Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

wiedziałem że coś jest nie tak. ta telewizja to zawsze musi narobić paniki z byle powodu, dlatego baardzo rzadko oglądam tv (no najczęściej to smerfy -- mam sentyment z dzieciństwa :mrgreen: ). a mój poczciwy tatuś niemający zbyt dużego pojęcia o kompach chciał tylko synka uprzedzić przed niebezpieczeństwem.

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

a tutaj http://www.lurhq.com/blackworm-stats.html macie statystyki zainfekowanych komputerów tym robaczkiem w poszczególnych krajach ;-) dane z konca stycznia. W Polsce ledwie/aż 700 infekcji bylo w tym czasie.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Firmy antywirusowe też wprowadzają niepotrzebny zamęt. Dostałem maila od jednej, z którego wynikało, że co najmniej moja cała rodzina zarazi się niewyleczalnym wirusem, na mój dom spadnie bomba atomowa, która zniszczy wszystko i wszystkich, którzy maja jakikolwiek związek z komputerami, a tam w ogóle, to najlepiej, żebym sam poszedł się zastrzelić - o ile oczywiście nie kupiłem jeszcze ich programu antywirusowego, który sobie z problemem świetnie radzi.

Na pewno trzeba uważać i zaktualizować programy antywirusowe, ale IMHO nie ma co wpadać w panikę. Nie pierwszy wirus komputerowy i nie ostatni. W razie czego dzisiaj jeszcze do bazy na DI wrzucę bezpłatne szczepionki, które poradzą sobie z wirusem. Może faktycznie komuś będzie to potrzebne (oby nie).

Cytat Napisał wojpap
    dzwonił do mnie tata z pracy i powiedział mi, że z kolegą oglądali panoramę
    też bym tak chciał

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zgadzam się z Dygnitarzem, może brałem to samo? ops:
    Brakuje sensacyjnego tematu, to trzeba pohuczeć i posiać trochę paniki. Przy okazji firmy z branży a-v poprawią swoje wyniki. A że w TV nie ma pewnie nikogo, kto by się na tym znał, to plotą takie bzdury, że nieraz aż mi ich żal.
    Nie, pardon, przecież Hołyński u nich pracuje. Mogli się zapytać przed zredagowaniem newsa.
    Podobnie było z problemem roku 2ooo, zrobili tyle głupiego szumu, że ktoś się nawet powiesił ze strachu…

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jurgi
    Zgadzam się z Dygnitarzem, może brałem to samo?
    Nie wiem jak Ty, ale ja prowadziłem badania nad szybkością "znikania" Finlandii w towarzystwie :mrgreen:
    Acha, bodaj wczoraj w Wiadomościach nadawany był materiał o wizycie Billa Gatesa w Polsce, co ciekawe pojawiły się tam informacje o linuksie (coś na kształt: darmowy, oprogramowanie porównywalne, a czasem i lepsze do programów dla Windows itd.). Muszę przyznać, że pozytywnie mnie to zaskoczyło.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)