Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
    Anonymous
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Szymon, włąściwie to dużo napisał Ci Krzysiek, ale ja dodam swoje.

Mówienie o chęci zrobienia czegoś z kimś, czy pójścia gdzieś, to nic złego i należy to robić.

A jesli nie to? No cóż. Znam jednego faceta, który jest świetnym podrywaczem, tak świetnym, że nawet sam o tym nie wie. Jego "sekret" tkwi w tym, że kobiet własciwie nie podrywa, nie zagaduje, a po prostu z nimi rozmawia (czytaj: wymienia się z nimi poglądami).

Wykazuje przy tym dużo cierpliwości, potrafi postawić na swoim, potrafi być górą, ale potrafi tez przyznać rację. Ma swoje zdanie, ale chce poznać czyjeś. Traktuje kobietę jak człowieka, jak istotę myślącą, równą sobie a może nawet równiejszą.

Niesamowite jest to, jak skutecznie to działa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nimitz
    Obie na raz odradzam, bo 2 baby to za dużo na jednego biednego faceta
    He he racja. Jak to mowia jedna baba to dwa razy ba a dwie to juz cztery razy ba

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ta, miałem trzy takie zakręcone kumpele, co jedna to bardzie zakręcona. Każda z nich była rewelacyjnym kumplem i w ogóle, ale jak się zwaliły czasem do mnie trzy na raz… Czułem się, jakbym występował w jakiejś absurdalnej komedii… Czułem się po tym tam zmęczony, jak po dniu opieki nad grupą nadpobudliwych przedszkolaków.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hmm...Jurgi... na pewno sie nie znamy? O nas tez tak mówiono swego czasu, tyle, ze nas było cztery :twisted: :mrgreen:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Verena
    ze nas było cztery
    zlot czarownic? :wink:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zaraz Nanet wpadnie i znowu mnie od fetyszystów wyzwie
    :lol: Nimitz ubierz trochę to swoje ziarenko.. Gołe to to, zaraz z seksem sie kojarzy
    Chociaż moherek jakiś.. albo buciki :twisted:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ziarenko! No to ale mu pojechałaś! W kompleksy go wpędzisz… Trzeba siać, siać…

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja miałem w ten piątek (2 luty) studniówke w Sympozjum i powiem że sie śweitnie bawiłem. Co prawda pare osób sie opiło ale żadnych burd nie było. Nie wiem co to za LO było ale jak dla mnie to co przeczytałem było troche nieprawdopodobne. Swoja drogą chętnie bym szedł na studniówke jeszcze raz ;-) jeśli jakaś Pani nie ma partnera pisac na e-mail pawel_1987@op.pl chętnie prześle zdjęcie :smile:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja ci zrobię konkurencję i powiem, że też bym poszedł jeszcze raz i jestem otwarty na zaproszenia :P
    Też się sietnie bawiłem, muzyka była świetna, sala pięknie przystrojona, dziewczyny w równie pięknych sukniach, a alkohol chodź był dostępny to nikt nie spił się tak żeby po nim było widać, że na nogach nie może ustać.
    A u was też była taka nagonka na alkohol przed studniówką, że jak ktoś wniesie to święty Boże nie pomoże?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Pawell87 chyba bawiliśmy sie na tej samej imprezie
    ...ach...cudownie było...ja chcę jeszcze raz!!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia