Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 185
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Wole zablokować caly zakres IP na forum/stronie niz sie chrzanic z malolatami... W koncu im sie znudzi.

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał SzymonStańczyk
    ale można to było zrobić ciszej.
    I przejść obok problemu obojętnie? Jeżeli poprowadzimy należycie rozmowę to może w końcu zrozumieją, że to nie tyle same nastolatki stanowią problem, tylko brak moderacji i administracji na przedmiotowym forum...
    Ponadto utrzymuję nadal, że pewne normy dla tej grupy wiekowej zostały przekroczone...

SzymonStańczyk
    Gość

Nie,nie mówie że przejść obojętnie.Ale mógłby Pan przecież skontaktować sie bezpośrednio z redakcją pisma.Swoją drogą to ciekawi mnie co w samym piśmie mamy...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

SzymonStańczyk tak się sklada, ze takie problemy nie są tylko na forum M13...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

"Takie będą Rzeczypospolite, jakie jej młodzieży chowanie". Jan Zamoyski.
    Skoro nie rodzice, to ktoś musi. A że teraz spadło na nas ...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ponadto utrzymuj nadal, e pewne normy dla tej grupy wiekowej zostay przekroczone...
    I tu si mylisz! Kto napisa w jakim temacie, mniej wicej tak to brzmiao, e:
    za mode s 13latki na masturbacj, za mode....
    Ot jest to bzdura. Ju niemowlaki dotykaj swoich genitaliw, bo sprawia im to przyjemno. A temat 'Masturbacyjnie z ksidzem' nie zosta zaoony przez napalonego pedofila, tylko zosta zaoony w celu dyskusji na temat stosunku ksidz<-> seks, onanizm.
    adne normy nie zostaj tam przekroczone. Im wczeniejsze uwiadamianie, tym lepiej, ot co.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał fasOLA
    Już niemowlaki dotykają swoich genitaliów, bo sprawia im to przyjemność.
    za bardzo spłycasz temat, to nie do końca tak jest.
    Cytat Napisał fasOLA
    Żadne normy nie zostają tam przekroczone.
    chyba jeszcze nie Tobie podejmować o tym decyzje.
    Cytat Napisał fasOLA
    Im wcześniejsze uświadamianie, tym lepiej
    może bez przesady, ale zgoda.
    Pozostaje jeszcze forma wypowiedzi, która z dobrym smakiem ma niewiele wspólnego.

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał SzymonStańczyk
    Ale mógłby Pan przecież skontaktować sie bezpośrednio z redakcją pisma.
    Z redakcją pisama również się skontaktowałem. Czekam na odpowiedzi...

Cytat Napisał fasOLA
    . Już niemowlaki dotykają swoich genitaliów
    Bogusław Linda powiedziałby tak:
    Spać... idź spać
    Czy Twoi rodzice wiedzą, co teraz robi ich ukochane dziecko? Nie chcę być źle zrozumiany, ale wiedząc (choć raczej sądząc), że jesteś tak młodą osobą, będzie lepiej jak opuścisz już dziś nasze Forum...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

ehhh, tyle słów padło i co z tego wyszło? Na razie dumne dziewczyny z forum M13 wmawiają nam, że jesteśmy pedofilami to czytamy ich forum... To takjakbym był lekarzem pediatrą czytając podręcznik pediatrii z którego uczy się moja lepsza połowa? :lol: Od dzisiaj proszę tytułować mnie "panie doktorze" :-)
    fasOLA - Dotykanie genitaliów przez niemowlęta jest mimowolne i raczej wywołane instynktem a nie jest zamierzonym działaniem. Czyżby dzisiejsze dzieci (tak tak, w wieku 13 lat wg litery prawa polskiego nadal jesteście dziećmi i same o sobie stanowić nie możecie, paragrafu nie przytocze bo i tak pewnie nikogo to nie interesuje) zatraciły zdolność myślenia? Wydaje mi się, że ten agrument jest zdecydowanie nie poważny.
    Co do uświadamiania? Tak bez ogródek - i po co Ci to uświadamianie? Żeby koleżankom się pochwalić? Przecież nie pójdziesz z facetem do łóżka w wieku 13 lat... Pamiętam jak sam byłem w tym wieku i też bardzo chciałem być dorosły i wogóle. Teraz zaczynam powoli stawiać pierwsze samodzielne kroki i już tego żałuje. Uwierz mi na słowo, że lepiej długo pozostawać dzieckiem ;-)
    Dalej - wulgaryzmy i bzdety na forum "walenie" itp. WŁAŚNIE DO TEGO CAŁY CZAS PIJEMY! Nie do tego, że macie swoje forum, że rozmawiacie o czym chcecie tylko o tym, że Wasze forum jes potencjalnie niebezpieczne dla Was samych! Na takim forum musi działać sprawna moderacja bo inaczej wygląda jak wygląda. Jeśli tego nie rozumiecie, to ja po prostu odwracam się w druga stronę i niech się dzieje co chce, bo głupim ludziom do których wyciąga się pomocną dłoń a oni ją opluwają nie powinno się pomagać.

Są domy, w których seks to temat TABU. I z tym nie ma się co oszukiwać...A lepsze takie uświadamianie, niż żadne, czy tak?
    IMHO lepiej nie wiedzieć nic, niż wypaczyć sobie obraz czegoś tak pięknego jak seks i sprowadzić to tylko to Waszego "walenia"... ;-)

P.S. Szymon za postawę obywatelską masz u mnie piwo :-)

AHA! "...Wojtek też mam 12 lat"! Czemu nie może być Janek, Zdzisiek czy Edek? Dziwnie się czuje czytając ten tekst i widząc w nim moje imię :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja tam w wieku 14 lat sie czułem bardzo dorosły :P potem mi przeszlo ale staram sie nie zapomniec tego, jak myslalem wtedy i co mnie denerwowalo...

co do "masturbacji i tak dalej" to no uwazam, ze nie ma sensu sie oburzac "13 lat i robi takie rzeczy, w ogole jak moze o nich rozmawiac" bo w takim wieku większość nastolatków/tek to robi... w końcu dojrzewają, a napięcie rozładować jakoś trzeba...

pamietam tez ze pisalem wtedy zdania ze slowami typu "tesh" ... ale z tego sie wyrasta, wiec nie ma sie co czepiac stylu

zgodze sie, ze na kazdym forum przydalaby sie dobra moderacja, chocby po to, zeby usunac trolle...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)