Strona 7 z 29 PierwszyPierwszy ... 5678917 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 286
    zimny
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Może nic ambitnego, ale to z czasów odległej podstawówki...

E.T. - ze 14 razy byłem w kinie :]

Gwiezdne wojny - pierwszej (wtedy była pierwsza, w całej sadze IV - Lukas najpierw nakręcił IV, V i VI część, a pod koniec 20 wieku I, II i III) częsci jak wyszła nie widziałem (chyba nie miałem wymaganego minimum w latach) i nie rozumiałem w tamtych czasach zachwytu, jak koledzy przynosili do szkoły figurki, które przysłono im z juesej... Przyszedł czas na Imperium kontratakuje (V część) i jak poszedłem, to do dziś jak są wakacje to znajduje czas na 6 częsci tego filmu :]

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Phi, ja też nie miałem wymaganego wieku, ale byłem. Ojciec mnie na kolanach trzymał. Oczywiście nic z tego nie pamiętam, ale z Imperium… i Powrotu… już owszem…

Podobnie pierwsze dwa Indiany Jonesy widziałem w kinie i sporo jeszcze innych (Superman itp). Fajnie było, bo ojciec lubił fantastykę i na wszystko, co s-f zabierał mnie do kina, książek też nie brakowało.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Szósty zmysł i wywiad z wampirem.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Nie mam ulubionego filmu. Kilka produkcji zapadło mi w pamięć min. 7 dusz, Lektor czy Pamiętnik.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Mam parę takich, które mocno zapadły mi w pamięć i to są filmy czasami zupełnie różne gatunkowo. A czasami lubię je bo występuje w nich mój ulubiony aktor/aktorka.
    Na pewno na mojej liście jest Dom nad jeziorem z cudowną Sandrą Bullock, jest Dom Dusz z całą mega plejadą aktorską, ale jest też bardzo kameralny, krótkometrażówy film z Olgą Serebryakovą "Przyjdź do mnie" - może nazwisko aktorki nie jest jeszcze bardzo znane, ale sądząc po tym, jak gra, to jestem przekonana, że wkrótce będzie o niej naprawdę głośno. No i jeszcze dwa musicale na deser - Grease i Hair - w nich po prostu wszystko się zgadza

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ciężko napisać że coś jest najlepsze. Wciąż pojawia się coś nowego. Z nowości najbardziej mi sie podobał ostatnio "Jak zostać królem". Urzekła mnie atmosfera i gra autorska.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Ostatnio widziałam ekranizację książki Jestem numerem cztery. Od dawna nie widziałam tak świetnego filmu, polecam ; )

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

zgadzam się "jak zostać królem? " rewelacyjny film, wspaniały scenariusz, przypadła mi do gustu jeszcze "incepcja", efekty specjalne robią wrażenie, "człowiek w ogniu" za niesamowitą grę aktorską. no i jestem ogromnym fanem "władcy pierścieni".

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Mahabharata Petera Brooka.
    Kabaret
    Skrzypek na dachu
    Hair
    Seksmisja.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

film

każdy ma swój ulubiony film. Jeden woli komedię , drugi sensację, ale ja wolę dokumenty.
    Mają to coś w sobie teraz ma wyjść 'jesteś bogiem' o raperach Polskiego Hip Hopu paktofonika. Cała pełna historia, można mówić że film już podbił serca wszystkich.

Każda krytyka będzie przyjmowana bardzo poważnie, chyba i może ich nie będzie zobaczymy.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)