Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

O tak. ;] Też zakładałem konta kilka razy. Co ciekawsze, jedno było aktywne ponad rok, chociaż wcale go nie używałem. (ale moje dane ciągle były w katalogu).

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Tor
    O tak. ;] Też zakładałem konta kilka razy. Co ciekawsze, jedno było aktywne ponad rok, chociaż wcale go nie używałem. (ale moje dane ciągle były w katalogu).
    Kiedyś bezpośrednio po założeniu nowego konta odezwało się do mnie kilka nieznajomych osób, których oczywiście nie miałem na liście. :shock: Widocznie za szybko komuś numer skasowali i odzywali się do mnie jego/jej znajomi. :roll:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A może to były stare wiadomości, które oczekiwały na pojawienie się kontaktu online? (Tak, wtedy jeszcze tego nie wyłączali przy byle okazji). ;]

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał Dygnitarz
    Taaa, ale jest to najpopularniejszy w Polsce komunikator. Do czegoś to w końcu zobowiązuje!
    Co nie zmienia faktu, że

Gadu-Gadu nie jest fundacją ani organizacją pożytku publicznego. Jak będa chcieli to wszystko przepiją i nam nic do tego.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Tor
    A może to były stare wiadomości, które oczekiwały na pojawienie się kontaktu online?
    Nie. Przez pewien czas rozmawiałem z tymi osobami i wyjaśniłem, iż nie jestem tym z kim chcieli rozmawiać. Jeden z nich mi nawet pisał, że sam mi te konto założył miesiąc wcześniej. :shock:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

przesyłanie obrazków w gg

Nie jestem pewny jak wielkie obrazki moźna wysyłać w gg i innych komunikatorach. Prłbowałem wysłać 640 x 480 i mi się nie udało. Proszę o radę. Pozdrawiam serdecznie i źyczę Wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku 2007. M.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Obrazki? W zasadzie chodzi o rozmiar pliku, a nie o rozdzielczość. Może jest za duży?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)