Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Czemu mBank zmusza stałych klientów do odejścia?

Taki wniosek mi się dzisiaj nasunął po zajrzeniu na strony transakcyjne mojego ulubionego (do dzisiaj) banku, że walczy się tylko o nowego klienta. Jak ktoś już da się złapać w sidła, to można go mieć gdzieś i traktować jak zło konieczne.

Rachunek w mBanku mam od początku jego istnienia. Z reguły jestem zadowolony, sprawna obsługa, niskie opłaty. Co jakiś czas jednak pracownicy banku wywołują u mnie gorączkę i doprowadzają do ataku szału. Regularnie co jakiś czas, tak co ok. pół roku, mój rachunek jest blokowany, a jako saldo widzę kwotę o kilkadziesiąt albo kilkaset niższą, niż chciałbym zobaczyć. Dzisiaj np. w południe jakiś pracownik mBanku stwierdził, że fajnie by było, gdybym był komuś winien ponad 125.000 zł. Zablokował więc ten ktoś moje konto i stwierdził, że dopóki nie spłacę tych 125 tysięcy, to nie mogę z niego skorzystać.

Cholera, gdybym komuś był winien taką górę pieniędzy, to bym chyba o tym wiedział, dzwonię więc do mojego ulubionego (do dzisiaj) banku. Infolinia, autoryzacja, czekam chwilę, miła muzyczka. Po czym dowiaduję się, że miła pani z infolinii nie może udzielić mi żadnych informacji i ktś do mnie z banku zadzwoni. Kiedy - pytam. W ciągu najbliższych... 30 (trzydziestu!) dni.

Tak się w związku z tym zastanawiam i nie bardzo potrafię znaleźć odpowiedź dlaczego mBank robi wszystko, żebym jutro rano poszedł do innego banku i przeniósł rachunek do konkurencji. Może ktoś z czytelników Forum wie co jest grane, może ktoś ma jakąś ciocię w mBanku i potrafi znaleźć odpowiedź na pytanie czemu ma się w dupie klienta w tak zdawałoby się poważnej instytucji.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A fuck to masz problem, a ja kiedyś chciałem sobie tam konto założyć bo myslałem że to fajna alternatywa dla zwykłych banków, że małe opłaty wygoda bo nie trzeba z domu wyłazić a tu takie coś no no to się rozczarowałem. Zastanawiam się czy ktoś jeszcze miał tego typu problemy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Z moich znajomych nikt nie ma z mBankiem problemów. Ja, poza tymi kilkoma wpadkami, też zawsze sobie chwaliłem. Jednak - jak mówi stare polskie przysłowie - co za dużo to i świnia nie zeżre.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Straszysz Krystianie, straszysz...

krystianz, a cóż to za problem w jakiś tam 125.000 zł?
    A tak poważnie, nie przejmuj się tym, najwidoczniej błąd w oprogramowaniu mBanku.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Alarmus
    najwidoczniej błąd w oprogramowaniu mBanku
    albo głupota ludzi obsługujących to oprogramowanie.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Chyba jakis pojedynczy przypadek. Ja uzywam mBanku od kilku lat i ani razu nie mialem z nim problemow.

Moze po prostu chca dac przewage swojej konkurencji zeby bylo ciekawiej na rynku

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Takie historie zdarzają się w różnych bankach... Mój znajomy miał konto w Millenium. Zadzwoniła do niego miła pani z obsługi że ma się nie zdziwić jak dostanie pocztą zawiadomienia o operacjach bankowych na swoim koncie bo mu przez pomyłkę przelali 5000 zł, ale już te pieniądze zabrali, więc nie ma się czym martwić... Dobre nie? Kiedyś to do wypłaty środków z konta niezbędna była jednak zgoda właściciela...

Uczestnik Forum
    Siła Reputacji
    0

Odp: Czemu mBank zmusza stałych klientów do odejścia?

Nie możesz winić banku za jego pracowników którzy są tylko ludźmi i też mogą mieć zły dzień. W każdym banku mogą się zdarzyć błędy systemu które są dużym problemem jednak nie koniecznie jest to wina banku.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)