Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

ZUS to złodzieje i nic nie podarują bo miałem kiedys z nimi klopoty. Prowadząc działalnośc gospodarczą poźniej musiałem płacić wraz z odsetkami, gdzie odsetki wyniosly więcej jak składki a kumplowi od dwóch lat nie zwrócili kasy za to że zapłacił więcej(choidziło o ubezpieczenie chorobowe) :evil:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Spostrzeżenie

:P OCzywiście - narzeczona otwiera firmę sprzątającą a ja agencję artystyczną która prowadzę od 5 lat - ona będzie u mnie organizatorem imprez a ja u niej sprzątaczem... Proste... Ja nie mam sprzątania we wpisie.

A swoją drogą... Czy nie uważacie, że gdyby każdy musiał sam zadbać częściowo o sowją emeryturę bez obligatoryjnego płacenia haraczu na ZUS ZNIKNĘŁOBY BEZROBOCIE?

Już jakiś czas temu czytałem w newsweeku ,że w konstytucji jest napisane ,że ubezpieczenia społeczne są przywilejem. To kto u licha i czemu zmusza nasd do tego przywileju???

Mam propozycję do adminów... Zaproście do dyskusji kogoś z ZUS lub z jeszcze pazerniejszej machiny NFZ ??? Może mają coś ciekawego do powiedzenia???

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia