Strona 6 z 29 PierwszyPierwszy ... 4567816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 286
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał albert1991 Zobacz post
    Zgodzę się z Tobą Green Street Hooligans to świetny film....bójki po meczach itp...;d
    Bez obrazy, ale ten film jest dla mnie marną kopią Football Factory :> I jeszcze ten Wood w roli głółwnej... brrr.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Okładka do tego filmu.

Cytat Napisał cółrka Protagorasa Zobacz post
    Lexy - przepraszam Cie bardzo - moje niedopatrzenie.
    Nic mnie nie tłumaczy (no.. moze godzina o której pisałam posta)

A wracając do filmów -zapomniałam o La vita e bella - a to przecież mistrzostwo świata.
    Naprawde ten film jest super. Szukam do niego okładki normalnie ściągam z www.okladki-dvd.pl mają tam wiele okładek dobrej jakości ale tego nie. Interesuje mnie tylko dobra jakość.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mam wrażenie, że powracam z dalekiej otchłani do tematu, ale dla mnie najlepszym filmem, a raczej 3 perełkami są jak dotąd:
    "Przerwana lekcja muzyki" z wspaniałą Angeliną!
    "Podziemny krąg" i...
    "Requiem dla snu" co jest z***m odzwierciedleniem tego, co w każdym filmie jest notorycznie pomijane - czyli jednostki uwikłanej w zależności społeczne i próbę odcięcia się - cukiereczek!!

A jakie jest Wasze zdanie na temat tych tych pozycji filmowych? Jestem ogromnie ciekawa ;]

Moj faworyt ostatnich czasow to Full Metal Jacket. Uwielbiam go szczegolnie za dwie, kultowe jak dla mnie, sceny: z tajska dziewczyna proponujaca chlopcom zabawe:P - Me so horny, me love you long time", oraz z wymiana zdan Jockera z Animal Mother: You can talk the talk but can you walk the walk?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mnie od jakiegoś czasu pociągają filmy z gatunku s-f. Matrix z wielu powodów będzie numerem z pierwszej dziesiątki. Zastanawiam się też, czytając najnowsze recenzje, czy na tę listę załapie się najnowszy film Dystrykt 9(premiera 9 X). Ten podobno odbiega od dotychczasowej konwencji. Czytałam, że reżyser zmontował film na bazie amatorskich nagrań...? W takim razie ten filmik doskonale powienien oddawać klimat Dystryktu 9, nie sadzicie?
    operacjamnu

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Dla mnie film wszechczasów to zdecydowanie Czas apokalipsy. Marlon był tam jeszcze naprawdę wielki... Mogę oglądać ten film bez końca. I jeszcze ta muzyka, klimat...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Filmów, które lubie jest mnówstwo, ale bardzo lubię wracać do "Między słowami".

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Wszyscy lubimy oglądać filmy, ja często wracam do starego polskiego kina. To zupełnie inna kultura, polski film współczesny sporo się różni.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Tu się zgodzę. Nigdzie nie znajdzie się takiego klimatu i takiego aktorstwa jak w starych filmach, jak „Szatan z siódmej klasy”, czy „Niewiarygodne przygody Marka Piegusa”.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja już chyba sto razy oglądałam "Dziecko Rosemary", naprawdę dobry film, kto jeszcze nie widział to polecam obejrzeć.

A tak na marginesie, to znalazłam ciekawy zestaw polskich plakatów filmowych z lat 70 i 80 zrobiony przez CNN http://www.wykop.pl/link/406706/dziw...tow-filmowych/. I doszłam to wniosku, że kiedyś twórcy plakatu, ze względu na brak technicznych możliwości, byli bardziej pomysłowi, teraz wszystkie plakaty są identyczne i niczym się nie wyróżniają.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)