Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

['] za Katowice/Chorzw
    ['] za mod, ktra si pochlastaa
    ['] za umierajcego co 3 sekundy czowieka w Afryce
    ['] za bl gowy spowodowany spoywaniem C2H5OH
    ['] za co, co pominem
    --
    Avatar moe by troch nieteges, bo jego twrca jest mocno naprocentowany, ale chcia si nim pochwali 8)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tkacz mawia "pamiętaj: jest jak jest; nie jak powinno być".

Wstrząsające foty zniszczenia są na BBC.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Razem ofiary dostaly 3 mln, zrzuci sie na to jeszcze NFZ i jak bedzie trzeba to jeszcze im rząd dorzuci, renty dostaną, panstwowy pogrzeb. To po jaką cholere jeszcze na tym forum jakies informacje o smsach?!

A tak swoja droga, w CNN jako pierwsza wiadomosc byla podana tragedia w Katowicach. W BBC natomiast jako pierwsza było o... Iraku. I to bardzo dużo.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

konkordpl Czy wydaje Ci się, że dla ludzi którzy stracili bliskich ta kasa cokolwiek znaczy? Czy gdybyś stracił kogoś z bliskiej rodziny przejmowałbyś się pieniędzmi? Nie, tu nawet mój cynizm nic by nie dał. Ja oburzam się na to, że większość fałszywie identyfikuje się z tymi których tragedia dotknęła. Wydaje mi się jednak, że zamiast szastanai forsą trzeba tym ludziom pomocy psychologów, psychiatrów i wszelkiej maści lekarzy dusz. Teraz kiedy siedzę sobie spokojnie w domu w Knurowie, nie jestem na Ligocie i kiedy wiem, że znajomi lekarze są bezpieczni przychodzi czas na wyciszenie. Nie będę palił świeczek, czernił awatara i robił smutnych minek, po prostu usiądę w ciepłym fotelu i poświęce chwilke, żeby pomyśleć o tych ludziach którzy tam zginęli i o tych wszystkich, których bliscy odeszli...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

konkordpl popieram Cię w 100%. Więcej ludzi umiera dziennie w wypadkach
    samochodowych...i jakoś nikt nie ogłasza żałoby narodowej...Sorry, ale ile można oglądać te same sceny, słyszeć te same informacje...
    Tak samo bylo po smierci papieza, tylko wtedy to bylo 10 razy gorsze. Kiedys z Alarmusem zażartowalismy, ze rozpaczanie po papiezu bedzie trwac tydzien co najmniej, gdyby umarl. Nie pomylilismy sie wiele.
    A strach myśleć co będzie jak umrze ks.Rydzyk

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A mnie to rusza!!! Pewnie, że codziennie ktoś umiera, ale taka nagła, tragiczna i "spektakularna" śmierć wielu osób jest porażająca! Po prostu...
    Może i media to w jakimś stopniu nakręcają, ale z drugiej strony - jak mają się zachować? Jakby nic się nie stało?! Mnie również mierżą niektóre "spoty", niektóre wypowiedzi, ale... nie zmienia to faktu, że mnie osobiście ta tragedia poruszyła. I nie potępałabym żadnych gestów współczucia, no, może poza łańcuszkami netowymi, które potępiam z zasady, niezależnie, czego dotyczą.
    Poza tym... jedna z ofiar była z mojego miasta, znałam go z widzenia.
    I jest mi smutno.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

kobiety zawsze się rozczulają

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

budowlana kiszka

bob budowniczy 2006.01.30 20:35
    pracowałem tam 6 lat temu to była porażka od samego początku budowy to co się działo to był skandal wszyscy tylko naciskali na to zeby dotrzymac terminów i każda ekipa odwalała fuszerkę ale wtedy nikt na to nie zwracał uwagi bo termin termin i jeszcze raz termin konstrukcja moim zdaniem (nie jestem expertem)była do kitu od początku ale to wszystko przez oszczędnosci inwestorów
    WIEM CO TO JEST

Aleksiej Ałganow 2006.01.30 20:30
    ja budowalem kiedys podobne obiekty typy real, leclerc i wiem z jakiego szitu bubuja dachy...doslownie daje sie najtansze "byle co".Najwazniejsze sa koszty i terminy. Nikt nie mysli tak naprawde dalszych uzytkowikach hal-klientów
    Geszefciarze z Regionalnej Izby Gospodarczej

antares 2006.01.30 20:35
    przejęli w latach 90-tych kontrolę nad państwowymi obiektami targowymi lokując kasę z lewych interesów węglowych. Z pełną świadomością zamówili olbrzymią halę w tanim wykonaniu na Hiszpanię. Po wypraniu pieniędzy opchnęli swoje udziały naiwnym Anglikom. Personel techniczny polski, ze starymi nawykami. Cała prawda!

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

kobiety zawsze się rozczulają
    Wiesz, że ja też się rozczulam w takich sytuacjach? Poważnie, ścisnęło mnie za gardło i puścić nie chciało. Ale rozumiem zdanie Konkorda i popieram go: jak patrzę na ten owczy pęd i w ogóle to ogarnia mnie tylko irytacja. Ach, jacy to wszyscy jesteśmy arcysolidarnym, współczującym narodem i w ogóle pełna samokadź (kadzenie samemu sobie). Mam znowu wrażenie, że to leczenie własnych narodowych kompleksów. Wychodzi przy okazji multum strasznie irytujących mnie zjawisk, zachowań (nie będę teraz wyszczególniał, bo nie czas po temu).
    Nie dam rady chyba zrozumiale powiedzieć, o co mi chodzi (widać sam do końca nie wiem), ale z prawdziwej tragedii robi się pokazówka i cyrk. Nie służy to wcale pamięci tych ludzi. Żałobę się przeżywa, a nie z nią obnosi...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Skończy się jak po śmierci papieża - kibice obiecywali pojednanie, wszystko cacy, poki sie nie skonczylo. I pare tygodni po tym - jebs, kuniec. Tak samo traktuje się walentynki - wielki dzień na milosc, a przeciez kocha się caly czas.

Jurgi rozumiem Twoja opinie i rowniez się z nią zgadzam, szczegolnie podoba mi sie okreslenie samokadź

Zeby nie bylo - wspolczuje ofiarom tragedii, zycze im szybkiego powrotu do zdrowia.

I wiecie co jest najwazniejsze z tej informacji na glownej stronie forum na gorze? Nie te smsy ani numery kont, tylko:

Potrzebna też krew, szczególnie ujemna RH-

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia