Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Bo tak dłużej być nie może

Przewodniczący Samoobrony Andrzej Lepper powiedział, że będzie się domagał jak najszybszego zwołania Rady Sygnatariuszy umowy stabilizacyjnej PiS-Samoobrona-LPR. "Źle się dzieje między sygnatariuszami, musimy szybko wyjaśnić nieporozumienia, bo tak dłużej być nie może" - oświadczył.
    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3177550.html

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

ciekawe o ile stołków poszło tym razem?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

PiS znajduje sie w niezrecznej sytuacji i jest zmuszona byc w koalicji z takimi partiami. Samoobrona i jej czlonkowie to ludzie na niskim poziomie, ktorzy jak zauwazylem, od pewnego czasu "staraja" sie wygladac na bardziej okrzesanych jednak sztucznie im to wychodzi.

Na co Lepper liczyl? To bylo do przewidzenia. Osobnik z niskim poziomem intelektualnym zareagowal na opinie publiczna, ktora stad i stamtad rzucala tekstami ze Samoobrona daa ciaa i jest niewolnikiem PiS'u - i zmienil zdanie. Czy sam ten fakt nie swiadczy o poziomie Leppera? Mogl przewidziec konsekwencje wchodzenia w uklad z PiSem. Inteligentny czlowiek przewidzialby taki obrot zdarzen.

Zapewne nikt nie przeczyta mojego wywodu...dyskusja potoczy sie rzucanymi p-zdankami w dodatku stwierdzeniami bez pokrycia.

Dzis ogladalem przedstawienie: Ziobro vs. adwokaci... i jezeli reszta PiSu jest tak wporzadku i dalekowzroczna jak Pan Ziobro - to przechodze na PiS wliczajac wszelkie konsekwencje zwiazane z KK itp.

Nie bede komentowal wystapienia aroganckiej do bolu dr. Moniki ktora ma obrzydliwe klapki na oczach ... i tego profesorka nierozgarnietego ktory siedzial obok niej.

Ajmen

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Obserwując naszą scenę "polityczną" można dojść do wniosku, że PiS bardzo chciałby do czegoś dojść, ale niestety chcąc wypełniać swoje wyborcze zobowiązania zmuszeni są robić straszny bałagan w budżecie. Do tego są zbyt słabi żeby samotnie forsować wszystkie swoje pomysły. Nie wiem czy chcieli dogadać się z PO czy nie, ale nic z tego nie wyszło (nie wnikam z czyjej winy). Zmuszeni do szukania koalicji z Samoobroną i LPR stworzyli strasznie dziwny twór, który teoretycznie ma siłę forsować nowe ustawy, ale do końca nie jest zgodny co do ich treści. Każdy patrzy na koniec swojego nosa, a nie na dobro państwa. Niestety miało być pięknie, były obietnice, zapewnienia a wyszło jak zwykle... Mam nadzieje, że powoli będziemy zmierzać do modelu społeczeństwa postindustrialnego które wykorzystuje demokrację we właściwy sposób. Nie da się tego przyspieszyć w sztuczny sposób, po prostu trzeba poczekać aż wszystko samo nastąpi. Myślę, że będzie to trwało 25-30 lat kiedy nastąpi pełna zmiana pokolenia. Do tego czasu będziemy psioczyć, narzekać i starać się żyć w takich warunkach jakie obecnie mamy. Niestety trzeba pamiętać, że świat nie stoi i nie czeka na nas, więc trzeba zacisnąć zęby i walczyć dalej, o to, żeby za 25-30 lat cieszyć się życiem w normalnym europejskim państwie.
    Konrad, niestety tak było, jest i jeszcze długo będzie. Pozostaje Ci się uczyć i to ostro, walczyć o swoje patrząc jednak na tych słabszych i czekać, aż zmieni się podejście społeczeństwa do sprawa państwa :-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Major Frankel
    Mogl przewidziec konsekwencje wchodzenia w uklad z PiSem. Inteligentny czlowiek przewidzialby taki obrot zdarzen.
    Inteligentny człowiek mógł przewidzieć też konsekwencje wchodzenia w układ z Samoobroną i LPR.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Inteligentny czlowiek nie zaglosowalby na żadną z tych partii.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał rantes
    Cytat Napisał Major Frankel
    Mogl przewidziec konsekwencje wchodzenia w uklad z PiSem. Inteligentny czlowiek przewidzialby taki obrot zdarzen.
    Inteligentny człowiek mógł przewidzieć też konsekwencje wchodzenia w układ z Samoobroną i LPR.
    Ta logika jest przewrotna w pewien sposob. PiS wiedzialo jakie moga byc konsekwencje...jednak postanowilo to uczynic zeby realizowac swoje zamysly. To nie jest odwrotna analogia jak probojesz to przedstawic bo od strony PiSu calkiem to inaczej wyglada.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Bo (cytuję niedokładnie) to nie jest "pakt stabilizacyjny", tylko "pakt poddaństwa, żeby parlamentarne chorągiewki w zamian za trzymanie mordy na kłódkę mogły utrzymać się przy korycie".

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jurgi
    to nie jest "pakt stabilizacyjny", tylko "pakt poddaństwa
    Przypomniał mi się dowcip, który gdzieś ostatnio przeczytałem.
    Przychodzą Romek, Andrzej i Jarek do restauracji. Podchodzi do nich kelner i pyta:
    - co podać?
    - schabowy. - odpowiada Jarek
    - a przystawki?
    - przystawki też zjedzą schabowy. Prawda chłopaki?

A co tu dużo gadać

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)