Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Reklama kosciola

SzymonStańczyk
    Gość

....................

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

eee, niech sobie przenika :>

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Może i niech przenika, ale ten kalendarz czy co to tam jest jest ohydny, bleh... przynajmniej te zdjecia, które są pokazane na str są paskudne.
    Jak już robić takie coś, to estetycznie i profesjonalnie.
    A prawdę mówiąc, to cała ide mi się nie podoba. Jedyne, co by to ratowało, to dobre foty. Te nie są dobre.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Fajne, ale nagle nie zaczne wierzyć w Boga po obejrzeniu kilku roznegliżowanych panienek w "scenach biblijnych". Pomysł wydaje mi sie chybiony ale mogę się mylić, mimo to jest to już jakiś krok do przodu. Szymon, wyluzuj troszkę, jesteś młody (jak ja) więc zamiast zamartwiać się nad tym jakie to zachodnie społeczeństwo jest złe poużywaj sobie życia :-) Pomyśl, że gdyby nie to zachodnie okropne społeczeństwo pewnie teraz nie waliłbyś palcami w klawiaturę itp itd. Ono w gruncie rzeczy nie jest złe jeśli wie się jak z niego korzystać. A kończąć OT wróce do kwestii wiary - to już jakiś pomysł na ruszenie z miejsca tego przyciężkiego i opóźnionego w rozwoju molocha jakim jest wiara katolicka. Kościół nareszcze zauważa potrzebę zmian i dobrze. Może za 50 lat Kościół Katolicki będzie uznawał że ksiądz może mieć żoną i dzieci (narazie po co trwonić majątek na potomnych, to się nie opłaca...) Marzyć wolno każdemu...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

No ta fota od góry faktycznie paskudna, ale ta niżej nie taka zła (choć za słaba jakość, żeby ocenić). Wolałbym jednak taki kalendarz w duchu słowiańskim...

Moją uwagę zwróciło co innego: kalendarz zrobili protestanci, a potępia go duchowny katolicki (w każdym razie jego zdanie przytoczono). Trochę to ni przypiął, ni przyłatał, na miejscu byłaby raczej opinia tamtejszych hierarchów protestanckich, niż polskiego zakonnika! Tymczasem to sprawa protestantów, w jaki sposób pełnią swoją misję ich duchowni.

Gdybym był złośliwy, to bym powiedział, że o. Marcin boi się, że reklama odniesie skutek i zazdrość go zżera. :P Swoją drogą nie rozumiem tego panicznego strachu przed kawałkiem nagiego ciała.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jurgi, bo człowiek został stworzony przez Boga nagi, ale potem pojawili się producenci ubrań i powstał konflikt interesów... Poszli na układ i tak oto pojawił się wśród ludzi strach prze nagim ciałem. A KK pewnie ma do teraz w tym jakiś swój interes...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Moj osad jest niczym puch poniewaz mam gdzies co sie dzieje w tej materii.

Jednak odczuwam niesmak. A jesli ktos uzna to za postep jakis, odswiezenie staroswieckiej wiary to nie ma swiadomosci ze to tak naprawde jest idiotycznym sposobem na obecne wyprane, wyzute, oglupiale spoleczenstwo ktore swoja droga jest bezposrednio i posrednio towarem dla ludzi interesu ktorzy im wciskaja produkty ktorych niekoniecznie potrzebuja itd. itp.

Na ludzi wartosciowych albo majacych rowno pod sufitem w dowolnym slowa tego znaczeniu taki myk nie podziała, koniec kropka

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Może i niech przenika, ale ten kalendarz czy co to tam jest jest ohydny, bleh... przynajmniej te zdjecia, które są pokazane na str są paskudne.
    Co racja to racja..

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)