Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Gadu-Gadu - kolejne bez sensu uaktualnienie

Wczoraj pobralem aktualizacje GG. Pomyslalem, no moze cos wreszcie nowego. A tu totalny zonk. Kolejna reklama. Tym razem doszedl pasek z reklama pomiedzy lista kontaktow a ikonkami (wiadomości, kontakty, strona www). Bardzo mnie to zdenerwowalo, bo teraz tworce GG nie oferuja nam zadnej praktycznej aktualizacji tylko wpychaja reklamy.
    Czyli... teraz mamy reklamy w oknie glownym... baner w oknie rozmowy... oraz trzy male ikonki w oknie rozmowy. Dla mnie to skandal.
    Mam kolege, ktory z internetem laczy sie tylko przez GPRS. Posiada on 20 MB-ajtowy pakiet internetowy. Cenne kilobajty uciekaja mu na sciaganiu takich bezsensownych reklam.

Dziekuje. Chcialem wyrazic swoje niezadowolenie w jakim podaza GG

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Polecam Mirande. Obsluguje GG, Jabbera, MSN, ICQ, Tlen, AIM, AOL. Wszystko w jednym i bez reklam :-)
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Anonymous
    Gość

Tak swoją drogą to zauważyłem że gg nie łapie nieraz adresów, ktoś do mnie pisze adres internetowy i nie wyświetla mi się.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Fiodor
    Tak swoją drogą to zauważyłem że gg nie łapie nieraz adresów, ktoś do mnie pisze adres internetowy i nie wyświetla mi się.
    To akurat podobno dziala tylko i wylacznie wtedy gdy oboje (nadawca i odbiorca) macie siebie na listach kontaktowych.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Krzysiek
    Polecam Mirande. Obsluguje GG, Jabbera, MSN, ICQ, Tlen, AIM, AOL. Wszystko w jednym i bez reklam :-)
    UUU... a jeszcze nie slyszalem o tym programie. Cos tam poszukalem, ale po polskiemu to nie znalazlem zadnej stronki. Mam te: http://www.miranda-im.org/ ale w moim angielskim to kiepsko bywa. Jednak pokombinuje. Jezeli jest jakis "polski" oddzial, prosze napisac.

Anonymous
    Gość

poszukałem coś zgodnego z GG, oto efekt:
    0 gównianych reklam
    szybsze działanie w porónaniu z oryginalnym gg

o proszę ma nawet rozmowy w zakładkach

http://sadysta.ath.cx/projekty/freegg/

Zaawansowany uczestnik redaktor DI
    admin
    Siła Reputacji
    10

Cytat Napisał Jajo
    Jezeli jest jakis "polski" oddzial, prosze napisac.
    http://miranda.kom.pl
    Jest to forum gdzie znajdziesz wszystko nt Mirandy, takze dzial download, polskie nakladki, pluginy etc. Tyle, ze cos dzis przynajmniej u mnie nie dziala.
    W sprawach forum uderzajcie do moderatorów, proszę. W sprawach DI korzystajcie z formularza na stronie Hidden Content . Dzięki.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Krzysiek
    potwierdzam, wszystkie te wtyczki mam zainstalowane i miranda sprawuje się całkiem ok. A na mirande przesiadłem sie z głupiego powodu: w GG linkie otwierały się w IE a nie domyślnej przeglądarce internetowej, więc stwierdziłem, że łatwiej przesiąść się na Mirande niż z GG kopiować linki i wklejać do opery zamiast normalnie kliknąć. Jak bym siedział jeszcze na GG to bym pewnie znalazł na tyle wad w GG, że mógł bym napisać książkę "Jak nie pisać programów - książka na motywach użytkownika GG ;-)"

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cześć wszystkim. Może i zadam infantylne pytanie, ale jak, jeśli to wogóle możliwe skonfigurować swoje konto GG. Prosze o mniej więcej łatwy opis. :] Pozdrawiam.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Nimitz
    Cześć wszystkim. Może i zadam infantylne pytanie, ale jak, jeśli to wogóle możliwe skonfigurować swoje konto GG. Prosze o mniej więcej łatwy opis. :] Pozdrawiam.
    Szczerze mowiac... to nie wiem co tam za bardzo jest do konfigurowania. O co dokladnie Ci chodzi ?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)