Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Polecam Konnekt`a - konnekt.info i macie po kłopotach :-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Również polecam konnekt, jeśli chodzi o windows to jest dla mnie najlepszy komunikator (szkoda że nie pracuje w linuxie)

I ja równiez polecam konnekta

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał Dygnitarz
    2.) Na co idą kolosalne wpływy z reklam? Bo chyba nie na ulepszanie komunikatora Gadu-Gadu, skoro serwery często "padają" (poza serwerem reklam oczywiście), a wiadomości wysyłane do "niedostępnych" są kasowane?
    Dugnitarz, daj spokój, Gadu-Gadu nie jest fundacją ani organizacją pożytku publicznego. Jak będa chcieli to wszystko przepiją i nam nic do tego.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał impycellin
    Jak będa chcieli to wszystko przepiją i nam nic do tego.
    Tylko, że jak wszystko przepiją i nie ulepszą programu, to stracą klientów, a takie rzecyz jak usuwanie wiadomości czekających na niedostępnych, ewidentnie nie sprzyja pozyskiwaniu nowych użytkowników. To ich już powinno obchodzić. Możemy pytać, a czy odpowiedzą to już ich sprawa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Riker1701
    A ja mam pytanie dotyczące samego kodu programu. (...) przy 100% obciążeniu procesora(...)
    Ciężko oczekiwać czegoś dobrego po programistach, którzy piszą kod takiej jakości i poprawia go przez prawie rok od zgłoszenia błędu wraz z gotową poprawką!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał impycellin
    Dugnitarz
    I po raz kolejny przekrcasz mojego nicka. Rozumiem, e 'U' jest na klawiaturze obok 'Y', ale zaczyna mnie to irytowa. Bd wdziczny, jeli przestaniesz popenia te bdy(?)

Cytat Napisał impycellin
    daj spokj, Gadu-Gadu nie jest fundacj ani organizacj poytku publicznego. Jak bda chcieli to wszystko przepij i nam nic do tego.
    Taaa, ale jest to najpopularniejszy w Polsce komunikator. Do czego to w kocu zobowizuje! Ja wiem, e polacyzm nakazuje to wszystko przepi, ale basta! Jeli chcemy, aby ten kraj przesta by "bagnem" to trzeba zmienia przede wszystkim mentalno.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Dygnitarz
    I po raz kolejny przekrcasz mojego nicka. Rozumiem, e 'U' jest na klawiaturze obok 'Y', ale zaczyna mnie to irytowa.
    Tkacz te kiedy czsto myli te dwie litery. No to wyjem je z klawiatury i zamieniem miejscami. :mrgreen:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał PaneQ
    Tylko, że jak wszystko przepiją i nie ulepszą programu, to stracą klientów, a takie rzecyz jak usuwanie wiadomości czekających na niedostępnych, ewidentnie nie sprzyja pozyskiwaniu nowych użytkowników. To ich już powinno obchodzić. Możemy pytać, a czy odpowiedzą to już ich sprawa.
    No bez żartów. :] Gdyby userów gg obchodziła jego funkcjonalność i bezpieczeństwo, to już dawno przestaliby z niego korzystać. Po prostu w większości użytkownicy gg mają gdzieś jego funkcjonalnośc i cała resztę. Najważniejsze, żeby było na widoku [szukaj], by szybko móc znajdować nowych znajomych do pOkLiShAniA. Nie wszyscy, tylko większość. A ludzie z gg zdają sobie z tego sprawę, więc nie zajmują się tym bardziej, niż to niezbędne.

Cytat Napisał Dygnitarz
    Taaa, ale jest to najpopularniejszy w Polsce komunikator. Do czegoś to w końcu zobowiązuje!
    Tak, żeby więcej pić. :P

Cytat Napisał Dygnitarz
    Jeśli chcemy, aby ten kraj przestał być "bagnem" to trzeba zmieniać przede wszystkim mentalność.
    Więc trzeba zacząć zmieniać komunikatory i platformy. Bo dopóki gg nie straci przynajmniej połowy userów, to nie będzie mieć wystarczającej motywacji do zmian.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tak naprawdę, to nie wiadomo, ilu jest użytkowników GG a ilu ma tylko konto i korzysta z innych klientów; oraz ile kont to "martwe dusze" - tylko mój brachol zakładał nowe konto z pięć razy, bo nie potrafi hasła zapamiętać…

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)