Witam

Muszę kupić pilnie konto pod moje forum i mam dylemat jaki hosting. Będzie na nim wiecej witryn i duża galeria, zatem musi to być dość duże konto. Jednak nie wielkość jest najważniejsza, a nawet nie transfer miesięczny. Z początku pewnie za dużo nie będzie nawet sumując witryny. Rozruch jest trudny. Liczy się wzorowa współpraca z systemem forum phpBB by mod Przemo 1.96 i nowym nad którym pracują, oraz SZYBKOŚĆ. Po roku mułowatego serwera u znajomego marzę o superszybkim forum. Ma śmigać jak rakieta. Na system Przemo też się zdecydowałem póki co. Z czasem może rozważę inny. Konwersja jest możliwa.

Tu jest fajne forum. Na pewno w I 20-stce ciekawszych for w sieci.
Bardzo fajne i sam di.com to klasyk w sieci Gratulacje dla adminów i moderatorów. Widać w forum spory ruch.

Do niedawna myślałem że home.pl jest the best i najszybszy, ale mam od kogoś wiarygodnego zadziwiające na awaryjność m.in skargi. Może mieli pecha, może hosting źle traktuje fora phpBB. Nie wiem. Liczę że Wy wiecie. Warto postawić na home.pl ? Jeżeli nie, to jaki teraz kupilibyście na duże forum? Mam teraz małe, ale będzie duże, zapewniam. Fanatykiem jestem Jak się uprę to uda się.

Założenie jest takie że będzie to w szybkim czasie duże forum na conajmniej tysiąc piszących ludzi. Musi być zatem naprawdę szybki serwer. Zatem jaka firma i jakie konretnie konto. Szczerze mówiąc zastanawiam się czy konta max, pro, biznes czyli też najwieksze są szybsze od tych o działkę mniejszych, czy nie. Jak uważacie? Tak samo dzielą pasmo czy nie? Tego nigdy nie piszą w opisie hostingu. Jestem skłonny nawet na kwartał kupić drogie konto, ale z komfortem, świadomością że mam jedno z najszybszych z dostępnych u polskich providerów. Potem zrobię zbiórkę u forumowiczów i luz

Może są jakieś wiarygodne testy forumiczów, adminów, redakcji gazet? Na to który hosting jest najszybszy pod forum phpBB Przemo? Ludzie niestety nie potrafią być obiektywni. Jak ktoś ma netart, to uważa że jest super, a jakoś ma netlook, to chwali za szybkość. Muszą być różnice. Sądzę że czołówka ma olbrzymią przewagę, ale kto jest w tej czołowce. Czy lista top 100 providers ma przełożenie na szybkość w kolejności? Komu wierzyć, ma ktoś pełne rozeznanie? To sie da zrobić. Test wielkiego forum na każdym próbnym hostingu. Ktoś to zrobił? Co wyszło? Który najszybszy i BEZPROBLEMOWY?

Pozdro dla wszystkich Doradźcie mi dobrze proszę, to zostanę w forum :wink: Z góry dziękuję.