Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
    Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Mieszka w
    Warszawa
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

macie oto kiełbasę wyborcy PiS-u

Piotr Cygan,
    Hidden Content

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Chciałoby się powiedzieć "A nie mówiłem?" Ale powstrzymam się jeszcze z komentowaniem tego. Mimo, że nie jestem zwolennikiem panów K i ich partii to chce dobrze dla Polski i ciągle licze na poprawe. Jeśli nic się nie poprawi, to zakładamy partię i sami weźmiemy sprawy w swoje ręce :-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Hahaha! Polakom gratulujemy ułomności! Tak trzymac, za 4 lata tez wybierzcie PiS, a za 5 znowu Kaczke, tak, zrobcie to! Pokazcie, ze gowno was obchodzi sprawa Polski!

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

W związku z kiełbasą wyborczą dojdzie nam na Forum kolejna emotikonka, a raczej prememoticon:

oznaczać będzie: pokręciło mi się w głowie
    Pożyjemy - zobaczymy

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

oznaczać będzie: pokręciło mi się w głowie
    ...Emotka Wyrolowanych...

Anonymous
    Gość

Nic nowego pis powinno zmienić nazwę na biz, bezprawie i zakłamanie, choć likwidacja tego urzędu d/s równego statusu kobiet i mężczyzn posunięcie dobre, ta idiotka środa robiła pośmiewisko przyczepiając się do reklam w tv.

PiS jest partią niczym nie różniącą się od wszystkich poprzedniczek partii prawicowych, PiS jest tylko ich kolejną żałosną mutacją.
    Ta partia jest krową, która dużo ryczy i mleka nam nie da.
    To samo dotyczy 2 przywódców (a może ja widzę podwójnie) ich szczekanie można porównać do ratlerka, ta rasa na prawdę robi wiele szumu i na tym się kończy.
    Z jednej strony przychylam się do decyzji lidera PO, bo jak można współrządzić z partią, która wszystko pochłania? Jest też pewne ale do Tuska, czy to nie on przekonany o wygranej powiedział przed wyborami "wygrany bierze wszystko"?
    Ja byłem i jestem za rządami lewicowymi i można na nich mówić wszystko, złodzieje itp, a czy pr pr prawica (zająkałem się) nie ma takich skłonności? Koryto= szukanie własnego dobra i kto by nami nie rządził tak było i jest.
    Teraz ktoś zapewne powie na mnie komuch, w tym momencie mogę się tylko uśmiać do łez, czy w obecnych czasach jest miejsce na tych prawdziwych komuchów? Tak? Gdzie, pokaż palcem.
    Za zachodnią granicą SPD - komuchy? Mam przytaczać dalej? Chyba nie, to tylko u nas się utarło (oczywiście promocja po stronie chorej prawicy), że lewica=komuchy.
    Od 89 roku jesteśmy wolnym krajem i na szczęście niewielu z Was pamięta co było wcześniej, zaczęły rządzić na przemian parie prawicowe, lewicowe i tak dalej, chociaż w tej huśtawce nie widzę nic złego to z perspektywy ostatnich 16 lat rządy prawicowe można ograniczyć do dziecęcej walki o władzę, czy to się znowu nie powtórzyło?
    Ależ tak, mamy przed sobą kolejne 4 lata nagminnie zmieniających się posłów, zmiany premierów i żadnej konkretnej, idącej w dobrym kierunku zmiany dla Polski.
    Po prostu następny odcinek walki z komunistami, którzy już dawno nie istnieją, ale straszyć czymś trzeba prawda?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Alarmus, dzieci straszy się wilkiem czy babą jagą a polskich wyborców komunistami ;-) Ja jestem zdecydowanym lewicowcem, ale bardzo chciałbym żeby PiS złamało stereotyp polskich partii prawicowych i zrobiło coś dobrego. Nie dlatego, ze wtedy stałbym się prawicowcem, ale dlatego, że Polska potrzebuje naprawy, ktoś musi wskazać ludziom, że chcąc można. Ciągle wierze, że bardzo się pomyliłem w moich sądach po wyborach. Ciągle mam nadzieje, ale z dnia na dzień coraz jej mniej

chciałbym żeby PiS złamało stereotyp polskich partii prawicowych i zrobiło coś dobrego
    chciałbym wesprzeć Twoje złote myśli, ale w tym przypadku jest to niewykonalne.
    Prawdopodobnie w Knurowie nie poczułeś jeszcze władzy braci Kaczyńskich i dobrze, mogę pozazdrościć, chociaż w ich przypadku ciężko cokolwiek powiedzieć o ich wspólnych rządach, gdzie Jarosław jest głową, a jego brat jedynie marionetką.

Mam pewne pytania:
    1. Czy ktoś z Was ma jakieś informacje dlaczego stan cywilny wielkiego Jarosława określa się jako wolny?
    2. Czy ktoś potrafi oddzielić jakże piękne słowa naszych nowych polityków "dla dobra Polski" od ich wewnętrznych przekonań "napchać kieszenie póki się da i wspomóc rodzinę"?
    Obecnie mamy PiSołapankę, obecny rząd poniża się do wsparcia wujka Leppera i Giertycha zdając sobie sprawę, że intelektualna część wyborców ich wyśmiewa.

Musimy jakoś przeżyć kolejne 4 lata oszołomstwa, być może krócej, kiedyś mogliśmy to olewać, śmiać się, teraz troszkę czasy się zmieniły, unia nie jest aż tak pobłażliwa i nie jest jej idolem o. Ry(d)zyk z armią moherowych beretów, tam się liczą fakty nie skórzane klęczniki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Czy ktoś z Was ma jakieś informacje dlaczego stan cywilny wielkiego Jarosława określa się jako wolny?
    ciekawe pytanie, łatwo domyślić się odpowiedzi. Dziwne, że nikt go o to nie zapytał.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia