Zlecenie wykonania transkrypcji
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Zlecenie wykonania transkrypcji

Proszę o podzielenie się Waszym doświadczeniem w temacie TRANSKRYPCJI nagrań.
    Mam za sobą 2 świetne live, a dziś będzie 3 i też na pewno świetny Pomyślałam sobie, że fajnie byłoby dodać je na mojego bloga również w wersji do przeczytania.
    Zastanawiam się nad zleceniem tego freelancerowi, ale nie wiem czego mogę się spodziewać?
    Czy osoba spisująca, wrzuca to 1:1 tak jak szła cała rozmowa? Czy może jest to trochę ubarwione delikatne copy?
    Jaki materiał otrzymam? Ile taka usługa może kosztować?
    Na co zwracać uwagę przy wycenie?

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Odp: Zlecenie wykonania transkrypcji

Ogólnie transkrypcja może być słowo w słowo bez żadnej redakcji albo z redakcją. To zależy czego klient zażyczy. Stawki to myślę, że różne. To zależy od długości transkrypcji, od tego, na jak szybko ma być zrobiona, ale też właśnie od tego, czy jest z redakcją czy nie. Niektórzy liczą sobie za minutę nagrania, a niektórzy ileś za konkretną ilość znaków. To trzeba się dogadać z osobą dla której się przepisuje.

Jeśli szukasz firmy, polecam kontakt z nimi https://tekstokracja.pl/transkrypcja/ Wykonują dobrej jakości transkrypcje.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia