Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 59 z 59

Temat: Opera czy IE

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Tak jak quiris napisal Opera jest jedna z najbezpieczniejszych przegladarek. Mnie tylko raz zawiodla. Kiedy uruchamialem IE zawsze mialem jakies smieci, nie mowiac o "mulistym" jego dzialaniu. Chociaz Opera jest w tej chwili najszybsza, mimo wszystko stawiam na Firefox. Mam wrazenie, ze jest stabilniejszy i poprawnie odczytuje wszystkie strony internetowe. Ciekawostka tez jest Chrome, bardzo szybka przegladarka, ale nie do konca jestem przekonany.

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

IE używają jedynie internetowi laicy. FF używałem dłuuuugi czas, ale z czasem zaczęło mnie irytować zaśmiecanie ramu.. przerzuciłem się na szybkie niezawodne Chrome :P, Opera używałem może ze 2 razy w życiu..

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Zasmieca RAM? Nie zauwazylem. Chrome faktycznie jest niezawodny, przede wszystkim daje czadu, ale czasem "dziwnie sie zachowywalo" i dlatego wrocilem do Firefox. W kazdym razie zgodni jestesmy, ze IE to badziewie i wlasciwie kazda przegladarka jest od niego lepsza.
    Ostatnio edytowane przez Ksiaze41 ; 18-06-12 o 04:52

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Ksiaze41 Zobacz post
    Zasmieca RAM?
    Może nie zaśmieca, a połyka, nie wiem jak jest teraz, ponoć miało to ulec zmianie..

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Pewnie chodzi o ten plugin-container? Faktycznie troche konsumuje, szczegolnie jak mam kilkanascie stron otwartych i pamietam, ze mialem nawet jakies przeboje z tym, ale widac to poprawili, bo juz od dluzszego czasu nie widze zeby mialo to jakis wplyw na prace systemu. A przegladarka chodzi zawsze plynnie, nie zacina i wszystko poprawnie wyswietla.
    Ostatnio edytowane przez Ksiaze41 ; 19-06-12 o 03:52

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Pewnie chodzi o ten plugin-container?
    Pewnie tak, ale Firefox zawsze więcej pochłaniał RAMu jak inne przeglądarki, ale jeżeli uległo to zmianie to bardzo dobrze.

A przegladarka chodzi zawsze plynnie, nie zacina i wszystko poprawnie wyswietla.
    Chyba wrócę do Firefoxa, niby używam Chrome, ale i tak serce mam z Firefoxem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja do zwiedzania internetu używam Opery bo jest najbezpieczniejszą z przeglądarek, a FF do przeglądania stron z filmami, bo ma praktyczne wtyczki do pobierania tego co mi się spodobało.
    Z kolei do poczty najpraktyczniejszy program moim zdaniem to Mozilla Seamonkey wyglądająca jak stary Netscape i równie niezawodna.
    Chrome nie używam odkąd w ramach pobierania zakładek z FF pobrał sobie również z niej (w trakcie instalacji) wszystkie loginy i hasła. Poza tym w tym programie trochę mało rzeczy jest do ręcznego przestawienia, a argument "my wiemy czego Ci trzeba" wcale mnie nie przekonuje...
    Kiedy komputery miały małe dyski, to i owszem trzeba się było decydować na jeden program żeby nie zajmowały za wiele miejsca, ale teraz spokojnie można mieć kilka do wyboru.

A i jeszcze się wypowiem na temat IE. Mimo, że używałem go wyłącznie do aktualizacji mojego XP do gier (do wszystkich innych zadań używam Linuksa) to i tak udało mu się skądś złapać trojana. Teraz łatki pobieram "ręcznie" i instaluję też "ręcznie".
    Ostatnio edytowane przez Grzech ; 20-06-12 o 09:34

Początkujący
    Mieszka w
    internet
    Siła Reputacji
    0

Ja też używam opery i sobie ją chwalę, jest bezpieczna oraz niezawodna. W FF należy uważać na dodatki, jak nie mam pewności co do dodatku to po prostu nie instaluje.
    Ostatnio edytowane przez mirek1221 ; 20-06-12 o 14:27

Witka
    Gość

Odp: Opera czy IE

mozilla i opera na zmianę

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia