Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Twoja ocena: Yes No

cneb.pl - prośba o opinie

witam,
    znajomy namawia mnie do prenumeraty cneb.pl Piotra Majewskiego, udostępnił mi nawet swoje hasło, żebym mógł sobie pooglądać i jakoś mnie nie przekonały treści zawarte w tym serwisie. Może ktoś z użytkoników Di.com.pl mógłby mi coś więcej napisać i poradzić czy warto wydać kilka groszy na prenumeratę cneb.pl. Dzięki. Łukasz

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Twoja ocena: Yes No

Najbardziej wartosciowa czescia cneb jest forum, ktore gromadzi osoby zaangazowane w tworzenie swoich wlasnych (czesto internetowych) biznesow i wymienia sie pomyslami oraz doswiadczeniami. Poruszono i wciaz porusza sie na nim bardzo wiele tematow. Wg mnie jest to dla wielu osob probujacych zarabiac na swoich serwisach kopalnia praktycznej i czesto "sprawdzonej w boju" wiedzy.

Jesli chodzi o sam serwis cneb - niestety jak ktos niedawno zauwazyl na tamtejszym forum, ostatnio jest traktowany przez Piotra nieco po macoszemu. Ciekawe artykuly ukazuja sie coraz rzadziej . Piotr zaangazowal sie w nowe, wazne dla niego projekty i chyba nie ma nikogo sensownego do pomocy, kto chcialby dzielic sie swoja wiedza.

Jesli skrzykneloby sie kilka osob, ktore posiadaja spora praktyke i wiedze w ebiznesie - i chcialyby sie nia dzielic publikujac czesto, ale krotkie, przekazujace praktyczna wiedze artykuly - serwis cneb blyskawicznie rozwinalby skrzydla. Z moich obserwacji wynika, ze na forum cneb jest kilka(nascie) osob, ktorych wiedza i doswiadczenie moglyby zostac wykorzystane na potrzeby przygotowywania artykulow dla cneb.

Podsumowujac. Warto. Jesli prowadzisz biznes w Sieci, korzystajac tylko z samego forum cneb uzyskasz wiele wartosciowej wiedzy do zastosowania od zaraz. Poza tym bardzo wazny na tym forum jest poziom dyskusji i zaangazowanie jego uzytkownikow w rozwiazywanie dyskutowanych problemow. Z tego forum wyleglo sie juz wiele widocznych i preznych ebiznesow.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia