Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

W jaki sposob mozna wysyłać meile na telefon komorkowy?

---------- 18:09 22.11.2005 ----------

Jaki internet jest najlepszy dostepny na naszym rynku :roll:

---------- 18:11 ----------

W jaki sposob mozna wysyłać meile na telefon komorkowy?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Najlepszy dostęp do internetu na naszym rynku jest szybki, stały, tani i bezpieczny ;-) Co do drugiego pytania - odpowiedziałem w inny poście ;-)

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał kinga777
    Jaki internet jest najlepszy dostepny na naszym rynku
    Trudno udzielić odpowiedzi.

Ja mam internet z kablówki. Oferta znacznie tańsza niz w TP, dlatego jestem zadowolony. Swojego czasu narzekałem na czeste awarie, ale ten problem po bombardowaniu telefonicznym został rozwiązany.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

najlepszy jest taki, który działa dokładnie tak, jak potrzebujesz, żeby działał. Wszystko zależy od zastosowania. Ja mam radiowy, przedtem miałem neo+. Wprawdzie prędkość zmalała mi drastycznie (z 768 kb/s do 128 kb/s), jednak mimo tego jestem zadowolony. Po burzliwym tygodniu walki i wyzywania adminów sieci zrobili co trzeba i chodzi dokładnie tak, jak powinno

Jeżeli potrzebujesz dużych prędkości, to chyba tylko neo zostaje, albo dsl dialogu - tani i dobry. Innej oferty szybkich łączy nie znam. Jeżeli łącze może być wolne (np. 128 kb/s), to warto pomyśleć nad jakimś lokalnym providerem lub kablówką. To samo: nie znam oferty, nie wiem gdzie mieszkasz i jakie sieci masz w zasiegu.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja korzystam z oferty UPC Chello i jestem bardzo zadowolony za 49 zl mam 256 kilobitów :]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a ja mam w pracy InternetDSL od TP, ale to raczej rozwiaznie dla firmy niz prywatnego Internauty. Dość drogie, ale bez zarzutów.

Do domu polecam Net24 Netii. Usługa podobna do Neostrady, tyle że bez limitów i o niebo lepszą pomocą techniczną.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja jak najbardziej polecam DSL od TP. Sam mialem najpierw 512, pozniej 1Mbit, a obecnie 4Mbit i z zadna z tych uslug nie bylo problemu. Przez jakies 4 lata byl jeden dzien braku internetu (prawie w calej Polsce) a poza tym lux jak sie patrzy

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tak, DSL jest ok ale drogi, jeli rozdzieli si go np. w sieci blokowej, to rewelacja. Sie musi by jednak fachowo zrobiona (i utrzymywana). Mj brachol np. paci poniej 30 z miesicznie, ostatnio jak cigaem instalk FireFoxa, to si cigna, zanim zdyem klikn 'zapisz'. :mrgreen: Z drugiej jednak strony byway problemy i okresy, kiedy prdko bya wrcz tragiczna, bo w okolicach "modemowej". Ale to - jak mwi - kwestia, eby zajmowa si tym fachowiec.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Jesli potrzebujesz miec staly dostep wszedzie tam, gdzie akurat przebywasz, a czesto sie przemieszczasz, to kup sobie blueconnecta (era), czy co tam maja u innych operatorow. Predkosc w okolicach, gdzie dziala EDGE, teoretycznie powinna osiagac 384 kbps (w praktyce w blueconnect udalo mi sie osiagnac 280 kbps), tam gdzie jest tylko GPRS to max 115 kpbs. Generalnie jest to calkiem spoko rozwiazanie, choc do najtanszych nie nalezy.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja polesam netie na kablu TP taniej i bez limitu. Jestem pracownikiem neti i chętnie odpowiem na pytania: gg: 10177642

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)