Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
    Zaawansowany uczestnik Avatar WebLion
    Mieszka w
    Toruń / Grabowiec
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Cytat Napisał osiaq
    W Londynie można dostać kociokwiku
    Mój pierwszy post dotyczy życia poza Londynem, a dokładnie miasteczka Grantham.

Cytat Napisał osiaq
    Wybrałem 365 dni słońca w roku
    To napisz coś więcej. Jakie życie, jakie zarobki i ile można zaoszczędzić?

Zróbmy mały punkt (wątek) informacyjny.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał WebLion
    Zróbmy mały punkt (wątek) informacyjny.
    Popieram. Chętnie posłucham o tej wyspie także.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Witam, wybieram się do Anglii końcem wakacji i przyznam że temat bardzo mnie interesuje głównie dziękuje za przedstawienie ceny codziennego życia w Anglii, ale mam jeszcze jedno pytanie odnośnie własnego samochodu na terenie Wielkiej Brytanii, tak jakoś od zawsze mnie kręcą cztery kółka i może nie od razu ale z czasem będę chciał sobie kupić własne auto, jakie są tam procedury rejestracji i ubezpieczenie auta tzn. co trzeba spełniać żeby móc zarejestrować na siebie samochód i jaka jest cena ubezpieczeń w porównaniu do polskich stawek OC, po za tym co jeszcze warto wiedzieć kupując sobie auto w Anglii.

Aha jeśli chodzi o kupno auta w Polsce i rejestracji oraz ubezpieczenia go tutaj w kraju, a dopiero potem wyjazdu na kołach to odpada, bo chodzi mi o auto do użytku tylko na wyspach, do kraju będę wracał za pomocą tanich linii lotniczych, wyjdzie taniej niż paliwo.odstep:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Ludzi tam sie tylko opłaca zarabiać a tu mieszkać !tam jest wszystko drożej. Polacy mówią ze tam sie zarabia tyle a tyle to sobie zarobię !to jest tylko Polskie gadanie

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

witam

mam bardzo ważne pytanie gdzie w anglii musze iść żęby dostać formularz WRS?

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

i jeszcze jedno

niedługo za jakiś tydzień lecę do lodynu i mam 4 dni w hotelu{z możliwością przedłużenia}i mam pytanie.co ja mam zrobić żęby kupić mieszkanie i jak moge zostać legalnym mieszkańcem wilkiej brytanii

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

Cóż, ja 4 lata temu, za pokój płaciłem w Londynie 70 funtów tygodoniowo, jedzenie to koszt około 40 funtów tydzien, bilet buss puss 40 funtów miesiąc, ogólnie koszty PODSTAWOWEGO utrzymania wychodziły mi około 500 funtów mc, teraz pewnie będzie to wiecej

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

z polska agencja

planując taki wyjazd należy się zgłosić do polskiej agencji, nie mówię tu tylko o wyspiarzach, w zasadzie w każdym kraju trzeba liczyć się z nieco dyskryminującym traktowaniem. umówmy się, wszędzie poza ojczyzną jesteśmy obcy i tym samym możemy liczyć na gorsze zarobki! z polską agencją wydaje mi się to bardziej realne jak choćby z wrocławskim eurokontaktem. dla mnie jest to przede wszystkim mniejsze ryzyko, jeśli w razie konieczności możesz się zwrócić z pomocą do rodaka.

Początkujący
    Siła Reputacji
    0

mieszkanko

Mam bardzo ważne zapytanie.Często na stronach angielskich podawane są oferty wynajmu mieszkania lecz potem okazuje się że wynajmujesz jeden z 5 pokoi i musisz z kimś całe mieszkanie dzielić...jak się nazywa mieszkanie jednopokojowe z łazienką kuchnią żeby było całe tylko dla mnie i jaka jest cena takiego mieszkania?podajcie link!

Obserwator
    Mieszka w
    Wrocław
    Siła Reputacji
    0

Ja nie wierzę, że po studiach w Polsce, za granicą w Anglii, Londynie czy USA można zarabiać 30 tysięcy, jak to napisałeś.
    Osobiście uważam, że można zarabiać, ale tylko jeśli skończy się kierunku "elitarne", prestiżowe : medycynę, inżynierię lądową, biotechnologię

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)