Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

[WAKACJE] Wakacyjno-urlopowe Forum DI

8) Witajcie!

Sprzyjająca pogoda, co raz cieplejsze dni sprawiają, że zaczynamy (chyba wszyscy) myśleć o wakacjach i urlopie.

W związku z tym aby ułatwić sobie, wcale nie łatwe, wakacyjne wybory miejsca ich spędzania, proponuję abyśmy zaczęli prezentować miejsca, w których już byliśmy.

Kiedy słyszę opinię kilku znajomych, że tam jest naprawdę fajnie, czysto i przyjemnie, wtedy bez wahania i ze spokojnym sumieniem mogę tam jechać, bo wiem, czego mogę się spodziewać.

Najlepsze będą takie relacje, w których będzie podana lokalizacja, namiary - telefon, strona www. Zdjęcia będą doskonałym dodatkiem - zazwyczaj ich szukamy.

Oczywiście, jeśli macie niemiłe wspomnienia też się nimi podzielcie - to równie ważna informacja.

Analogicznie ma się rzecz z biurami podróży, przewoźnikami, organizatorami kolonii, etc. Jeśli możecie jakieś polecić lub odradzić - zróbcie to.

Zbierzmy tu wszystkie informacje, które mogą się nam przydać.

Proponuję również do tematu dodawać prefiks [WAKACJE]

Potraktujmy ten wątek jako organizacyjny. Zachęcam do dyskusji.

Póki co życzę miłego weekendu.
    Tomek.

Potraktujmy ten wątek jako organizacyjny
    W ankiecie brakuje mi jednej pozycji - w pracy
    Sugerowałbym jednak żeby opisywać swoje wakacyjne wojaże w tym temacie bo jak każdy będzie tworzył oddzielny topic to może zrobić się mały bałagan i się pogubimy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ja miałem okazję w zeszłym roku mieszkać między miejscowościami Sasino i Ciekocino, na łące, w lesie, trochę daleko od morza, jednakoż jednego mi z pewnością nie brakowało. Świętego spokoju.

Z negatywnych doświadczeń tego miejsca mogę tylko powiedzieć, że nawet miejscowi nie wiedzieli jak jeżdzą tamtejsze pksy, a rozkłady jazdy różniły się i co gorsza żaden nie był dobry :-).

W tym roku chętnie spędziłbym wakacje na jakiś praktykach, jednakoż firmy raczej chcą 3,4,5 rok studiów a ja na drugim.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Alarmus
    W ankiecie brakuje mi jednej pozycji - w pracy
    no właśnie mi też

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Na wakacjach nie byłam od dawna, bo w sezonie pracuję Ze względu na zawód wykonywany - pilot wycieczek przyjazdowych - znam całkiem nieźle m.in. kraje bałtyckie, więc jeśli ktoś się tam wybiera, mogę pomóc. Znam również bardzo dobrze Danię - również służę pomocą.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

W momencie jak będę się ewakuowałz kraju w kierunku Skandynawii liczę na pomoc rodziny Zych :mrgreen:
    Co do planów wakacyjno urlopowych - najpierw sesja, potem praktyki zawodowe, potem sprawozdanie z praktyki i jej obrona (sic!) a potem upragniony wyjazd z lepszą połową w góry do dzikiego buszu z dala od ludzi, techniki (tylko cyfrak i komórka na wszelki wypadek) i blisko wszystkiego co dzikie i piękne. Jak będę miał chwilkę to wrzucę fotki z długiego weekendu do galerii - pokrytykujecie sobiue troszkę :twisted:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Niestety... wakacji chyba nie będzie....
    Wyborcza wychodzi codziennie 8) 8) 8)

A tak na poważnie, mam nadzieję, ze znajdę chwilkę by wyrwać się z aparacikiem w ukochane góry.

Nio i przede wszystkim rower

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)