Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: E-biznes

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

no tak i do tego firmy miec nie muszę.Ale wiesz,to nie chodzi tylko o zarabianie ale tez zeby miec jakis cel , móc sie realizować itd....póki co to jestem na etapie zbierania informacji .
    Raz jeszcze dziękuję za pomoc 8)

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Jeżeli postawisz taki sklep w Internecie, oparty choćby na OsCommerce?
    Cytat Napisał aneczkak
    no tak i do tego firmy miec nie muszę.
    Tego nie byłbym taki pewien

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pisałam ,ze sklepu miec nie musze ,zeby kupic tv w selgrosie i sprzedac go na allegro np.Jesli chodzi o sklep to wiem ze musze mieć firmę.O tyle mam dobrze ,ze jestem studentką i obowiązuje mnie ZUS ok 250 zł .

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ale tez cie obowiazuje US niestety ;( majac dochod musisz ponisic konsekwencje. Czyli US - jesli prywatnie. Jesli dzialalnosc to i rowniez ZUS oraz VAT. Ot... a ze jestes studentka = masz chyba limit przychodu/dochodu, czy jakos tak na rok. Jesli chcesz dzialac zgodnie z prawem zaloz firme, i oplacaj podatki. Jako osoba fizyczna bez dzialalnosci mozesz byc za malo wiarygodna bo i twoj NIP na nic sie tu zda jak nie bedzie REGON-u. Niestety jestem przedsiebiorca i cos o tym wiem. Duzo dzis "dzieciakow" - bez urazy - chce zarobic i robi wiele. Traca na tym male firmy, a dlaczego? Bo ludzie zatracaja zaufanie i zaczynaja kupowac w wielkich firmach. Ot tyle.

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał Piotrek
    Do usług, polecam Forum DI na przyszlosc
    Człowiek sobie po pracy, w cekach relaksu wchodzi na forum, a tu też PR-owcy działają :wink:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Duzo dzis "dzieciakow" - bez urazy - chce zarobic i robi wiele. Traca na tym male firmy, a dlaczego? Bo ludzie zatracaja zaufanie i zaczynaja kupowac w wielkich firmach
    Myśle,ze nie stanowię takiego zagrożenia .Póki nie będę miała kompletnej wiedzy,możliwosci i dobrego pomysłu to narazie będę jedynie myśleć na temat własnej firmy i poszerzac zakres informacji ,który pod względem prawnym wygląda u mnie kiepsko. 8)

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)