Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 72

Temat: redwatch

Zaawansowany uczestnik moderator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

redwatch

O fuck....
    Gejów nie nawidze od czasu jak jeden gdy się napił zaczął obrzydzać mi życie, ale rasizmu jeszcze bardziej nie_nawidze... chyba od zawsze...

http://redwatch.info/sites/redwatch.htm

Prawo polskie nie_pozwala nic z tym zrobić, no to może jakaś inna akcja od tej drugiej strony, ja sie na tym nie_znam, ale są ludzie ktorzy w tym siedzą i by mogli przynajmniej tymczasowo zawiesić działalność tego czegoś...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

---------- 21:54 20.05.2006 ----------

Ale mnie tym wkurzyłeś delikatnie mówiąc. Chciałem już o tym zapomnieć że w ogóle takie coś jest a tu bach nieomyślnie przeczytałem twój post.
    Problem jest mi bardzo dobrze znany i był poruszany nawet w telewnizji, tylko że to g... dało. Ale nie dziw się że to jest jedyna taka akcja, będzie ich jeszcze więcej odkąd rząd wspiera MW (małe wacki).

Ps. Nie chodzi o ciebie tylko o to co się znajduje na tej stronie.

---------- 22:08 ----------

Cytat Napisał macol
    są ludzie ktorzy w tym siedzą i by mogli przynajmniej tymczasowo zawiesić działalność tego czegoś...
    Szkoda, że nie znam się na hackowaniu. Walnąłbym im jakiś ddos czy coś aluszek:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ta strona jest na amerykanskich serwerach i obowiazuje w tym przypadku prawo USA, ktore.... toleruje faszyzm...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

No to sprytnie sobie z Naszym prawem poradzili... (jak na dzień dzisiejszy)
    Myślę jednak że takie "zjawisko" prędzej czy później jakoś się "ureguluje", w końcu to "przesłanie" jest po polskiemu i to do NAS ma trafiać...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał madzia
    Myślę jednak że takie "zjawisko" prędzej czy później jakoś się "ureguluje", w końcu to "przesłanie" jest po polskiemu
    żartujesz chyba - kogo to obchodzi? Mają swoje prawo i raczej nie będą się przejmować jakimś tam państewkiem.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Ta strona jest na amerykanskich serwerach i obowiazuje w tym przypadku prawo USA, ktore.... toleruje faszyzm...
    Nic dodać, nic ująć... Państwo, którego ideałami (przynajmniej w teorii) są min. równość...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał madzia
    jak na dzie dzisiejszy
    A widzialas 'dzie wczorajszy'? Bo ja nie.

Jest pewna moliwo blokady tej strony. Ktrej pki co nie zdradze.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

a ja mam pewien pomysł... ale najpierw muszę pogadać z kimś mądrzejszym od siebie, czy to da radę... sposób średnio legalny podejrzewam, ale za takie gówna jakie umieszczają na stronie - mam to w dup... znaczy się w poważaniu!!! Jeżeli ktoś by siię chciał przyłączyć - zapraszam na prv.

Cytat Napisał Siriah
    Nic dodać, nic ująć... Państwo, którego ideałami (przynajmniej w teorii) są min. równość...
    No i faszysta jest równy naziście i papieżowi i zarazem homoseksualiście jak i młodej matce itd..

Poza tym to się nazywa wolność słowa.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Hm... stronka jest świetna, nie wiem czy wiecie ale już są ofiary tej strony-> http://pl.indymedia.org/pl/2006/05/20560.shtml a co do ściągnięcia tej strony, to leży ona na serwerze, którego regulamin zakazuje propagowania treści rasistowskich, wraz ze znajomymi pisaliśmy listy do administratora tego serwera ale niestety bez odzewu, wszelkie legalne środki już były wypróbowane. Czas na hacking

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia