Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Aplikacja zbierająca informacje

Witam i proszę o pomoc

Mój system to WIN XP Prof.

Ostatnio przy okazji instalowania jakiegoś tam urządzonka ze złączem USB w moim Menadżerze urządzeń pojawiło się pełno konfliktów (taka nieznośna ikonka z żółtym wykrzyknikiem). Pousuwałem to wszystko,jak zwykle zresztą, system odnalazł urządzenia ponownie, zainstalował wszystko poprawnie i niby wszystko jest OK. ale ...komputer nie wydaje z siebie żadnego dźwięku choć karta dźwiękowa zainstalowana jest poprawnie albo tak mi się chociaż wydaje.

Pierwsze co zauważyłem i na co kierują się moje podejrzenia to brak takiego cuda w "Urządzeniach systemowych" jak "Aplikacja zbierająca informacje o oprogramowaniu urządzeń PNP". Wie ktoś co z tym zrobić może?? Z góry dziękuje

Pozdrawiam
    Maciek Dembski

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

---------- 21:49 02.11.2005 ----------

Start -> Uruchom -> msconfig i zobacz czy jest zaznaczona w zakładce (najprawdopodobniej) Usługi Twoja PNP :-) Jeśli nie to niestety nie mam pojęcia co wymyślić. Ale jak nie pomoże to będziemy myśleć dalej :d

---------- 21:50 ----------

Masz dwie usługi - plug and play i host uniwersalnego urządzenia plug and play zobacz czy włączone są obie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Usługa Plug and Play jest uruchomiona, natomiast host uniwersalnego urządzenia plug and play jest wyłączona i nie daje sie uruchomić. A myślę, że to uniwersal PnP nie za bardzo jest potrzebne.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Odp: Aplikacja zbierająca informacje

jak możesz to przywróć system do poprzedniej wersji

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia