Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 83 z 83
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

@Franio
    Czy jesteś pewien, że gdy się ujawnisz to będziesz musiał wybierać? Czarne scenariusze nie zawsze się sprawdzają. Poburkiwanie do parad takich czy innych nie świadczy o tym, że przeciwko pojedyńczej osobie wysuwa się działa.
    Odnośnie samego ujawniania się - tak jak napisał Jurgi - być może rzeczywiście będzie najlepiej, jeżeli poczekasz do chwili usamodzielnienia się.

Cytat Napisał Jurgi
    Niezrozumienie tego prostego prawa jest chyba głównym powodem, że takie "parady równości" muszą się odbywać, oraz że mają z tym takie problemy.
    Niezrozumienie tego prawa spowodowane jest błędnym wychowaniem lub problemami z samym sobą. Parady nic nie zmienią - w przeciwnikach wyzwala się agresja, a obojętni albo nie przejmują się paradami, ale zaczyna ich to denerwować. Zresztą tak jak inne parady, nie tylko równości.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Chyba Macie racje ... neistety narazie jestem na "garnuszku" ale bede się starał aby szybko się to zmieniło ... Mam nadzieje że niedługo już nie będe ...

Ale czy jest szansa na znalezienie pracy w obcym mieście ? Dla takiego kogoś jak ja ? Hmmm nie mam Jeszcze skończonego LO , kończe zaocznie ...
    Musiałbym znaleźć prace która dawałaby mi zarobek rzędu 1000zł miesięcznie bo na utrzymanie się w jakimś mieskzaniu , czy stancji było by mnie stać ... z własnych środków ...

Ma ktoś jakiś pomysł ? Gdzie bym mógł pracować ? Hipermarket ? McDonalds ? hmmm ...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

---------- 23:38 25.06.2006 ----------

Cytat Napisał Tor
    Zależy skąd tak naprawdę bierze się homoseksualizm. Oczywiście w pewnych wypadkach można to przyjąć w ten sposób, że brakuje płci przeciwnej, a organizm chce zaspokoić popęd w dowolny możliwy sposób. Więc jeżeli w pobliżu jest tylko osobnik tej samej płci, to zabiera się za niego. Przynajmniej tak bywa wśród zwierząt, w wojsku/więzieniu (przynajmniej tak wynika z opinii ekspertów, mowa jest o tzw czasowym homoseksualiźmie), itd.
    jakis czas temu czytalem w Newsweeku ze wykryto jakis srodek chemiczny ktory powoduje mutacje genow u plodow powodujac to ze u dziecka ktore mialo sie urodzic dziewczynka powstaja meskie narzady plciowe
    bylo to podane jako jedna z przyczyn ktora moze spowodowac to ze osoba jest homoseksualna
    (nie pamietam teraz szczegolow jaki to srodek i jaki procent ludzi moglo miec z nim kontakt ale ja znajde tego starego Newsweeka to dopisze)

---------- 23:50 ----------

Cytat Napisał WebLion
    Napiszę teraz coś, co kiedyś w ogóle nie przeszłoby mi nawet przez myśl - gdyby mój syn stanął przede mną i oświadczył, że jest gejem to... przytuliłbym go do siebie i powiedział - twój wybór. W końcu to moje dziecko.
    to co teraz napisze nadaje sie tylko jako punkt do wishlist ale coz
    czy nie byloby lepiej gdyby w takiej sytuacji (syn mowi Ci ze jest gejem) ludzie reagowali w sposob : "ok Ty jestes gejem a ja jestem hetero no i?"
    a nie w sposob: "jestes gejem no coz jakos bede musial przelknac ta tragedie"
    (i nie czepiam sie tu osobiscie Ciebie WebLion bo wiem ze takie jest stanowisko wiekszosci ojcow ktorzy akceptuja to ze syn jest gejem i wiem ze gdybym byl gejem i powiedzial o tym mojemu ojcu to tez by zareagowal tekstem w stylu "no trudno jakos to przeboleje" )

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)