Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Hybrid View

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Supermarkety tylko dla kobiet

Japońska sieć całodobowych supermarketów otworzy specjalne sklepy przeznaczone wyłącznie dla pań.
    Nowa sieć o nazwie Happily jest reklamowana jako wolna od mężczyzn oaza, w której kobiety mogą się odprężyć i poczuć swobodnie.
    Damskie sklepy rozpoczną działalność 19 grudnia w Tokio, a ich personel będą stanowić wyłącznie kobiety - poza godzinami nocnymi, kiedy wśród obsługi dla bezpieczeństwa znajdą się również mężczyźni.
    W sklepach znajdą się specjalnie wyposażone garderoby z komódkami do poprawiania makijażu, ponieważ wcześniejsze badania rynku wykazały, że wiele klientek uskarża się na niewygodę oraz brak odpowiednich toalet.
    Jak sądzicie, co by się stało gdyby otworzono supermarkety tylko dla mężczyzn? Czy nie podniósłby się krzyk feministek?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Lepiej eby pootwierali same markety dla kobiet, w ktorych wstep mialyby tylko kobiety i jeden wspolny - nie musialbys stac i sluchac 'a moze to...?' i tym podobnych

Ja chce takie markety jak najszybciej w Polsce! Niech wszystkie tak zamienia tylko Tesco mi zostawia, bo mam najblizej...

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał Gordon
    Nowa sieć o nazwie Happily jest reklamowana jako wolna od mężczyzn oaza, w której kobiety mogą się odprężyć i poczuć swobodnie.

Teraz wszystkie knajpy powinny się reklamować jako Oaza dla mężczyzn.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Nie mam nic przeciwko marketom tylko dla facetów.. Pod jednym warunkiem - obsługa tak jak w przypadku marketów dla kobiet - ma się składać wyłącznie z pań :wink:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ja bym prawdę mówiąc wolała w takim markecie tylko dla pań obsługę złożoną tylko z panów... niekoniecznie skąpo ubranych

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja wolałbym wogóle nie wychodzić na zakupy... Nienawidzę tego zajęcia. Zero przyjemności a tylko pieniądze uciekają z portfela... Pomsył z marketem dla kobiet - jasne, bo wtedy nie musiałbym mówić, że buty A podobają mi się bardziej od butów B po czym po obejrzeniu butów od D do K i tak kupilibyśmy buty L ;-) Już nawet nie wspominam, że cena rośnie razem z literkami w alfabecie... Pieniędzy może byśmy może nie zaoszczędzili, ale przynajmniej miałbym więcej czasu żeby zarobić na te buty L ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nimitz
    i tak kupilibyśmy buty L
    a po wyjściu ze sklepu pytanie: a może jednak trzeba było kupić inne?
    Rozumiem zakupy, ale hipermarket to horror.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Gordon Zobacz post
    Jak sądzicie, co by się stało gdyby otworzono supermarkety tylko dla mężczyzn? Czy nie podniósłby się krzyk feministek?
    Jak to co by się stało?
    Bez klientów supermarkety zbankrutowałyby bo tylko nieliczni faceci lubią robić zakupy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

uwazam iz sklep dla kobiet to bedzie zachwyt wielki i pochwala i wielbiebie, ale jak bylby sklep da facetow tylko to by feministki go spalily i by podnosily glos o rownouprawnienie... jestem zdania iz w sklepach powinno panowac rownouprawnienie a tak nie jest - wystarczy wejsc do drogerii (obojetnie jakiej) i jak facet przypatruje sie kosmetykom to kobiety sie na niego krzywo patrza a one to niby moga przygladac itp ? i to ma byc fair ? jak tak to NIE jestem za sklepem dla kobiet tylko

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jestem pewien, że te kobiety w drogerii patrzą na Ciebie z podziwem, że dbasz o siebie
    a ja jestem za! przynajmniej nie musielibyśmy chodzić do takiego sklepu z naszymi paniami.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)