Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał SzymonStańczyk
    Ale czy cokolwiek wygrywa tak zwana kobieta „sukcesu” poza pieniędzmi ?
    Ale czy to aby w ogóle jest Twój problem? Ja uważam, że każdy ma prawo ułożyć sobie życie tak, jak chce. Nie masz prawa oceniać, czy jej postępowanie jest dobre, czy złe, bo chce/nie chce mieć dzieci. I nie Tobie oceniać, czy pieniądze mogą, czy nie mogą być głównym celem w życiu.

I pamiętaj, że kobiety poświęcające życie dla kariery niekoniecznie przegrywają w ten sposób swoją kobiecość. Niektóre kobiety nie mogą mieć dzieci, np. z przyczyn biologicznych. Nie uważam jednak, żeby przez to przestawały być kobietami.

Uważam też, że kobiety żadko są doceniane za swoją pracę w domu. Co nie oznacza, że wszystkie powinny być zaprzęgane w ten kierat.

Pozdrawiam,
    TM

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

dzięki rantes w dużej mierze napisałeś co myślę, chce tylko dodać, że bardziej ważne jest nie ile czasu poświęcasz dziecku tylko czy masz z nim kontakt np. kobieta, która bedzie wracać po pracy bedzie miała czas dla swoich dzieci, bedzie ich słuchać i z nimi rozmawiać jest wstanie dużo wiecej im dać niż mama, która może i jest w domu ale albo zmywa, albo zamiata albo gotuje albo po prostu nie chce porozmawiać ze swym dzieckiem
    poza tym kobieta w ciąży zazwyczaj ma niesamowity przypływ energii i siły może pracodawcy powinni zacząć to wykorzystywać a nie krzywić się na myśl o przyszłym urlopie macierzyńskim

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Szymek na prawdę dziwne masz problemy. W dzisiejszych czasach jest coś takiego jak wolność wyboru, więc nikt Ci nie zabrania żebyś nawet zmienił sobie płeć, adoptował (jeszcze nie urodził, technika nie jest doskonała) dziecko i siedział w domu, gotował obiadki prał i sprzątał przez resztę życia. Jeśli ktoś tak lubi - to czemu mu tego zabraniać? Zawsze są jakieś perspektywy - na przykład wyjazd za granicę gdzie mąż zarobi odpowiednio.

Nie wiem na prawdę w czym rzecz? Chyba nie domagasz się żebyśmy finansowali matkom siedzenie w domu - bo to lubią? Nawet przez myśl mi nie przeszedł żaden rozsądny argument żeby tak robić.

Jeśli to ma być któryś z kolei artykuł z cyklu "ja tak lubię i wszyscy mają tak robić" to daruj sobie trollowanie.

Ale czy cokolwiek wygrywa tak zwana kobieta „sukcesu” poza pieniędzmi ?
    Dla jednych są ważne pieniądze dla innych dzieci. Ile lat jeszcze musi upłynąć, żebyś zrozumiał ten jeden bardzo prosty fakt? Czy może chcesz przez resztę życia trwać w ideologicznym komunizmie gdzie każdy jest taki jak ty?

Jeśli tak się tym przejmujesz to zapłać rachunki sąsiadów za mieszkanie, prąd i wodę. Wykreuj swoją idealną utopię. Nawet nie jesteś kobietą a myślisz, że wiesz coś o "istocie powołania kobiet". Skąd wiesz co to jest, masz się może za stwórcę?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Szymon, czy ty rzeczywiście masz takie poglądy czy lubisz prowokować ludzi?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ja tam 16 lat dopiero mam więc jeszcze nie bardzo się na takich "życiowych sprawach" znam, ale według mnie kobieta ma prawo do wyboru. Ale jeśli małe dzieci (małe czyli do 13 roku;p) to kobieta nie powinna pracować na cały etet. Dziecka nie może wychowywać niania albo babcia, matka jest nizędna. A faktycznie większoć kobiet boi się że straci pracę.
    A chyba pracę z wychowaniem dziecka można połączyć? Bo jeśli tatuś nie jezt zapracowanym biznesmenem który do domu przychodzi na 5 godz dziennie to roszina się nie utrzyma. A ojciec też jest potrzebny. Wiem bo starsi się rozwiedli jak miałam 3 latka i teraz wiem że tata był mi potrzebny...

[off]
    norcia póki masz 16 lat jak możesz zobacz jak wygląda Twój post http://forum.di.com.pl/spelling.php?p=20539
    [/off]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hyh no sorry ale nie mogę szybko i jesnocześnie poprawnie pisać gdy mam mało czasu mama mi nad głową stoi i każe natychmiast kompa wyłączyć:/

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

yyy eeee aaaa oooo jestem w szoku... :shock:
    norcia to może napisz na forum coś, jak będziesz miała więcej niż 5 min na napisanie odpowiedzi do tematu ;-) Co to za usprawiedliwienie? :lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Jakiekolwiek wypowiadanie/pisanie slowa: kobieta w tematach przedstawiajacych ją w kontrascie do dzialan ogolnych z glownym filarem: mezczyzna swiadczy o ciemnocie i zacofaniu.

Kiedy przestanie mowic sie o rownouprawnieniu itd. ? Przeciez to sa jakies bzdury rodem z ciemnogrodu.

Kiedy zrozumie sie na zawsze ze kobieta ma takie same prawa i to ze nie chce zakladac rodziny tylko spelniac swoje marzenia nie jest zbrodnia? Przeciez to jest czlowiek, czlowiek "lepszy". Wogole o tym nie powinno sie juz nawet pisac.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Frankel masz moje całkowite poparcie :P
    gdyby większość mężczyzn a także i kobiet tak myślała było by pięknie

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)