Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 55 z 55
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Black wytłumacz to moherowej części polski...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Szary_User
    W dodatku otarze nie s stawiane tak "na spontana", tylko jest to wczeneij uzgadaniane z probszczem danej parafii i to on, zaatawia - kupuje*, drzewka do przystrojenia.
    *niebieski* - zgadam si z pen gbi znacze tego stwierdzenia...
    *czerwony* - jasne! z jeden, moe dwch w Polsce...

Reszta wychodzi z podobnego zaoenia jak kadra w wojsku:
    Sielska niedziela na pododdziale.
    Poruczniki: Co to za rysy na cianie?! DUURNY!!! Kurvva! Co to jest?! Zamalowa to! Do wieczora ma tego nie by!
    Dyurny(w stopniu - kapral): Ale panie poruczniku? Skd?.. W niedziele?..
    Porucznik: No jak to? Naru..a!**

Cytat Napisał Szary_User
    Swoj drog brzozy to rosliny bardzo plenne o duy rocznym przyrocie
    Arabw i murzynw te jest duo... A pleni si jeszcze szybciej ni brzozy... To jak? Ja zaatwiam jeep'a, Ty kaachy i ammo dla ekipy, i jedziemy na safari??? I bd zawody w strzelaniu do plisnoek (jak kto nie wie co to plisnoki - zapraszam na prv).
    Te mi argument... :/

A wracajc do tego, czy si chciaem czego czepi, czy tylko tak z nudw pisaem...
    Piszesz, e si czepiam wita boego ciaa... A co mi to wito przeszkadza? Niech sobie tuptusie urzdzaj biegi z przeszkodami, na przeaj, na azymut - wrd pieww i ranych patkw - mam to w ... powaaniu... gbokim... Ekologi, biomasy i inne ciapasy te mam w powaaniu. Chodzio mi tylko o prost rzecz:
    Czy budowa i strojenie otarzykw, z brzz niewiadomego pochodzenia, jest jako taka legalna? Czy Pan Kazimierz moe i z pik w krzaki i wyrn 20 takich brzzek - "bo mu otarz cza zbudowa" - Bo raczej nie wierz, e ktokolwiek, gdziekolwiek pyta, czy mona te brzzki wyci i ew. komu za to zapaci.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

---------- 15:22 10.07.2006 ----------

Cytat Napisał Siriah
    *czerwony* - jasne! z jeden, może dwóch w Polsce...

Reszta wychodzi z podobnego założenia jak kadra w wojsku
    Jeśli masz jakieś dowody to złóż zgłoszenie do prokuratury. Zakładam, że je masz skoro wysnuwasz takie wnioski :]

---------- 15:25 ----------

smalu, a ty wytłumacz to ekooszołomom, zielonym, którzy są w koalicji z SLD i innym takim :lol:

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

smalu, a ty wytłumacz to ekooszołomom, zielonym, którzy są w koalicji z SLD i innym takim Laughing
    jeszcze teraz to ekozieloni mają całkiem dobre argumenty - te reaktory jednak produkują jakieś odpady i coś trzeba z nimi zrobić (tylko jakoś nikt nie zauważa, że elektrownie weglowe produkują tych odpadów kilkaset razy więcej i jeszcze rozpylają to do atmosfery, odpady radioaktywne przynajmniej mamy tam, gdzie chcemy je mieć...)

tak więc czekam z niecierpliwością na elektrownie termojądrowe :-)
    mnóstwo energii, tani surowiec, brak odpadów (chociaz hel to jest jednak jakiś odpad... ale :P )

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Osobiście nie robiłbym z tego afery.
    Oczywistym jest, że jeżeli jestem głodny to zabijam, aby zaspokoić głód. Natomiast jeżeli jest to wyłącznie dla rozrywki, czy sportu, to już inna rozmowa. Jest to duże uproszczenie, bo trzeba jeszcze doliczyć obrzędy, rozwój cywilizacji itp. To da się pogodzić, pod warunkiem, że nie będziemy niczego marnować.
    Cytat Napisał Dygnitarz
    cosekundowa wycinka lasów [deszczowych[ o powierzchni 2 boisk
    z czego wykorzystuje się ok. 10% a resztę najnormalniej wypala. Argument, że ktoś za to zapłacił jest absurdem - to jest to samo, jak zabijanie dla rozrywki (analogicznie z wyrzucaniem żywności - że ktoś zrobił za duże zapasy i się zepsuło, to jakieś zwierzę/roślina musiało poświęcić życie - nie marnujmy - stada będą mniejsze, mniejsza powierzchnia pod zasiewy a co za tym idzie zmniejszy się choćby wycinka wspomnianych lasów). Dlatego uważam, że można pogodzić brzózki z obrzędami, pod warunkiem, że nie będzie to robione na żywioł (tylko mi znowu nie wylatywać "bo zapłacił" - akurat to, jest w tym momencie mniej istotne).
    :shock: a właściwie to gdzie jest Empatia ??? czemu ich wyręczam?
    Cytat Napisał stilgar
    czekam z niecierpliwością na elektrownie termojądrowe
    to chyba nie za naszej kadencji ... :wink: chociaż kto wie?...

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia