Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Co można robić na feriach ? :D

Jakie macie pomysły na ferie? A zjazd na 4 literach z górki mnie nie interesuje :P. Zostało mi jeszcze 9 dni i w mordę jeża nie mam, co robić a cały dzień przy kompie to nie po Staśkowemu :P. Jakie macie pomysły tylko nie walnijcie mi kina, bo mieszkam prawie na wiosce i z takich rozrywek to jest ganianie po oborze

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wyjechać na narty :roll:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Bramka nr 0001:
    Spraw sobie World of Warcraft, Guild Wars lub innego MMORPG. Pożegnaj się z rodziną i zacznij grać. 9 dni zleci jak chwila, więc nie pójdziesz do szkoły. W najgorszym wypadku udasz się do krainy wiecznych łowów, tak jak już pewien Chińczyk...

Bramka nr 0010:
    Zainstaluj ponownie Fallouta... Reszta jak wyżej ;-)

Bramka nr 0011:
    Ubierz się ciepło i wyjdź na dwór (albo na pole, czy jak się tam u was mówi). Przygotuj sobie łopatę do śniegu i kilka dużych pojemników. Załaduj pojemniki śniegiem, ubij go i zacznij stawiać największą śniegową budowlę w okolicy.
    W przypadku nagłego ocieplenia lub braku odpowiedniego surowca - wybierz inną bramkę.

Bramka nr 0100:
    Zorganizuj kilka desek, piłę, gwoździe i młotek. Po czym zbuduj karmnik dla ptaków.
    Jeśli ta czynność nie zajmie ci 9 dni to powtarzaj ją dopóty dopóki starczy ci materiałów. W przypadku braku odpowiedniego surowca lub pożaru w magazynie karmników - wybierz inną bramkę.

Bramka nr 0101:
    Kup 10 pudełek zapałek. Następnie wejdź na RapidShare, zjedź na dół strony, kliknij przycisk z napisem [FREE]. Będziesz musiał zapewne chwilę poczekać na bilet, wpisz kod z obrazka i kliknij w [START DOWNLOAD] (plik waży 1,2MB). Zapisz sobie plik, rozpakuj go i otwórz... Postępuj wg instrukcji tam zawartych. W razie problemów technicznych związanych z bramką nr 0101- pytaj.
    W przypadku zbytniego zestresowania spal zapałki i wybierz inną bramkę.

Bramka nr 0110:
    Jedź do wypożyczalni, weź film "Stygmaty" (oryg. Stigmata), zapłać, wróć do domu, włóż płytkę do odtwarzacza, wybierz wersję z alternatywnym (reżyserskim) zakończeniem i oglądaj.
    W filmie przewijają się naprawdę niezłe babki. Acha, jest coś tam o Kościele, ale panienki są ważniejsze, prawda? W przypadku braku wypożyczalni/odtwarzacza/filmu wyobraź sobie panienki (i ew. fabułę), czynność powtórzyć do końca ferii... Lub wybierz inną bramkę.

Stasiektoty na szczęście nie mam takich problemów, wczoraj byłem w pracy, jutro pójdę do pracy, pojutrze....
    Nuda zabija!

*Dygnitarz, zrób coś z tym awatarem!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Stasiektoja
    Jakie macie pomysły na ferie?
    Trzeba by je najpierw mieć... ferie oczywiście...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Morfeusz
    Cytat Napisał Stasiektoja
    Jakie macie pomysły na ferie?
    Trzeba by je najpierw mieć... ferie oczywiście...
    No bez nich źle a znimi jeszcze gorzej ;P

A karmnika nie zrobie ,bo się boje o życie i zdrowie :P

Wybiore chyba pole ^ ^

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Urwał nać! Ja chce mieć ferie! Ale polecam nartki - dzisiaj pracowalem ostro na stoku z grupą 11 dzieciaków i mimo, że było dużo ludzi, byłem w pracy i bolało mnie kolano wróciłem w o niebo lepszym nastroju Narty to je to

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nimitz
    Urwał nać! Ja chce mieć ferie! Ale polecam nartki - dzisiaj pracowalem ostro na stoku z grupą 11 dzieciaków i mimo, że było dużo ludzi, byłem w pracy i bolało mnie kolano wróciłem w o niebo lepszym nastroju Narty to je to
    Jak ty z nimi wytrzymałeś i jeszcze miałeś z tego radość
    Szacunek z tego powodu
    Nadajesz sie na nauczyciela :P

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Stasiektoja uwielbiam pracować z dzieciakami. Nic nie daje więcej radości niż to, że kiedy wracasz do domu/kończysz zajęcia dzieciaki z uśmiechem na twarzy mówią Ci do widzenia i naprawdę mają ochotę zobaczyć się z Tobą następnym razem. Ale na nauczyciela się nie nadaje - po pierwsze - nie ta specjalizacja zawodowa, po drugie, moja mama jest dyrektorką w szkole, kiedyś uczyła klasy 1-3. To za duzo pracy, za zbyt małe pieniędze jak dla mnie. :lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Chyba,że tak, bo takie dzieci to ja bym tylko najwyżej zgorszył :lol: :twisted: :mrgreen: .Wole dzieci elektroniki :P

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)