Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał wojpap
    Tools / Preferences / Content / Plug-in options . Jak w takim razie nie ma wtyczek skoro plug-in to wanie wtyczka
    Chodzio pewnie o 'rozszerzenia'. Faktycznie, Opera ich nie ma, ale znaczn cz rozszerze FF i tak mona zrobi w Operze. Par osb z polskiego forum Opery wrcz si w tym specjalizuje.

Jejku, musiaem przypadkiem namiesza z cytatami. Przepraszam.
    Nie, czasem skrypt forum si myli, zauwayem to dawno…

Cytat Napisał konkordpl
    idziemy za serwer i na goe klaty
    Mog i. Potniecie si o moje ebra. :big_smile:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

A ja tam polecam Lynxa.
    Lynx na Knopixie, na Virtual PC 2004, na Windows 2000 :-)

Zaawansowany uczestnik
    Mieszka w
    Mogilno
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał tomasz rakoczy
    A ja tam polecam Lynxa.
    Lynx na Knopixie, na Virtual PC 2004, na Windows 2000 :-)
    Masochista :]

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał tomasz rakoczy
    A ja tam polecam Lynxa.
    Śjakiś taki wolny jak dla mnie jest lynx.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał PaneQ
    Cytat Napisał Joosa
    PaneQ napisał/a:
    Czy wszystko musi mieć otwarty kod by było ok ?

Oczywiście.
    Po co ? :-)
    Jak dla mnie - otwartość to za mało. Program musi być na jednej z licencji aprobowanej przez fsf. Po co? Dla idei. :]
    Ja gdy widzę, że coś ma zamknięty kod... Cóż, automatycznie mnie odrzuca. :] Wolałbym nie przywiązywać się do takich aplikacji. Ot popatrz na niektóre gierki sprzed lat... gdyby miały wolny kod, moglibyśmy grać w nie do dziś... Teraz niestety nie zawsze da się je uruchomić. Emulatory ciągle nie są doskonałe.Zresztą nawet wtedy.... Jak rozwijać dalej taką aplikację?
    A możliwość obejrzenia kodu i jego użycia to ogromny atut. Nie muszę tego robić. Ważne, że mam taką możliwość.

Anonymous
    Gość

Cytat Napisał Tor
    aprobowanej przez fsf
    Znaczy przez OSI ;-)

Sory, wiem, że się czepiam, ale dla ścisłości tylko tak napisałem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jurgi
    Chodzio pewnie o 'rozszerzenia'. Faktycznie, Opera ich nie ma, ale znaczn cz rozszerze FF i tak mona zrobi w Operze. Par osb z polskiego forum Opery wrcz si w tym specjalizuje.
    Po co robi z Opery Firefoxa skoro mona mie go bez robienia jakich przekrtw :shock: Aha skoro nie lubicie ff to poco przerabiaj wtyczki na uyteczno opery :?:

Trafne podsumowanie benq.
    A tak poza tym zainstalowałem Operę 9.00 build 8212 i jedyne co toto potrafi przy próbie odpalenia torrenta to zwiecha przeglądarki, zdaję sobie sprawę, że to wersja demo i służy do przeglądania niezłożonych stron i efektem ubocznym jest torent, czy irc, ale żeby wypuszczać taki bubel?
    Jednak wolę przeglądarkę bardziej elastyczną i rozszerzać ją o takie dodatki jakie mnie interesują, a nie ściągać kombajn do czesania trawy.
    A tak serio: IE rulez (pod warunkiem, że go nie używasz)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Tor
    Jak dla mnie - otwarto to za mao. Program musi by na jednej z licencji aprobowanej przez fsf. Po co? Dla idei. :]
    Ja gdy widz, e co ma zamknity kod... C, automatycznie mnie odrzuca. :] Wolabym nie przywizywa si do takich aplikacji. Ot popatrz na niektre gierki sprzed lat... gdyby miay wolny kod, moglibymy gra w nie do dzi... Teraz niestety nie zawsze da si je uruchomi. Emulatory cigle nie s doskonae.Zreszt nawet wtedy.... Jak rozwija dalej tak aplikacj?
    A moliwo obejrzenia kodu i jego uycia to ogromny atut. Nie musz tego robi. Wane, e mam tak moliwo.
    Uwielbiam idee otwartych programw, zgadzam si z tym co napisae, tylko mimo tego wszystkiego wci nie uwaam by wszystko musiao by otwarte ale prawd jest, e moliwo zajrzenia w rda to duo zwaszcza dla programisty, ja na ten przykad w tym semestrze mam zamiar nauczy si robi platformwki uczc si na bazie supertux'a :-) i myl, e to dobry pomys 30 000 lini kodu do zgbienia przede mn.

Swoj drog chciaem stworzy pewn gr edukacyjn w celach zarobkowych i wanie si zastanawia jak osign ten cel z otwartym kodem, nie uwaacie, e tak jest trudniej? Chocia mgbym rdo gry (silnik) wypuci otwarte ale dwiki i grafik ju nie albo na licencji CC, bde to musia przemyle jeszcze.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał benq
    Po co robi z Opery Firefoxa skoro mona mie go bez robienia jakich przekrtw Aha skoro nie lubicie ff to poco przerabiaj wtyczki na uyteczno opery
    A po co robi Oper z Firefoksa skoro mona mie j bez robienia jakich przekrtw. Skoro nie lubicie Opery to po co uywacie takich operowych wynalazkw (w sensie 'wczeniej ich nie byo w przegldarkach') jak wielodokumentowy interfejs (przegldanie w tabach), sterowanie za pomoc gestw myszy, minimalizowanie do traya, odwieanie strony co okrelon jednostk czasu, odnosniki tekstowe i inne.

Cytat Napisał Alarmus
    A tak poza tym zainstalowaem Oper 9.00 build 8212 i jedyne co toto potrafi przy prbie odpalenia torrenta to zwiecha przegldarki
    Popatrz popatrz, jako u innych dziaa poprawnie. Poza tym to jest wersja testowa, technology preview, ktra ma prawo by niestabilna. Zauwa, e najnowsz stabiln wersj Opery do cignicia z http://opera.com/ jest 8.52!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)