Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 71
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Co wy chcecie... vi jest prosciutki...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał konkordpl
    Co wy chcecie... vi jest prosciutki...
    Nie, nie... To vim i inne późniejsze odmiany są proste. Odpalcie sobie vima w trybie zgodności z vi - niezła zabawa...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja wywaliłem Windowsa z powodów poglądowych. Po prostu staram się nie korzystać z usług/produktów monopolistów/globalistów niszczących rynki i społeczeństwa. Dlatego nie mam nic co należy do Microsoftu, Telekompromitacji... No i nie piję Coli. :] Nie chcę tu wywoływać kłótni. To moja opinia, której nie zmienię.
    Do tego niemal od kiedy zacząłem używać GNU, to nie przepadam za zamkniętym softem. Tylko w tej dziedzinie zostało mi kilka perełek z przeszłości (Starcraft, Diablo i BG).

Cytat Napisał Gordon
    Cytat Napisał konkordpl
    a wirusow sie na niego nie pisze
    Oj pisze się. Nawet rootkity.
    Jasne, ale ich skuteczność to inna sprawa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam wszystkich!

A ja nie mogę używać Linuksa... moja płyta główna ma jakieś dziwne problemy z pamięciami (test Blocks move w memteście - cały czerwony), a w Linuksie bez przerwy segfaulty i inne tam GLIBC DETECTED.

Windows (każdy!) działa bez problemu, nawet QNX-a próbowałem i też nie ma problemów...

Chyba będę musiał poczekać na nowy komputer. :evil: [/img]

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A na jakiej dystrybucji miałeś z tym problemy? Na pewno gdybyś poszukał to byś znalazł rozwiązanie. Jak to kiedyś ktoś powiedział:
    W linuxie da się zrobić wszystko, tylko nie zawsze wiemy jak.
    Uwielbiam ten cytat

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Tor
    Ostatnio padła mi płyta główna i musiałem wymienić na nową
    Też tak miałem ze dwa lata temu, ale nie był to dla mnie powód do reinstalacji systemu… Jeździ dalej. :big_smile:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Na Suse 10.0, Gentoo 2005.1 i Knoppixie 4.
    Zawsze to samo się działo, tak jak pisałem.
    W końcu siedzę na Windowsie i już...
    I jakoś bym chciał inny fajny system... muszę czegoś poszukać, bo Linuksa to każdy teraz ma... :wink:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

---------- 16:28 12.02.2006 ----------

To macie szczęście bo jak u mego kumpla spaliła się płyta główna to razem z prockiem, zasilaczem, że o ram-ie już nie wspomnę. Ach te pralki bez synchronizacji z kompem

Ps. Gdyby miał linuxa to pewnie poszła by tylko płyta główna

---------- 16:33 ----------

I jakoś bym chciał inny fajny system... muszę czegoś poszukać, bo Linuksa to każdy teraz ma...
    No może nie każdy (sadomasohiści w większości lecz zdarzają się wyjątki). Myślę że gdybyś uważnie poszukał to byś znalazł rozwiązanie swego problemu, tyle że musisz mieć na to trochę czasu.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No wanie, a nie moesz go odda na gwarancji? W kocu sprzt jest ewidentnie uszkodzony. Tylko e pewnie udowodni sprzedawcy niema jak

Dla mnie jako programisty Windows jest kompletnie nieprzydatnym systemem. Jak chce sobie stworzy warsztat pracy to instaluje Slackware i mam w nim wszystko: edytory, kompilatory, narzdzia (przy tej dystrybucji brakuje mi tylko Apache 2.x, mod_perl'a i PostgreSQL ale paczki mona spokojnie cign z sieci) ju nie mwic o kupie innych bajerw jak kodeki, playery, przegldarka i program pocztowy

Teraz przyjechaem do domu, kompa zostawiem w akademiku. Siadam na windzie i szlag mnie teraz trafia bo se pytek nie wziem a na tej nerwostradzie to mi si prdzej sesja (ferie) skoczy ni co cignie.
    Na linuksie nawet gupi KWrite, czy mcedit maj automatyczne tworzenie wci i kolorowanie skadni. Na windowskie jest tylko notatnik, ktry nie umie se nawet poradzi z LF. Wic siadamy i szukamy jakiego darmowego edytora...
    Kompilator? Gdzie tam... na VS mnie nie sta, pozatym i tak to rodowisko nie jest mi potrzebne.
    Serwer WWW? Jest jaki IIS... podepniesz pod niego PHP lub Perla, oczywicie jak se cigniesz... ale fajn paczke na sieci znalazem: Apache + mod_perl + perl. Co ciekawe PHP nie dorzucili, a skonfigurowane jest
    Sie? wget - brak, ssh - brak, scp - brak, przegldarka - brak*, program pocztowy - brak*
    * - IE o OE nie uznaj
    Biuro - jaki bidny WordPar :P (OO jak se cigniesz, lub MS Office jak wybulisz 2 tys. PLN)

C, wyglda na to e dwa najblisze dni spdze na wkurzaniu si i ciganiu zamiast co napisa. Albo pojad do akademika po pytki :P

BTW: Fajny jest Autopacher. Niestety 200MB a te nie wziem

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał ufoman
    bo Linuksa to każdy teraz ma...
    a ciekawe kiedy dojdzie do sytuacji, że będzie się mówić:
    "... ty patrz jaka lama używa linux, borze co za ludzie, nie ma to jak Windows Wiśta 3.3b ver. Prrrr, i jeszcze ci płacą za jego używanie..."

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)