Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Czy oprcz reklam jest tam cokolwiek wicej?

Nie bardzo rozumiem Twoje oburzenie dot. wypowiedzi Jurgiego o blokowaniu reklam. Chopak poinformowa innego forumowicza o tym, e jego przegldarka jest tak skonfigurowana, e nie przepuszcza wikszoci reklam. I fajnie.
    PS. Jurgi - zapu tego swojego pliczka na mail'a, albo podaj jak link skd by sobie mona go cign... Taki config - fajna rzecz. :wink:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Wiadomo - takie rzeczy to tylko w (Op)Erze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Może jestem jakiś przewrażliwiony. Schowam się. :zakuty_leb:

Czyli nie muszę jutro pędzić do specjalisty jak znowu zobaczę nadmiar reklamy po której mam odruchy wymiotne?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Alarmus
    Czyli nie muszę jutro pędzić do specjalisty jak znowu zobaczę nadmiar reklamy po której mam odruchy wymiotne?
    Niby nie... Chociaż stare, leninowskie powiedzenie brzmi: "Ufaj i kontroluj" :wink:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Niby nie... Chociaż stare, leninowskie powiedzenie brzmi: "Ufaj i kontroluj"
    ee tam, piwo jest dobre na wszystko.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał bodo31415
    ee tam, piwo jest dobre na wszystko.
    A podobno to okłady z młodych piersi są dobre na wszystko :mrgreen: , choć niektórzy przebąkują coś o lewatywie

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Dygnitarz
    okłady z młodych piersi są dobre na wszystko , choć niektórzy przebąkują coś o lewatywie
    To ja tam wolę jednak te piersi :-)

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Gordon
    Takie odniosłem wrażenie, że w tym poście chciał napisać coś w stylu "... bo jakbyś używał Opery to byś nie zobaczył reklam... ". Ale jeśli nie taka była Twoja intencja Jurgi to przepraszam.
    Nie taka była moja intencja i nie gniewam się. Powszechnie wiadomo, że AdBlock w FF góruje na filter.ini (który był stworzony w gruncie rzeczy raczej w innym celu), a inne, lepsze rozwiązania dla Opery są zamotane i nieco upierdliwe w instalacji. Zapewne dopiero Opera9 coś na tym polu zmieni.

Pliczek z moim filter.ini. Sorki za opóźnienie, ale parę dni byłem nieobecny. A, pewnie parę rzeczy będziecie chcieli wywalić jako niepotrzebne, np. na końcu znajdują się wpisy odchudzające forum Opery, część rzeczy dubluje się etc. Ale są komentarze i można załapać, jak się to robi (łatwe). Największa wada to to, że filtracja działa dopiero po restarcie przeglądarki, oraz (w większości przypadków) po skasowaniu blokowanego elementu z cache, ale ponieważ mnie chodzi głownie o odciążenie łącza, to nie przeszkadza mi to szczególnie.

zibbi
    Gość

Odp: [przegięcie] reklama na www

Marketing internetowy stał się bardzo ważny dla wielu firm, każdy kto ma własną działalność postanawia zareklamować ją właśnie w sieci i wychodzi to na dobre, ponieważ wiele osób korzysta teraz z internetu i czyta na temat firm
    Ostatnio edytowane przez wolf ; 24-06-19 o 20:14 Powód: spam

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)