Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 54
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Grupa Przewozowa

Aktualnie korzystam z firmy kurierskiej Grupa Przewozowa. Jest to spam który mnie nie zawiódł. Wszystko przeprowadzane jest sprawnie, przyjemnie i szybko.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

a ja się chyba zawiodłam na każdej firmie przewozowej, najwięcej zabawy miałam z GLSem, którego paczka wyszła z miejscowości nadania, dojechała do bazy w miejscowości odbioru...ale z niej nie wyjechała bo okazała się za ciężka, paczka wróciła do miejsca nadania (zapakowano ją po 3 dniach z powrotem na ciężarówkę) dzwoniłam po kierownikach, dyrektorach no do kogo się dało... przecież to było 9 kilometrów, ale nie przepisy to przepisy ;/ Albo DPD, paczka która była dostarczana tydzień, kurier jeździł codziennie do odbiorcy bo nie chciało mu sie chwili poczekać - osoba która ją odbierała musiała przez kilka minut zabezpieczać sprzęt który w tym momencie używała i dopiero odebrać :stupid:

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Jako tylko odbiorca to najlepsze wg mnie jest UPS ale tak z wysyłaniem itd to nie wiem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja też widziałam ofertę AIN i bardzo podoba mi się w niej to, że mają niskie koszty - paczka do 30 kg, dostarczana na terenie Polski kosztuje u nich 21 zł. Po za tym obsługują wysyłki do krajów Europy oraz do USA i Kanady. Też nie jestem do końca zadowolona z usług Poczty Polskiej i od jakiegoś już czasu wolę korzystać z kuriera.

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Chociaż, jeżeli nie jest sie w stanie odebrać paczki to o ile listonosz zostawi awizo to w tym wypadku jest wygodniejsza forma niż wydzwanianie do kuriera, z którym zresztą prawie zawsze ciężko sie umówić.

Ja osobiście najbardziej ufam UPS. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

wspomnieliście wiele firm i tak sobie myślę, że może lepiej skorzystać z pośrednika. co sądzicie o brokerach kurierskich jako alternatywie dla tradycyjnych przewoźników? który się opłaca?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Tak jak i firm kurierskich brokerow pojawilo sie sporo na rynku i coraz wiecej ludzi sie do nich przekonuje ze wzgledu na nizsze ceny. Powod prozaiczny ale ekonomicznie usprawiedliwiony Ja bym Ci polecil apaczka.pl korzystaja z wielu wspomnianych juz firm kurierskich.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

może i powód tak jak mówisz jest prozaiczny, ale nie oszukujmy się - dla większości ludzi najważniejszy, także dla mnie oczywiście bez szkody dla jakości usługi.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ja osobiście polecam skorzystać z brokera usług kurierskich. Ta sama jakość - bo obsługa przesyłek przez firmy kurierskie (UPS, DHL, DPD, itp), a cena znacznie niższa, bo internetowi płacą mniej.

Kłopot jest taki, że brokerów na rynku pojawiło się dużo, i kwestią jest wybranie tego dla nas najlepszego.

Ja osobiście korzystałem ze sprintero.pl - współpracują z UPS i nie było z nimi kłopotów.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)