Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Większość kobiet uwielbia zakupy i mogą godzinami buszować po sklepie, ale faceci są potrzebni jako tragarze, bo kto miałby te zakupy dzwigać?
    Panowie może nie przepadają za zakupami, ale po giełdach motoryzacyjnych z zadowoleniem kręcą się przez długi czas i zupełnie im to nie przeszkadza.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

pod warunkiem iz na takie zakupu brala by swoja karte kredytowa /bankomatowa itp a nie nasze - bo szybko bylby debet itp. A swoja droga to dobry pretekst by skoczyc z kumplami na piwko ..... takie dlugie bo Panie pewnie tak szybko z tego sklepu by nie wyszly. A ciekawi mnie czy cala obsluga takich sklepow ma byc zenska - poczynajac od kierowniczki a na magazynierze (magazynierce) konczac. jakos tego nie moge sobie wyobrazic bo .... "ajjj zlamalam sobie tipsa" ..... lub inne takie teksty by byly :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał rouge Zobacz post
    pod warunkiem iz na takie zakupu brala by swoja karte kredytowa /bankomatowa itp a nie nasze - bo szybko bylby debet itp.

A ciekawi mnie czy cala obsluga takich sklepow ma byc zenska - poczynajac od kierowniczki a na magazynierze (magazynierce) konczac.

To faceci są od zarabiania pieniędzy, kobiety do ich wydawania i to mężowską kartę płatniczą powinni mieć panie,
    w końcu to utrzymanie rodziny i domu leży w ich gestii.

Nie wiem jak inni, ale ja preferuję obsługę kulturalną, miłą a przede wszystkim z ogromnymi pokładami cierpliwości na grymaszących klientów.
    Płeć ma mniejsze znaczenie, ale męska obsługa mile widziana.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał selena Zobacz post
    To faceci są od zarabiania pieniędzy, kobiety do ich wydawania i to mężowską kartę płatniczą powinni mieć panie,
    w końcu to utrzymanie rodziny i domu leży w ich gestii.

Nie wiem jak inni, ale ja preferuję obsługę kulturalną, miłą a przede wszystkim z ogromnymi pokładami cierpliwości na grymaszących klientów.
    Płeć ma mniejsze znaczenie, ale męska obsługa mile widziana.
    ja na to nie pozwolę by moja żona czyściła mi konto z kasy którą ciężko zarabiam we fabryce... Kobiety też mogą utrzymywać faceta jeśli to on zajmuję się domem to on wtedy wydaje pieniążki które zarobiła jego żoneczka...

Dla mnie też się liczy obsługa - jak coś mi nie pasuję to rzucam wszystko i wychodzę - w jednym ze sklepów (house chyba) co chciałem coś obejrzeć (to kobieta "Ale to jest Damskie) - a mnie to nie interesuje - to już nie mogę sobie obejrzeć? I tak krzywo sie patrzą w tym sklepie że ja tam już nie wstępuje- w ogóle jacyś niemili ludzie pracują w sklepach House - mowie tu o swoich doświadczeniach. Takim zachowaniem nie zarobią na mnie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Kobiety też mogą utrzymywać faceta jeśli to on zajmuję się domem to on wtedy wydaje pieniążki które zarobiła jego żoneczka...

Oczywiście że mogą, ale czy facet chce być "zniewieściały" i zająć się tym co kobieta? tzn pranie, prasowanie, sprzątanie, gotowanie, pieczenie ciast, że nie wspomnę o wychowaniu dzieci?
    nieliczni z pewnością się znajdą, ale czy wśród tych nielicznych znajdzie się taki luzak, który z entuzjazmem podejmie się tej roli? wątpię, takich facetów to ze świecą szukać.
    Musi też wziąść pod uwagę że wsród kolegów wielkiego poważania miał nie będzie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Selene , skoro uważasz ze zrobienie prania czy wyprasowanie sobie spodni czy koszuli to wg Ciebie świadczy o zniewieścieniu , to spoko, mi to pasi, bo to pokazuje ze jestem zaradny i potrafie sobie radzic. co do dzieci to zobacz ilu ojcow samotnie je wychowuje i oni tez sa zniewiesciali ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Niezupełnie to miałam na myśli pisząc "zniewieściały".
    To się chwali, że większość facetów potrafi nastawić pranie w automacie, z ręcznym praniem wydaje mi się że jest o wiele gorzej. Ale w końcu to faceci są lepszymi operatorami czy mechanikami, więc z automatem problemu nie mają.
    Prasowanie też nie problem, chociaż wyprasowanie koszuli niektórym facetom sprawia trudność, bądź niedokładnie ją wyprasują, ale nie w tym rzecz.
    W naszej kulturze utarło się że takie czynności domowe jak pranie, prasowanie czy gotowanie należy do kobiet, na szczęście w ostatnich czasach to się zmienia, ale ...
    To koledzy takiego faceta, który w domu wykonuje w/w czynności, nie zawsze ma dla nich czas, nie zawsze może iść z nimi na piwko uważają taką "kurę domową" za zniewieściałego lub pantoflarza.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

można wszystko pogodzić: iść na piwko i zadbać o siebie i o dom. W końcu każdy chce ładnie , schludnie wyglądać i nie ma powodu by z tego się śmiać. Jak ktoś jest zaradny to sobie poradzi. Ja ręcznie potrafię prać ;p (choć czasami efekt jest daleki od ideału ale sie wypierze). Wystarczy zmienić podejście do takich rzeczy i nie będzie to dziwić.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

można wszystko pogodzić: iść na piwko i zadbać o siebie i o dom.

Wszystko chyba nie ... z dzieckiem w wózeczku pójdziesz na piwo z kolegami? zakładając że masz tylko jedno dziecko pod opieką, bo z dwójką czy trójką dzieci staje się to jeszcze bardziej nierealne.
    Kobieta natomiast z dzieckiem/dziećmi może iść do koleżanki na kawę czy na babskie pogaduszki. Wraca do domu i bierze się za inne zajęcia, facet po piwku ma ograniczone prace domowe, nie mówiąc o zajmowaniu się dziećmi, bo to wykluczone całkowicie.
    W swoich komentarzach mam na myśli normalne rodziny, nie biorę pod uwagę tych z marginesu społecznego, np rodziny narkomanów czy alkoholików.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał selena Zobacz post
    Wszystko chyba nie ... z dzieckiem w wózeczku pójdziesz na piwo z kolegami? zakładając że masz tylko jedno dziecko pod opieką, bo z dwójką czy trójką dzieci staje się to jeszcze bardziej nierealne.
    Kobieta natomiast z dzieckiem/dziećmi może iść do koleżanki na kawę czy na babskie pogaduszki. Wraca do domu i bierze się za inne zajęcia, facet po piwku ma ograniczone prace domowe, nie mówiąc o zajmowaniu się dziećmi, bo to wykluczone całkowicie.
    W swoich komentarzach mam na myśli normalne rodziny, nie biorę pod uwagę tych z marginesu społecznego, np rodziny narkomanów czy alkoholików.
    to facet ma zarabiać, w domu tylko spać tylko po to by kobiecie zylo sie wygodnie i nie mogł sie opiekować swoim dzieckiem ? pokaz mi kobiety ktore wezme dziecko/ci na babski wieczor jak tam bede sobie popijaly itp , to kto zajmie sie tym dzieckiem ? czyli jakie to sa prace ?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)