Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
    SzymonStańczyk
    Gość

Twoja ocena: Yes No

kOnKoRd- iDz SoBiE na BRoWaRa , To PrZeCież TaKiE MoDne , BeDziESz TrEnDy , To w tWoIm StYlU

Chodzić do kościoła i wierzyć , przecież wtedy laski Cię nie będą chciały. No dalej !

I w ten artystyczny sposób SzymonStańczyk został wyrzucony z forum, na którym piszą "ścierwa" i tylko on ma rację.
    Żegnamy się w bólu... :twisted:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał SzymonStańczyk
    Chodzić do kościoła i wierzyć , przecież wtedy laski Cię nie będą chciały. No dalej !
    O, nieprawda. Absolutnie się z tym twierdzeniem nie zgadzam.

edit -> Mój 2000 post

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał SzymonStańczyk
    NIE JESTEM DOBRYM CHRZEŚCIJANINEM ALE SZYBCIEJ BY< KOGOŚ ZABIŁ NIŻ NAZWAŁ BYM JEZUSA ALKOHOLIKIEM!
    to już jest fanatyzm, którym nie różnisz się od wielu muzułamnów
    brawo właśnie takich młodych ludzi brakuje w naszym kraju :evil:

Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

OK, ja powiem tylko tyle - zamykam ten Temat i zamknę każdy następny odnoszący się do Kościoła Katolickiego i każdej innej wiary - okres kwarantanny na te tematy... minimum miesiąc czasu. Mam dość, choć jestem dość elastyczny...
    Wszelkie uwagi proszę tylko i wyłącznie na PW.

Uważam, że ten Temat ogólnie poszedł w złą stronę. Co innego, kiedy piszemy o przegięciach Rydzyka i jemu podobnych, a co innego, kiedy zaczynamy stąpać po bardzo kruchym lodzie i padają słowa, które jakby nie patrzeć (i nie chodzi mi tu o "Tańczącego z Diabłami") mogą urazić uczucia religijne.

Generalnie... brak mi słów. Z jednej strony nawiedzony "Tańczący z Diabłami", a z drugiej my wszyscy, którzy doprowadziliśmy człowieka do ostateczności, w której z głupiego gadania poszedł w epitety...
    Nie... no co ja wypisuję?...

Myślę, że rozmawiając o religii trzeba stanąć nieco z boku... Wyluzować się, złapać oddech. Faktem jest, że nie możemy narzucać sobie (siłą) żadnych, jedynie słusznych prawd wiary... To bzdura, która u nas wywołała sprzeczkę, ale przecież są miejsca, gdzie wywołuje prawdziwe wojny - istny cyrk i paranoja...

Tańczący z Diabłami to bezapelacyjny fanatyk i słaby człowiek, ale czy Jezus był pijakiem?... Sądzę, że nie tak to miało zabrzmieć.
    Żartujmy sobie z Peca, po kontakcie z którym boli dupa, żartujmy sobie z Rydzyka - biznesmena w spódnicy, ale Jezusa, jego Ojca i Matkę, jak również Allaha, Jahwe i innych Najwyższych zostawmy w spokoju...
    Dziękuję za uwagę.
    Pozdrawiam.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)