Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał Mort_pp
    Tlen.pl chyba też tak ma <_<
    Bynajmniej mi nie udało się odkryć jak to zmienić
    Ostatnio, tuż przed zmianą komputera, a co za tym idzie i systemu, postanowiłem ten stary zajechać do granic możliwości. Pakowałem w niego wszystko, co się da, m.in. wygrzebałem w sieci komunikator AQQ.
    Muszę przyznać, że AQQ zrobił na mnie wrażenie. malutki, leciutki, obsługuje poza swoją inne standardowe sieci (GG, ICQ, Tlen, Jabber - 2 ostatnie po dograniu wtyczek), a linki otwiera w przeglądarce domyslnej dla danego systemu. Czyli - w przeciwieństwie do Tlena i GG - można kliknąć na linka i otworzyć stronę w Operze czy Firefoksie. Autorów AQQ czeka jeszcze dużo pracy, ale idą w dobrym kierunku.
    Poza tym program ma jeszcze jedną zaletę - nie ma reklam :!:

Fiodor, nie wiem jakie użyłeś magicznej sztuczki, ale się pokusiłem i 3 dni temu zainstalowałem Mirandę.
    Bardzo podoba mi się ten program, tym bardziej, że oprócz GG obsługuje Tlen, WPKontakt i irc, ten ostatni wykorzystuję do kontaktu ze społecznością pewnego serwera.
    Przed zainstalowaniem Mirandy do irca używałem opery i tylko do tego mi służyła bo po prostu ładnie się prezentowało, teraz śmiało mogę odinstalować Operę.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Moim zdaniem do linuksa najlepszy jest gnu gadu (o ile potrzebujemy tylko gg i tlen). Używam go już od bardzo dawna (to znaczy od 2 lat bo tyle czasu mam linux). Natomiast w windzie to tlen i nic więcej. Ale to jest tylko moje zdanie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

U mnie linki z Tlena normalnie otwierają się w Operze.

Generalnie polecam Jabbera - nie jest się przywiązanym do jednej sieci, ani jednego komunikatora, dzięki transportom bezproblemowo można łączyć się z GG, Tlenem, ICQ i co tak kto jeszcze chce.
    Jedynym problemem dla mnie jest brak komunikatora dla Windy, który by mi odpowiadał. Większość jest strasznie wielka, z innymi mam problemy, etc. Najbardziej spodobał mi się Pandion (www.pandion.be), ale właśnie coś nie chce mi działać, a autor nie potrafi pomóc.
    Tak więc używam jakiejś zabytkowej wersji Tlena.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja korzystam z tlena od 1,5 roku i nawet probowalem sie przesiąść na te nowe GG bo mi sie spodobało ale po 1 godzinie powróciłem do Tlena A żebym mógł korzystać z tlena to obowiązkową wtyczką jest nowplaying

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jurgi
    Wystarczy umieć skonfigurować przeglądarkę, której się używa:
    Narzędzia -> Preferencje -> Zaawansowane -> Programy -> Szczegóły -> Zaznaczamy protokoły http i https oraz typy plików HTML i XML do skojarzenia z Operą.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

W sumie najczesciej pod Winda uzywam GG7+PP, kilka razy probowalem sie przesiadac na inne ale zawsze konczylo sie to w ten sam sposob, powrot do GG. Jednak przyzwyczajenie robi swoje. Pod linuxem przemiennie EKG/Kadu zalezy co robie.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Konnekt w windowsie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał krystianz
    Muszę przyznać, że AQQ zrobił na mnie wrażenie. malutki, leciutki, obsługuje poza swoją inne standardowe sieci (GG, ICQ, Tlen, Jabber - 2 ostatnie po dograniu wtyczek)
    Zapomniałes o konnekcie i skype

Cytat Napisał krystianz
    Poza tym program ma jeszcze jedną zaletę - nie ma reklam :!:
    Niestety juz ma :? ale małe i można je wyłączyć. Pozatym AQQ ma ogromną ilość wtyczek ( naprawde jest ich dużo ). Działa szybko, nie zjada dużo pamięci. Co najważniejsze, ten komunikator BARDZO szybko sie rozwija, odsyłam do strony www.aqq.amnezja.org

PS oczywiscie jest też AQQ mobile.

Pozdrawiam: moj nr AQQ: 3338435 odpowiem na wszystkie pytania, na które bede potrafił opowiedzieć.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wpadlo mi w lapy cos takiego jak GG Lite, mysle ze dla wielu genialne rozwiazanie, nie zajmuje pracy procesora, w pamieci, uwaga 7MB !!!! to wielokrotnie mniej niz zwykle gg. Jednym slowem ani troche nie zamula kompa. Polecam, czysty komunikator bez zbednych wodotryskow i do tego jeszcze obsluguje Tlena.

http://www.gglite.com/index.php?opti...ocman&Itemid=2

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)