Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

"mała studniówka"- dobra czy zła?

no tak... jestem w 3 kl gim i dzisiaj mam małą studniówkę. na razie zdążyłam przypalić sobie ucho suszarką i pokłuć palce igłą więc nie jest tak żle. Impreza trwa do 23, co barzo zbulwersowało moich dziadków i mamę. Tta nie miał nic przeciw, dopóki się nie dowiedział że musi ze mną jechać.

ja jestem całkowicie za imprezą. oczywiście ładne sukienki szpile itp. A moi dziadkowie od razu się denerwują, że w "tym wieku"(16 lat w końcu!!!) takich ubrań się nie nosi, mama że w tym wieku taakich długich imprez nie powinno być, tym bardziej szkolnych(!) a potem ludzie się dziwią że młodziez pije i ćpa. A co ma jesno do drugiego? czy to, że pójdę na taką imprę znaczy, ze wszystko zacznę za wcześnie?!AAARRRRRGGGGGHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    a co Wy o tym myślicie? proszę o wsparcie;p lub krytykę, bo czeka mnie rozprawka:/

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A co to ma do polityki? o_O

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

phy phy, prawdziwie POLITYCZNY problem....
    A swoją drogą, ja jestem chyba trochę nie z tego świata. Krótko mówiac nie mam nic przeciwko takim imprezom, ale jak widzę odstawione i wypacykowane małolaty w sukniach balowych to śmiech pusty mnie ogrania

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Polityka rodzinna - o co więc chodzi?
    Nie bardzo rozumiem pytanie - mamy decydować za rodziców?
    Mam podobne zdanie do Vereny, (skoro tato ma zawieźć i przywieźć) ale ostrożnie to Wiedźma :wink:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Verena
    jak widzę odstawione i wypacykowane małolaty w sukniach balowych to śmiech pusty mnie ogrania
    swiete slowa wasza wiedzmowatosc, swiete slowa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał wojpap
    Cytat Napisał Verena
    jak widzę odstawione i wypacykowane małolaty w sukniach balowych to śmiech pusty mnie ogrania
    swiete slowa wasza wiedzmowatosc, swiete slowa.
    Czy dobrze zrozumiałem tą wypowiedz,że młodsze dziewczyny nie mogą chodzić tak?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Owszem - tak uważam - młoda dziewczyna wymalowana i przebrana w balową suknię oraz szpile wygląda śmiesznie. Naprawdę nie rozumiem, dlaczego one tak usilnie chcą się postarzyć.....

Tyle, że nie napisałam, że one nie mogą tak chodzić, a tylko, że mnie to śmieszy, co stanowi dość istotną różnicę.
    Albo inaczej - swojej córce bym taki wygląd wybiła z głowy. Co nie znaczy, że zakazałbym jej pójścia na tego typu imprezę, skoro jest organizowana przez szkołę i będą na niej jej koleżanki i koledzy z klasy - zakaz byłby krzywdzący w takim wypadku. <- moim zdaniem

W ogóle gimnazja to moim zdaniem poroniony pomysł - dzieci kończą podstawówkę, idą do gimnazjum i czują się dorosłe. I to nazwenictwo - "mała studniówka" - tez jest irytujące. Kiedyś to się nazywało dyskoteka na zakończenie podstawówki, nie było takich kreacji, bo podchodziło się do tego luźniej, tak jeszcze bardziej po dziecinnemu mimo wszystko. Jakoś tak normalniej było.... Ale cóż - czasy się zmieniają w tempie galopującym. Aż się boję, jak ja wychowam moje potencjalne potomstwo, żeby jakieś takie bardziej normalne było...............

[na marudzenie się zebrało starej ciotce-klotce, hehe....]

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Temat do kosza powinien polecieć za bezsensowne wrzucenie go do błędnej kategorii - nie wiesz gdzie go wrzucić, to zawsze jest offtopic.

Co do samego tematu - pi razy drzwi w tym wieku miałem komers (15 lat) i pamiętam, że był od do 22. Dziwi mnie troszeczkę fakt, że na taką imprezę rodzina się oburza. Jeśli nie zawiodłaś ich zaufania, to chyba lekko przesadzają, aczkolwiek z myślą o Twoim dobru. Co do sukienek i wymalowanych małolat - lepsza małolata w eleganckiej sukni niż w spódniczce która nie wiadomo gdzie się kończy a gdzie zaczyna, takiej samoej koszulce i tonie kosmetyków na twarzy... Uważam, że powinno się uczyć ludzi jak ubierać się elegancko i jak zachowywać się na takich imprezach przy każdej okazji.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Verena
    Naprawdę nie rozumiem, dlaczego one tak usilnie chcą się postarzyć
    to Wiedźmy nigdy nie miały 16 lat? :wink:
    Cytat Napisał Nimitz
    Dziwi mnie troszeczkę fakt, że na taką imprezę rodzina się oburza
    23.00 może troszkę późno, ale niby to szkoła...
    Cytat Napisał Nimitz
    Uważam, że powinno się uczyć ludzi jak ubierać się elegancko i jak zachowywać się na takich imprezach przy każdej okazji.
    na takich imprezach jest szansa na to.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wiedźmy jak miały 16 lat to nawet nie miały ochoty na pacykowanie się i ubieranie ciuchów jak ze starej ciotki, nawet mega-eleganckich. Poza tym Wiedźmom nigdy nie spieszyło się do dorosłości, no i to zupełnie inne czasy były 8)

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)