Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Będę glosowal na Leppera!

8) Nie wiem dlaczego ale coraz bardziej podoba mi si ten pomysB. W dzisiejszej zreszt GW napisane jest, ze Lepper obni|y ZUS do 10% czyli jakies 100 PLN miesiecznie i WYKASTRUJE PEDOFILOW ... No no, coraz bardziej mi sie to podoba z powodu ZUSU i PEDOFILOW ktorym nalezy sie kastracja ![/b]

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

wojtek przerażasz mnie!!!!!!!!!!!!! Czyżby inteligencja w tym kraju też obniżała poziom do Leppera?!

BTW - Pedofilii nie pedofilów ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Tak, tylko ze Lepper chce obnizyc ZUS :P a Hausner jeszcze nam tym najmniejszym przedsiebiorcom wpier...dodatkowe koszty... To mnie sklania coraz bardziej... i tylko to.
    Hausner z pozoru inteligentny a nie domysla sie ze obnizenie ZUSU spowoduje wzrost zatrudnienia. Mam roboty dla 4-ech ludzi ale ZUS jest za drogi i musze gonic przez prawie 20 godzin na dobe SAM, Niestety.

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Miałem tą nieprzyjemność obejrzeć (przez plecy) w TVN (program "Jestem jaki jestem") dysputę Leppera kontra Wiśniewski Michał.
    Lepper jaki jest wszyscy wiemy, ale Wiśniewski okazał się być burakiem jakich mało. Lepper zjadł go jak wyjątkowo lekki posiłek. Nie zwykłem tak pisać, ale rzygać mi się chciało, kiedy kątem oka widziałem Wiśniewskiego wijącego się jak piskorz. Ten ostatni jako w sumie gospodarz programu unikał kontaktu wzrokowego ze swoim rozmówcą, przeszkadzał w udzielaniu odpowiedzi, ewentualnie sam unikał odpowiedzi. Wyrzygał Lepperowi np. bluzkę dla córki od Versace... po co? Co to miało być?... Co miał na celu?...
    Wiśniewski śpiewa jak śpiewa ale gość od talk show z niego żaden... Bleee. I te procenty na koniec... 55 dla Michałka, a 45 dla Leppera... Nie chce mi się tego komentować.

TVN spada na psy poprzez takie pierdoły jak w/w program.

P.S.
    Lepper pokazał w programie Wiśniewskiego (chyba) Trybunę, w której jeden z artykułów nosi tytuł "Jak zabić Leppera"... Treści nie znam, ale czy coś podobnego posiada tzw. dobry smak?
    Jaki jest taki jest, a ja do polityki się nie mieszam... to nie moja domena. Uważam tylko, że podobne artykuły/tytuły są przegięciem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Szkoda tylko, że chłop Lepper chce dobrać się do prywatnych oszczędności ludzi które zbierają w OFE. Ja co prawda na moim rachunku w OFE mam pare złotych ale i tak ich nie dam temu facetowi.

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Abyśmy się dobrze zrozumieli Polityka nie jest moja domeną, więc nie bardzo uśmiecha mi się zabierać głos, ale...
    Dziś radio obudziło mnie wywiadem z Andrew Lepperem.
    I oto co ciekawego i interesującego powiedział o OFE:
    Według niego OFE zarządzają 46 mld złotych. A OFE w dużej mierze należą do obcych firm, które kupują za te pieniądze polskie obligacje, czyli pożyczaja pieniądze naszemu państwu. A my z budżetu musimy im wypłacić za tą pożyczkę 1 mld odsetek. I w dodatku te firmy używają te pieniądze, aby spekulować nimi na giełdzie. I Samoobrona chce te pieniądze wziąść w swoje ręce do budżetu...
    Super. Myślałam, że tylko Lepper ma taki pomysł a tu proszę,
    Kaczmarek też się chce dobrać do mojej przyszłej emerytury.
    Słusznie, po co się przejmować przyszłymi emerytami jak trzeba
    skórę ratować.
    To cytaty z dwóch "pierwszych lepszych" for dyskusyjnych.
    Jako, że 16 godzin mojego czasu, to praca przed komputerem, to nie zawsze mam czas na śledzenie jakże ciekawych wydarzeń na rodzimej scenie politycznej, czy gospodarczej. Jesteśmy jako społeczeństwo tak długo oszukiwani i okradani, że nie robią na mnie wrażenia gadki ani Kwaśniewskiego, ani Leppera, ani darmozjadów, którzy w czasie kampanii wyborczej wchodzą wyborcom głęboko w tyłki, a tuż po doznają amnezji...
    Wiem, że to nie dobrze, ale o OFE dowiedziałem się Piotrze z Twojego postu... Tak, może to śmieszne, ale tak jest. Widzę, że mam sporo do nadrobienia.
    Sam już nie wiem co myśleć. Nie chcę, aby reprezentował Polskę człowiek, któremu brak ogłady i opanowania (ponadto jednego Wałęsę już mieliśmy), ale nie mam również nikogo, kogo mógłbym obdarzyć zaufaniem i śmiało pokładać w nim nadzieje, na wyprowadzenie Polski z tej qpy, w której przyszło nam żyć.

Nie stoję po żadnej stronie barykady. Nie mam czasu na politykowanie...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Lepper Na Muchy dużo mówi tego co lduzie chcą usłyszeć, ale gorzej z rsztą. Gdyby się dorwał do koryta istniałyby tylko dwie możliwości:
    - albo skończy się tylko na gadaniu
    - albo jeszcze gorzej: zrobi wszystko na zasadzie patrzenia na krótki dystans, byle tylko ludziom odwrócić uwagę, a w dalszą perspektywę nie spojrzy

Tak czy inaczej chodzi mu o własną kieszeń, nie o ludzi naokoło.

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Wilk
    Tak czy inaczej chodzi mu o własną kieszeń, nie o ludzi naokoło.
    Jak w zasadzie każdemu politykierowi.
    Tak siedzę i myślę... w zasadzie nie wiem nawet co napisać. Jest tak, że na kogo nie postawić plusa, to i tak wyjdzie minus.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bo ci, któzy są w porządku do stolka się nie pchają. Wybory polityczne mają to do siebie, że wybiera się między różnego typu bajorami.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Szkoda, że Kwaśniewski już nie może być prezydentem - człowiek który ten przez ostatnie lata godnie reprezentował (poza kilkoma wpadkami, ale to i tak wiele mniej niż średnia krajowa naszych polityków) musi odejść. A pan Lepper to kretyn jakich mało, krętacz i człowiek po prostu nie nadający się między ludzi. Wyobraźcie sobie np. spotkanie Leppera (jako prezydenta) na forum UE, chyba by ich gnojówką oblał
    Ja wstrzymam się od głosowania, bo nie mam na kogo głosować. Brakuje nam :
    1) Uczciwych polityków
    2) Inteligentnych polityków
    3) Godnych zaufania polityków

BTW - Jak Lepper zostanie prezydentem, to ja wyjeżdżam z tego kraju...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia