Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Sposób na nudę

,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,
    Ostatnio edytowane przez konkordpl ; 21-09-13 o 13:05

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a gdy ja zostane poslem to obiecuje ze odwolam wszystkie obietnice przez ktore zostalem wybrany (co zajmie mi tyle czasu ze na pewno nie bede sie nudzil).
    pachnie mi tu lekkim paradoksem

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ja dla zabicia nudy bym sobie przyniósł jakąś ciekawą muzyczkę najlepiej iPoda, no bo trzeba parę ładnych godzin posiedzieć .

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja dla zabicia czasu będe spał a zatrudnie jakiegoś dzieciaka niech wybiera co jest lepsze za mnie :P

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A gdy ja zostane poslem pozniej stworze wlasny rzad z wiekszoscia umozliwiajaca zmiane konstytucji wprowadze mini urzad ktory bedzie filtrowal kto chce dostac sie na posla np. badania osobowosci i inteligencji. I np. w ministerstwie finansow bede sami doktoraci ze skonczonym MBA, w ministerstwie edukacji profesorowie itd. itp. - kraj stanie sie drugą Japonią do kwadratu.

Aaaa jeszcze bylaby "propaganda" dla obywateli. Propaganda zdrowych swieckich zachowan, motywujaca, wyprowadzajaca ludzi z depresji. Wszedzie billboardy poprawiajace samopoczucie, szkolenia jak sobie radzic z tym to z tamtym, darmowe wizyty psychologow w domach. A wszystko to za pieniadze
    ze zlikwidowanych urzedow ktorych mamy za duzo a ktore sluza do utrzymywania znajomych na posadach itp.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Podoba mi si wizja Majora Frankel'a. Jakby co z tego wyszo to gosuje na ciebie. Bo w takiej formie jak teraz mamy wadze (rzd itp.) to wol by jak najdalej (kurcze ale ja pracuje w gminie :? )

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał benq
    Podoba mi si wizja Majora Frankel'a. Jakby co z tego wyszo to gosuje na ciebie
    To tylko kiebasa przedwyborcza. Nie dajcie si nabra!

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

stworzyc wlasny rzad z wiekszoscia. uuuu czarno to widze, nie teraz, nie u nas

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bedzie kiedys mozliwosc. Zwroccie uwage w jakich czasach zyjemy. W jakich mlodziez zyje. Kiedys wszyscy pojda zaglosowac na ultranowoczesną, profesionalną partię a ja prawdopodobnie w takiej formie podejme sie kiedys ja stworzyc. Nikt juz nie odda glos na zgnilych wypranych staroswieckich dziadow dorobkiewiczow.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Major Frankel
    Nikt juz nie odda glos na zgnilych wypranych staroswieckich dziadow dorobkiewiczow.
    IMHO dopiero wtedy, jak już wszyscy umrą. Inaczej Radio Maryja postara się o to, żeby jeszcze mieli głosy. A siedząc w komisjach miałem okazję zauważyć, że do urn chodzą w przeważającej większości ludzie starsi w drodze z kościoła.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)