Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: Bez przesady

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Bez przesady

Nie wytrzymałem i piszę tu!

O co chodzi? O to, że Polacy niby silni...wygrywają zawody bokserskie, strongmeni - ok to fizyczna część...psychiczna? Tez silni - rozbiory, palenie w piecach, komuna - rozwijamy się dalej.

Czego nam brakuje? No właśnie, czego? Tego ostatniego elementu żeby grać pierwszą piłkę na świecie. Taak...jedynej pierdoły potrzeba ale zmienić to w skali całego społeczeństwa to problem.

Przechodze do sedna...

SKANDAL! O to chodzi: http://fakty.interia.pl/news?inf=761753

Ten prawnik ma rację i nie ma - logika arystotelesowska nie jest słuszna...o czym dowiedli np. fizycy kwantowi ...ale na tą rację jako aksjomat społeczny trzeba czasu...ok...ale my analogicznie też powinniśmy dostać odszkodowania za mnóstwo rzeczy...ale nikt tego nie zgłasza - bo Polakom brakuje JAJ!

Pamiętając o tym jakich krzwyd doznaliśmy nie powinien takich postulatów zgłaszać. Miliard euro? To pogrąży nasz budzet.

1. Dlaczego się domagają?
    2. Domagają się nie pamiętając co my przeszliśmy?
    3. Bo Polak uznawany jest za głupka co często lansują media i filmy

Jak temu zapobiec? Dac prawno glosu i szanse inteligentom ktorzy nie maja sily przebicia zeby cos "znaczyc"...a czemu nie maja tej sily? Bo sa za inteligentni zeby babrac sie w blocie drabinek i szczebelek i stanowisk.

Dlaczego nikt nie slucha mądrej części Polski...tyle lat komunizmu...wszedł kapitalizm...i nie umiemy swoich racji sprzedać. Nie potrafimy.

Dopoki COŚ sie nie zmieni u nas...bedziemy nadal wykorzystywani i waleni w tył. Mamy mnóstwo mądrali...i co? Wyjedzaja za granice i dzialaja na konto obcych krajow.

Mi szkoda zycia poswiecac dla tego kraju...nie wiem czy warto...jeszcze nie wiem. Nie starczy tutaj ze czlowiek posiada mądrość...i ma rację - w dodatku musi mieć siłę przebicia w dzungli rywalizacji. Zachod nie ma takich problemow...wystartowal z lepszej pozycji...

dlatego nam potrzeba mentora ogolnego ktory naprowadzilby naród na właściwe tory...tylko KTO MU ZAUFA?

Jestesmy w fatalnym polozeniu...nie jest tak zle ale przez historyczny smród NIC NIE OSIĄGNIEMY póki nie będzie jakiś rewolucyjnych zmian w mentalnosci. Ewolucja w naszym przypadku odpada...za duzo mamy ciezaru historycznego ktory jest tak istotny i odgrywa niestety glowna role .

Media...media powinny wylansować kogoś naprawdę odpowiedzialnego...jakiegos wizionera z racją...bo kto inny ma teraz siłę przebicia?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Taaa... ja widze, że media lansują Giertycha... dziękuje, postoje

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

W Polsce brakuje takiego człowieka który odrobil nam reputacje. Pokazał Zachodniej stronie Europy że Polacy potrafią i zasługują na odpowiednie traktowanie. Tylko kto się tego podejmie ?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie zgadzam sie. Polakom nie brakuje kogoś, kto odbuduje szacunek...
    Polakom brak jaj i tyle.
    Prosty przykład. Skoro Polak uznawany jest na świecie za najlepszego i najwydajniejszego pracownika (taka złota rączka) to dlaczego płaci mu sie tak niskie stawki??? Dlaczego??? Dlatego, że sam na to pozwala. Polak pracuje np. w Niemczech za połowę stawki (to już jest dobrze), którą dostałby by Niemiec... Albo jeszcze niższą. Dopóki sami nie będziemy mieć dla siebie szacunku, to NIKT nie będzie do miał dla nas. Ale nie ma się czemu dziwić, sami pracujemy sobie na taka a nie inną opinię na świecie...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Polacy nie umieją walczyc o swoje. Biorą to co im dają... moge sie mylic bo mam dopiero 15 lat .....

Cytat Napisał tkacz
    Dopóki sami nie będziemy mieć dla siebie szacunku, to NIKT nie będzie do miał dla nas.
    Święte słowa :tak_trzymaj:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Golberg
    moge sie mylic
    Jasnowidz jaki, czy co? :lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ojj nie jasnowidz tylko bachor myslący że wszystko wie 8)

noo podobnie jak ja :P tylko rok młodszy

Siła Reputacji
    0

Odp: Bez przesady

Tyle lat minęło, a nic się nie zmieniło. Nadal Polska potrzebuje silnego przywódcy, którego na horyzoncie brak...
    Nic tak nie wzrusza mężczyzny, jak łzy kobiety, którą kochać zaczyna, i nic nie drażni go tak, jak łzy kobiety, którą kochać przestaje.

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia