Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Dzięki za odpowiedzi, zwłaszcza Krzysiek. Poczytałem też różne strony i fora o "działaniach" google adsense i podobne opinie się często powtarzają prawie wszędzie. Napisałem do "kogoś" z adsense (jedyny kontakt jest przez formularz, więc nie zabardzo wiedziałem gdzie ten mail trafi) mail w ten sam dzień w którym dostałem bana, o takiej treści :
    Witam
    Dziś o godzinie 1:18 dostałem maila w treści którego dowiedziałem
    się, że złamałem regulamin w skutek czego moje konto zostało
    zablokowane.
    Regulamin przeczytałem wcześniej, nie zmieniałem kodu, nie zachęcałem
    do klikania w żaden sposób, nie ma i nie było żadnego automatu
    klikającego czy jakiegokolwiek oprogramowania oprócz skryptu CMS i
    forum.
    Informacja o zablokowaniu konta była więc dla mnie sporym zaskoczeniem,
    bowiem regulaminu nie złamałem i sam powód zablokowania (a raczej jego
    całkowity brak) jest dla mnie conajmniej niejasny.
    Skoro "ktoś" zdecydował o zablokowaniu mi konta i od tej decyzji, jak
    przeczytałem w e-mailu, odwołania nie ma to jako klient AdSense domagam
    się wyjaśnienia powodu dla którego moje konto zostało zablokowane.
    Z poważaniem
    I dziś minął równy tydzień po tym wydarzeniu, i na skrzynce pojawiła się odpowiedź o takiej treści :
    Witamy!

Rozumiemy, że chciałbyś otrzymać szczegółowe informacje dotyczące nieprawidłowych kliknięć, jakie odnotowaliśmy na Twoim koncie. Ze względu na właściwości naszego systemu monitorującego, nie możemy ujawnić jednak żadnych szczegółów dotyczących tych kliknięć.

Google traktuje kwestię nieprawidłowych kliknięć bardzo poważnie. Przez wyłączenie Twojego konta czujemy, że podjęliśmy właściwe środki, aby chronić interesy naszych reklamodawców oraz zapewnić, że nieprawidłowe kliknięcia więcej nie pojawią się na Twojej stronie.

Prosimy mieć na uwadze, iż wydawcy, których konto już raz zostało zamknięte za generowanie nieprawidłowych kliknięć nie mogą uczestniczyć w programie AdSense. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Z poważaniem,

Zespół Google AdSense
    Tytuł
    Re: [#52266098] Blokada konta
    zapewne sugeruje która to już odpowiedź tego typu.
    No ale jest napisane "czarno-na-białym" co mogę zrobić (...nic...), i kolejna sprawa że taką odpowiedź już gdzieś widziałem.

Zaraz spłodzę jakąś odpowiedź, będę im pisał dopóki nie każą mi sp*erdalać

Czyli jedyną możliwością wyegzekwoania czegokolwiek od nich jest przez drzwi sądowe. A pozywać firmę zza wielkiej kałuży to tak średnio, chyba że znajdę przedstawiciela czy coś
    Jakiś czas temu powstał polski oddział Google - jego pozwę tylko znajdę sponsora...

Chociaż już samym uczestnictwem w tym programie nie jestem już zainteresowany. Relacja na zasadzie "pan-sługa" między mną a "nimi" nie jest satysfakcjonująca

Hmmm, czyli jeśli np (załużmy) od dziś będę zwiedzał stronki internetowe, zaglądał do źródeł i wyciągał z niego nr klienta adsense i umieszczał go na specjalnie przygotowanych do tego celu stronach (czyli niezgodnych z regulaminem :twisted: ), TO MOGĘ (pośrednio, ale jednak) ZBANOWAĆ KAŻDEGO :shock: I to na stałe, bo taki delikwent nie ma prawa obrony, ba! - nawet nie ma prawa otrzymać dowodu na złamanie regulaminu :?

Sick...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał alienv
    Dzięki za odpowiedzi, zwłaszcza Krzysiek. Poczytałem też różne strony i fora o "działaniach" google adsense i podobne opinie się często powtarzają prawie wszędzie. Napisałem do "kogoś" z adsense (jedyny kontakt jest przez formularz, więc nie zabardzo wiedziałem gdzie ten mail trafi) mail w ten sam dzień w którym dostałem bana, o takiej treści :
    Witam
    Dziś o godzinie 1:18 dostałem maila w treści którego dowiedziałem
    się, że złamałem regulamin w skutek czego moje konto zostało
    zablokowane.
    Regulamin przeczytałem wcześniej, nie zmieniałem kodu, nie zachęcałem
    do klikania w żaden sposób, nie ma i nie było żadnego automatu
    klikającego czy jakiegokolwiek oprogramowania oprócz skryptu CMS i
    forum.
    Informacja o zablokowaniu konta była więc dla mnie sporym zaskoczeniem,
    bowiem regulaminu nie złamałem i sam powód zablokowania (a raczej jego
    całkowity brak) jest dla mnie conajmniej niejasny.
    Skoro "ktoś" zdecydował o zablokowaniu mi konta i od tej decyzji, jak
    przeczytałem w e-mailu, odwołania nie ma to jako klient AdSense domagam
    się wyjaśnienia powodu dla którego moje konto zostało zablokowane.
    Z poważaniem
    I dziś minął równy tydzień po tym wydarzeniu, i na skrzynce pojawiła się odpowiedź o takiej treści :
    Witamy!

Rozumiemy, że chciałbyś otrzymać szczegółowe informacje dotyczące nieprawidłowych kliknięć, jakie odnotowaliśmy na Twoim koncie. Ze względu na właściwości naszego systemu monitorującego, nie możemy ujawnić jednak żadnych szczegółów dotyczących tych kliknięć.

Google traktuje kwestię nieprawidłowych kliknięć bardzo poważnie. Przez wyłączenie Twojego konta czujemy, że podjęliśmy właściwe środki, aby chronić interesy naszych reklamodawców oraz zapewnić, że nieprawidłowe kliknięcia więcej nie pojawią się na Twojej stronie.

Prosimy mieć na uwadze, iż wydawcy, których konto już raz zostało zamknięte za generowanie nieprawidłowych kliknięć nie mogą uczestniczyć w programie AdSense. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Z poważaniem,

Zespół Google AdSense
    Tytuł
    Re: [#52266098] Blokada konta
    zapewne sugeruje która to już odpowiedź tego typu.
    No ale jest napisane "czarno-na-białym" co mogę zrobić (...nic...), i kolejna sprawa że taką odpowiedź już gdzieś widziałem.

Zaraz spłodzę jakąś odpowiedź, będę im pisał dopóki nie każą mi sp*erdalać

Czyli jedyną możliwością wyegzekwoania czegokolwiek od nich jest przez drzwi sądowe. A pozywać firmę zza wielkiej kałuży to tak średnio, chyba że znajdę przedstawiciela czy coś
    Jakiś czas temu powstał polski oddział Google - jego pozwę tylko znajdę sponsora...

Chociaż już samym uczestnictwem w tym programie nie jestem już zainteresowany. Relacja na zasadzie "pan-sługa" między mną a "nimi" nie jest satysfakcjonująca

Hmmm, czyli jeśli np (załużmy) od dziś będę zwiedzał stronki internetowe, zaglądał do źródeł i wyciągał z niego nr klienta adsense i umieszczał go na specjalnie przygotowanych do tego celu stronach (czyli niezgodnych z regulaminem :twisted: ), TO MOGĘ (pośrednio, ale jednak) ZBANOWAĆ KAŻDEGO :shock: I to na stałe, bo taki delikwent nie ma prawa obrony, ba! - nawet nie ma prawa otrzymać dowodu na złamanie regulaminu :?

Sick...
    Dzielisz stronę www na 700 kratek iframe 1 na 1 px
    Bardziej dochodowe niż milion dollar home page

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał alienv
    nr klienta adsense i umieszczał go na specjalnie przygotowanych do tego celu stronach (czyli niezgodnych z regulaminem ), TO MOGĘ (pośrednio, ale jednak) ZBANOWAĆ KAŻDEGO I to na stałe, bo taki delikwent nie ma prawa obrony, ba! - nawet nie ma prawa otrzymać dowodu na złamanie regulaminu
    Dokładnie. Nie tak trudno się domyśleć, że w ten sposób, czy tez w inny jeszcze prostszy... można zablokować konta swoich konkurentów - zeby nie mieli za co strony utrzymac, to szybciej znikną z sieci. Przeciez tutaj, tak jak w "realu", jest mnóstwo ludzi z obniżonym progiem etyki i moralności. Google swoją postawą:
    Cytat Napisał alienv
    Relacja na zasadzie "pan-sługa"
    daje im bardzo łatwe narzędzie do ręki, którym mogą komuś zwyczajnie zaszkodzić. Nie rozumiem krótkowzroczności tej firmy... i nie rozumiem dlaczego tak traktują ludzi, dzięki którym robią połowę swojego rocznego obrotu. Jest to bardzo niepoważne i niepokojące... Mam nadzieję, że więcej serwisów zda sobie w końcu z tego sprawę i szybko zmieni dostawcę reklam.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mnie też dziwi taka śmieszna postawa google i posyłanie ludziom gotowców, ale to chyba standardowa polityka wielkich koncernów (microsoft, ebay...). Raz mi z paypala przyszło że jak sobie nie aktywuję konta to mnie zbanują na wszystkich stronach należących do ebay Na końcu oczywiście standardowo "Thank you!" :lol:

Chciałem sobie właściwie te raklamy dać na stronę, ale skoro to taka lipa to pozostaje poszukać czegoś innego. Nie będę czekał aż jakiś wkurzony user kliknie 3 razy i zablokują mi konto. W ogóle te reklamy zalatują jakąś kaczą "solidarnością społeczną" - webmaster odpowiedzialny za każdego podłączonego do internetu

admin
    Siła Reputacji
    10

Jakby na potwierdzenie moich słów, wczoraj, w Times Online, pojawił się ciekawy artykuł The nonsense about AdSense. Wyraźnie widać w nim całą śmieszną politykę i niezrozumiałe, chyba dla nikogo, praktyki Google.

Cytat Napisał r-mi
    Chciałem sobie właściwie te raklamy dać na stronę, ale skoro to taka lipa to pozostaje poszukać czegoś innego
    Spróbuj Adkontekst. Po kilku dniach emisji można powiedzieć, że nie jest źle. Może system A nie jest aż tak rozbudowany jak w G, ale jak się dołoży dodaktowe zalety, których Google całowicie brak, czyli poważnego traktowania partnera, to może okazać się, że jest to dużo lepsza oferta. Poza tym, wesprzeż dzięki wejściu w A lub inny polski system, polski biznes - na czym możesz pośrednio lub bezpośrednio w przyszłości skorzystać, a nie będziesz dorabiał obcy kapitał i ludzi, którzy tak naprawdę mają nas głęboko w tyłku.

BTW. Google wprowadziło kilka dni temu przelewy dla Polaków. Miejmy jednak nadzieję, że rodacy nie dadzą się złapać na lizaka...
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam

Tak jak alienv jestem kolejnym wydawcą który został "zrobiony w konia" przez Google, otrzymałem od google maila takiej samej treści co alienv.

Oto odpowiedz która wysłałem do Google

WItam

Odpowiadam tutaj, bo chyba to jest odpowiednia instancja to tego typu problemów.

Nie wiem na jakiej zasadzie stwierdzają Państwo "nieprawidłowe kliknięcia" ale chyba trzeba by było mnie powiadomić jak powstały te nieprawidłowości

Na stronie www nie znajdują się żadne informacje zachęcające do klikania w baner, ponieważ tylko na stronie która była podana przy rejestracji zostały umieszczone: AdSanse dla treści jak i AdSanse dla wyszukiwania. (regulamin jasno mówi że na stronie zawierającej reklamy nie może się znajdować treść zachęcająca do klikania)

Sam nie klikałem w żadene z w/w reklam, kliknięcia z adresu na którym umieszczona jest strona mogą wynikać z tego iż jestem w sieci osiedlowej i nie tylko ja kożystam z tego adresu, nawiasem mówiąc w tej sieci jest ponad 150 urzytkowników.

Kod AdSanse dla treści jak też AdSanse dla wysukiwania został wygenerowany na moim koncie przez Państwa generator i w takiej postaci został umieszczony na stronie, nie próbowałem w jakikolwiek sposób w niego ingerować. Niewiem czy zmiana layouta na stronie i przeniesienie relamy z pod banera mojej stony nad ten że baner jest ingerencją w kod reklamy a zarazem naruszeniem regulaminu ??, jeśli tak, taka sytuacja jest dla mnie śmieszna, kod reklamy nie zmienia się zmienia się jej położenie o 5cm.

Żadnych narzędzi do automatycznego klikania nie posiadam i nie wiem skąd mogłyby być takie kliknięcia, nie jestem w stanie kontrolować osob które klikają w baner i sprawdzać czy te osoby nie maja takiego rodzaju narzędzi.

Reasumując, nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie moje konto AdSanse zostało usuniętę, w mailu jaki otrzymałem od Państwa nie ma wyszczególnionych "nieprawidłowych kliknięć" jest tylko informacje czego nie może zwierać serwis wydawcy, wiem także że maja Państwo prawo (zgodnie z regulaminem) usunąć konto bez podania przyczyny.

Cała ta sytuacja wydaje mi się wielce niepoważna, konto na Google AdSanse zostało założone 6 marca, dziwnym jest dla mnie że jak tylko na moim koncie pojawiała się kwota która to uprawnia mnie do jej otrzymania, Wasza firma rozwiązuje umowe na podstawie oskarzeń w żaden sposób nie odnoszący się do mojej osoby.

Z poważaniem
    Odam tylko że miałem na swojej stronie od 6 marca do 19 maja (dnia usunięcia/zablokowania konta) ok. 450 000 odświeżeń a zaledwie 1144 kliknięcia co dawało w sumie 115 USD.

Nie wiem co mam o tym myśleć zawsze wydawąło mi się że Google jest "poważną" firmą i traktuje swoich parterów poważnie, będę pisał tak jak alienv do puki google nie zbanuje jeszcze mojego konta pocztowego na Gmailu, jest to dla mnie szczyt paranoji, z tego wynika że ja jako wydwaca reklamy google powinienem stworzyc jakis sytem filtrujący który by chronił mnie i moja strone (koszt takiego systemu chyba by przekroczył możliwosci zarobkowe z tych reklam, co mija się z celem)

Pozdrawiam
    fuggii

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja polecam Adkontekst z Google zrezygnowałem jak się okazaóo ze z Adkontekstu mam więcej kasy :wink:. Myśle że Wp i Netsprint i tak nieźle namieszali na Adkontekstem

Jednak coś się zmienia

Jest w Polsce webmaster który niedawno odzyskał konto w Adsense, może w G. zaczynają rozumieć że kontynuowanie takiej polityki im się nie opłaci. Nie wiem jak komuś mogą przeszkadzać reklamy G., czy Adkontekst, nikt nie zmusza do klikania i nie zasłaniają treści strony.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Zarabiaj!!!

Witam wszystkich!

Znam prosty, legalny, zgodny z regulaminem adsense sposób na zwiększenie klikalności w reklamy.

Pozdrawiam.

admin
    Siła Reputacji
    10

to czekamy az sie tym sposobem podzielisz, ewentualnie - jesli jest to wiedza dostępna tylko za oplata - na pewno stac Cię na wykupienie reklamy na FI lub na DI, czy tez gdziekolwiek indziej bez niepotrzebnego spamowania internetu

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)