Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Coś o teatrze:)

Ehh albo mi się zdaje albo o teatrze nic nie ma?
    Ja ten tydzień mam pod znakiem sceny. W niedzielę byłam na "Nie-boskiej komedii". Bardzo mi się podobało, chociaż na początku nie bardzo mogłam się połapać o co chodzi:P. Polecam przyjechać do teatru Jaracza w Olsztynie i obejrzeć .
    Dziś dla odmiany w Teatrze Lalek byłam ze szkołą na "Żywotach świętych". Zmarłabym z nudów gdyby nie parę szczegółów. Maria: "Matko Boska, ocal mego synka", Jezus: "O Jezu Chryste" i tym podobne....
    W piątek na coś tam jeszcze do filharmonii idę...
    Teatr jest faajny

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał norcia
    Ja ten tydzień mam pod znakiem sceny
    ja miałem tak przez 2-3 lata. po prostu był club o takiej nazwie i dość często tam przesiadywaliśmy, ale przestaliśmy i upadł

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Gdybym miał czas i pieniądze to jestem w Krakowie co premierę. Niby jest Scena w Bramie za darmochę ale dojechać też trzeba mieć za co... Ehhh, to samo jest z dobrymi płytami i książkami...

A ja to sie przyznam, że teatru to nie lubie. Opera to co innego

Nimitz - chyba wszyscy znają ten ból także przynajmniej nie jesteś sam

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał norcia
    pod znakiem sceny
    A ja od 1997 roku działam na scenie atarowskiej. :mrgreen:
    Ale i z teatrem miałem coś wspólnego: większość moich dziewczyn/sympatii to były aktorki. No jakoś tak się składało. 8)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Jurgi
    Cytat Napisał norcia
    pod znakiem sceny
    A ja od 1997 roku działam na scenie atarowskiej. :mrgreen:
    Sprytnie ukryty ten link do strony.
    Tam masz taką samą ksywę?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Byłem ciekaw, czy tak można (i czy się połapieta ). Tak, tą samą. Ew. Jurgi2/Jurgi duex - bo przez jakiś czas tak się wołałem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

hihi Nimitz, jak się płaci za bilet grupowy 11zł i to od mamusi to nie narzekam . A dobre płyty w moich rękach stają się jak najbardziej zdatnymi do użytku przegranymi krążkami. Wychodzi ok. 90 groszy za sztukę . Do tego dodać buziak koleżance/koledze za wypożyczenie płyty i wszystko gra .

I wybaczcie że tak zbaczam z temetu ale jest jakaś stronka na której można zobaczyć szwajcarski strój ludowy??? Bardzo ważne!!! Ach te projekty na lk i siede niemieckich w tygodniu:/ plus oknkurs ortograficzny i recytatorski (teatr;p).Można się załamać.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

hihi Nimitz, jak się płaci za bilet grupowy 11zł i to od mamusi to nie narzekam Smile. A dobre płyty w moich rękach stają się jak najbardziej zdatnymi do użytku przegranymi krążkami. Wychodzi ok. 90 groszy za sztukę Very Happy. Do tego dodać buziak koleżance/koledze za wypożyczenie płyty i wszystko gra Smile
    Grupowo niestety nie dam rady, chyba, że jakaś grupa mnie przygarnie, kasa od mamusi - hmmm marzenie ściętej głowy, co do przegranych krążków - na zajęciach z prawa autorskiego dowiedziałem się co i jak i mimo, że posiadam zbiór mp3 to czuje do tego coraz większą niechęć... No i całowanie średnio wchodzi w rachube bo albo dostane po morduchnie od koleżanki, albo jeszcze gorzej - lepszeł połowicy ;-)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nimitz
    jest Scena w Bramie
    a trochę z innej beczki - co powiecie na teatry uliczne?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia