Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

zrobiłem mu #kill i już go nie ma
    Właśnie napisałem do greenpeace ,że mordujesz wirusy. Zresztą należy donieść także na wszystkich użytkowników innych systemów niż te od MS , gdyż jest to pozbawianie wirusów ich środowiska życia.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Fluxbox też fajny, chyba najlepszy z tego wszystkiego dla mojej konfiguracji sprzętowej. Własnie go sobie odpalilem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał pyrion
    Właśnie napisałem do greenpeace ,że mordujesz wirusy. Zresztą należy donieść także na wszystkich użytkowników innych systemów niż te od MS , gdyż jest to pozbawianie wirusów ich środowiska życia.
    Będe robił kill jak mi się podoba i killne wszystkie wirusy co tylko mi podskoczą

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Fluxbox jest fajny bo jest jednym z "najlżejszych", najszybszych x-ów, ale ja osobiście używam xfce, jest wystarczająco szybki, nie ssie i jest bardzo przyjazny dla użytkownika, a przy tym daje dużo możliwości.

pozdrawiam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

A widzieliście enlightenment chyba sobie wypróbuję. Fajnie wygląda i podobno nie zżera mocno zasobów.
    Enlightenment

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał benq
    A widzieliście enlightenment chyba sobie wypróbuję. Fajnie wygląda i podobno nie zżera mocno zasobów.
    Widziałem, ale jakoś mi nie podszedł. Ma w sobie coś, co nie pozwala mi normalnie pracować - może za dużo rzeczy się błyszczy i świeci. Od prawie dwóch lat jestem jednak fanem fluxboksa (+rox-filer). Próbowałem w tym czasie kilku innych WMów, ale żaden nie zatrzymał mnie dłużej, niż 2 tygodnie. Jednak organizacja odpowiedniego środowiska pracy to mocno indywidualna sprawa.

Anonymous
    Gość

Ja używałem Windoew Makera przez dobry rok i to jedyny "lekki desktop" jaki mi podszedł. Enlightenment miał fajny aplet, który odpowiadał na trudne pytania ;-), to jedyne co mi sie w nim spodobało.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia