Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Problem z wyborem drukarki-prosze o pomoc....

Chce kupić drukarkę wielofunkcujną w cenie do 350zł. Bardzo ważna dla mnie rzeczą sa koszty eksploatacji. Drukarka nie musi być szybka, bo potrzebują ją do domu(jakieś 20 stron miesięcznie). Mam na oku drukarke wielofunkcyją z Epsona-Epson Stylus DX 3850. http://www.dualtec.pl/index.php?type...ion=more&sort= Jej wielką zaletą jest to, że ma 4 osobne pojemniczki z tuszem po 35 zł-każdy.Pisze że starczają na 250 stron-każdy. Ja bym chciał korzystać z tuszy zastępczych lecz narazie ich nie ma, bo ta drukarka to nowy model. Jak myślicie opłaca sie kupić ten model czy jakiś inny jest lepszy pod względem eksploatacji(oczywiście w tej granicy cenowej)??Za wszelkie rady serdecznie z góry dziekuje.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

pod względem eksploatacji najlepiej chyba wychodzą laserówki Oki (sam mam B4100 i bardzo mi sie podoba) -- ale one są tylko czarno-białe...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja posiadam drukarkę HP LaserJet 6P - 230zł na allegro
    Do tekstu w sam raz - na jednym pojemniku za ok 50zł można nawet 4,000 stron druknąć - ale również tylko czarno-białe
    Jeśli Ci to nie przeszkadza to inwestuj w laser :wink:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja nie chce kupować drukarki laserowej,ponieważ ja chce mieć również wydruki kolorowe.Po drugie zależy mi na skanerze, który jest w drukarce.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W pracy wielokrotnie korzystałem z urządeń HP PSC i przyznam, że całkiem dobrze sobie radziły. Pamiętaj jednak o tym, że obojętnie jakiego kombajnu byś nie kupił jakoś i tak będzie gorsza niż w osobnych urządzeniach. P.S. Nie opłaca się kupować najtańszych już - lepiej dozbierać troszkę i kupić za miesiąć, dwa miesiące. Co do Epsona - jednego miałem i po 3 miesiącach się zepsuł, jeszcze mnie krew zalewa na myśl o reklamacjach i ciągłych wizytach w serwisie w związku z ich drukarką... Ostatnio podobny jazz mam z drukarkami Lexmarka - 2 atramentówki padły + najtańsze biurowe modele HP, ale to zupełnie inna broszka.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Z atramentwek:
    Canon albo Epson - bo tanie tusze
    HP i Lexmark odpada - bo drogie tusze.
    Przy zakupie Canona musisz jednak uwaa, eby mia wanie gowice drukujc jak w Epsonie (kady kolor osobno). Jedna rzecz wana przy Canon'ie i Epson'ie - jeeli zaschn Ci gowice (czyt. duej ni miesic bez wydrukw) - naprawa takiej drukarki jest w takim przypadku nieopacalna.

Co do serwisu - waciwie wszyscy producenci maj takie samo tempo reakcji (i zazwyczaj Door-to-door - czyli sam wysyasz sam dostajesz - bez porednictwa sprzedawcy).
    Co do parametrw i tempa wydruku - bardzo podobne - +/- jedna, dwie strony, DPI w tych taszych zblione.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)