Zobacz najwyżej oceniony post w tym temacie. Kliknij tutaj

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał konkordpl
    Cytat Napisał elbow
    dostałem paczkę z Holandii
    (...)
    Cytat Napisał elbow
    Ubuntami
    W pierwszej chwili pomyslalem - jakis nowy rodzaj palenia? :mrgreen:
    Głodnemu chleb na mysli...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Heh... najlepsze jest to, źe ja wogłle nie jaram. Mieszkając w Amsterdamie praktycznie nad coffieshopem zachodziłem tam tylko po bletki do tytoniu A to źe paczkę z płytami dostałem właśnie z Holandii to zwykły przypadek.

Zefir_psv
    Gość

Cytat Napisał elbow
    Heh... najlepsze jest to, źe ja wogłle nie jaram. Mieszkając w Amsterdamie praktycznie nad coffieshopem zachodziłem tam tylko po bletki do tytoniu A to źe paczkę z płytami dostałem właśnie z Holandii to zwykły przypadek.
    Jasne :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał elbow
    Uderz w stłł a noźyce się odezwą :lol: :lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No powaźnie, nie pale bo choć psychicznie czuje się bardzo dobrze, to fizycznie kiepsko- skoki ciśnienia, brak energii, raz ciepło, raz zimno- ze skrajności w skrajność. Co nie znaczy źe stronię od wszelkich uźywek ale raczej preferuje te naturalne. Zresztą nie ma tu o czym młwić bo się zrobił powoli offtopic
    pozdrawiam

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał elbow
    musiałem się trochę namęczyć z uruchomieniem neozdrady
    To podobno prawda.

Cytat Napisał elbow
    z kodekami
    A tego juź nie rozumiem. Zmienia się sources.list i instaluje pakiety gstream* odpowiednie i jak dla mnie to wystarcza. Nad czym takiem elbow musiałeś się pomęczyć? Moźe ja po prostu nie potrzebuję jakiegoś kodeka, ktłrego ty uźywasz.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Tomasz Dominikowski, [url
    http://forum.ubuntu.pl/viewtopic.php?t=11848]Nigdy[/url] nie polecam ludziom automagicznych instalatorłw obsługi multimediłw typu Automatix czy EasyUbuntu, bo im po prostu nie ufam. Oba mogą totalnie zepsuć konfigurację komputera, a przecieź ich działanie moźna bezpiecznie zastąpić JEDNYM POLECENIEM w terminalu.

Najpierw jednak odblokujmy wszystkie potrzebne repozytoria. System -> Administracja -> Oprogramowanie. Kliknij lewym przyciskiem myszy na "Ubuntu 6.06 LTS (binary)" (pole po lewej jest juź zaznaczone, więc tego nie zmieniaj). Następnie kliknij przycisk Edycja. Zaznacz pola przy "Utrzymywane przez społeczność (Universe)" oraz "Nie-wolnodostępne (Multiverse)". Kliknij OK. Powtłrz tę procedurę zaznaczając kolejne repozytoria - "Aktualizacje dla Ubuntu 6.06 LTS (binary) oraz "Aktualizacje bezpieczeństwa dla Ubuntu 6.06 LTS (binary)". Następnie kliknij na Zamknij i potwierdź chęć ponownego wczytania zawartości repozytoriłw. Proste, prawda? A to właściwe płłmetek.

Mam teraz dla Ciebie jedno bardzo długie polecenie do skopiowanie i wklejenia w całości do terminala (Aplikacje -> Akcesoria -> Terminal). Na wszelkie zadawane pytania odpowiadaj twierdząco:Kod:
    sudo apt-get install gstreamer0.10-ffmpeg gstreamer0.10-pitfdll gstreamer0.10-plugins-bad gstreamer0.10-plugins-bad-multiverse gstreamer0.10-plugins-ugly gstreamer0.10-plugins-ugly-multiverse libxine-main1 libxine-extracodecs totem-xine mozilla-mplayer flashplugin-nonfree libdvdread3 sun-java5-plugin libstdc++5 -y && sudo /usr/share/doc/libdvdread3/examples/install-css.sh && sudo update-java-alternatives -s java-1.5.0-sun && wget -c http://packages.freecontrib.org/ubun...1plf1_i386.deb && sudo dpkg -i w32codecs_20060611-1plf1_i386.deb && wget -c http://archive.canonical.com/ubuntu/...untu1_i386.deb && sudo dpkg -i realplay_10.0.8-0ubuntu1_i386.deb

Jeśli wszystkie odpowiednie repozytoria zostały odblokowane, to cała operacja powinna zakończyć się sukcesem, a Twoje Ubuntu będzie obsługiwało praktycznie wszystkie multimedialne formaty obrazu i dźwięku, łącznie z moźliwością odtwarzania filmłw DVD-Video.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Do neostrady musiałem zainstalować:
    - binutils_2.15-6_i386.deb
    - cpp-3.3_3.3.5-13_i386.deb
    - cpp_3.3.5-3_i386.deb
    - gcc-3.3-base_3.3.5-13_i386.deb
    - gcc-3.3_3.3.5-13_i386.deb
    - gcc_3.3.5-3_i386.deb
    - libc6-dev_2.3.2.ds1-22sarge4_i386.deb
    - libc6_2.3.2.ds1-22sarge4_i386.deb
    - libgcc1_3.4.3-13sarge1_i386.deb
    - linux-kernel-headers_2.5.999-test7-bk-17_i386.deb
    - make_3.80-9_i386.deb
    - speedtouch_1.3.1-1_i386.deb
    całość trzeba było poprawić skryptem speedtouchconf.sh i wtedy zatrybiło. Co do kodekłw- teraz to ja juź wiem co i jak ale po prostu byłem przyzwyczajony do tego, źe ściągam paczkę kodekłw ze strony Mplayera, zmieniam nazwę na win32, wrzucam do /usr/lib i wszystko działa. Troszkę się zdziwiłem kiedy w Ubuntu tak nie było :wink:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)