Jak poprawić widoczność swojej strony
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Jak poprawić widoczność swojej strony

Cześć dziewczyny, czy mogę w jakiś inny sposób "polepszyć" widoczność mojej strony ( a zatem i usługi) w internecie, niż korzystając z płatnego pozycjonowania? Jestem tłumaczką i lektorką hiszpańskiego, ten miesiąc nie jest najlepszy.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Odp: Jak poprawić widoczność swojej strony

Propozycja ode mnie: podcasty, czy streamy na FB pomogą Ci w zdobyciu rozgłosu w branży i wśród znajomych, ale nie przełoży się to na obszerne zlecenia. Twoją grupą docelową są średniej wielkości przedsiębiorstwa, duże korporacje i biura tłumaczeń, a pracownicy wyżej wymienionych nie będą szukać tłumacza w mediach społecznościowych. "Polepszenie widoczności strony w internecie" to proces żmudny i czasochłonny, o mechanizmach pozycjonowania i silnikach wyszukiwarek możesz poczytać np. tutaj: https://responsywnie.pl/marketing/
    Sama jestem zdania, że zlecenia warto powierzać profesjonalistom, dlatego skorzystam z profesjonalnego pozycjonowania, które nie kosztuje kroci przy naszej profesji.

hej dzięki za info.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Co polecam od siebie:
    Subiekt GT do gospodarki magazynowej, fakturowania i sprzedaży stacjonarnej,
    Woocommerce jako frontend sklepu internetowego (na bazie szablonu z themeforest, chyba że SEO jest ważne to dedykowana rzeźba na zamówienie )
    Baselinker do:
    - realizacji zamówień (pakowanie,nadawanie przesyłek, automatyzacja powiadomień o statusie zamówienia) z kanałów internetowych (esklep, allegro itd.)
    - bazy danych o produktach potrzebnych do kanałów internetowych (opisy, zdjęcia, parametry produktów itd.)
    - wystawiania i zarządzania ofertami w marketplace-ach (allegro itd.)
    Sellintegro do spięcia subiekta z baselinkerem (automatyzacja fakturowania i synchronizacja stanów magazynowych)
    Taki stack to będzie najtańsza opcja, na bazie najbardziej powszechnych rozwiązań, które pozwalają maksymalnie ograniczyć koszty i czas administrowania całością.
    Polecam też kontakt z nimi https://tekstokracja.pl/korekta-tekstow/ Mogą przeprowadzić profesjonalną korektę tekstów na stronie. Jak również ofertę własnych opisów produktów w sklepie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja poczytam o tym bo to interesująca sprawa. Teraz wiele firm ma swoje strony więc żeby się wybić trzeba coś działać.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia