Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
    Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Człowiek chce być legalny, a tu klops...

...przez sprzedawców! Zlozylem zamowienie w stereo.pl na 4 płyty, Jamal, Kanał Audytywny, Koniec Świata i Kombajn do zbierania kur po wioskach. Na początku maja. Nie mieli w magazynie, mówie ok, poczekam. Czekałem, aż o tym zapomniałem, dopiero po 15 dniach od złożenia zamówienia zostałem poinformowany, że musze jeszcze 15 czekać. No to ok, czekam. Minęło 15 i dostałem komunikat:

Niestety z przyczyn od nas niezależnych nie jesteśmy w stanie zrealizować Pana zamówienia. Powodem jest wyczerpanie zapasów u naszych dostawców tym samym zmuszeni jesteśmy anulować Panu zamówienie.
    Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że produkt trafił do naszego »»schowka, jeżeli ponownie będzie dostępny niezwłocznie Pana poinformujemy.
    Schowek oczywiście nie działa, a wszystkie 4 albumy są w magazynach dystrybutorów - kupowalem przez stereo.pl, gdyż chcialem zaoszczedzic na wysylce. Cóż, czlowiek chce być legalnym, wydać pieniadz, ale musi piracić, bo sprzedawcy sami nie ulatwiają nic. Będe musial zlozyc zamowienie w merlin.pl

PS. Dałem stereo.pl drugą szanse, zamowienie zlozylem w niedziele: nowy album Comy i Druga Strona Lustra, zobaczymy czy zrealizują.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Jeśli człowiek chce wiedzieć, czy warto kupować w danym sklepie internetowym to wchodzi na google i sprawdza opinie o nim:
    http://groups.google.com/groups?...UTF-8&ie=UTF-8&sa=N&tab=

Po przeczytaniu opinii nie kupowałbym u nich.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Pierwszy raz mi sie zdarzylo, ze nie zrealizowali mojego zamowienia, wiec nie mialem powodu narzekac na nich. Teraz mam.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

To co? Na stos z nimi? Załatwię drewno, zapalniczkę i trochę podpałki do grilla. Ty skombinuj jakiś alkohol i jednorazowe talerzyki na mięso. Hmm... Pojemiesz się porąbania ich na mniejsze kawałki? Kilkadziesiąt kilo żarła nie zmieści się na talerz.

Acha, zabierz im wszelkie błyskotki (mogą utkwić w gardle).

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Zanim ich upieczecie zapytajcie o hasło do ftp :wink:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Merlin.pl to po prostu full wypas w porównaniu z dziadowskim stereo.pl. Niedość, że skompletowali moje zamówienie w 4 dni (Coma, Jamal, Druga Strona Lustra, Kombajn do zbierania kur po wioskach, Natural Dread Killaz), czego nie potrafiło w ciągu miesiąca zrobić stereo.pl, to mi to jeszcze za free wyslali

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

---

O, widze na "forumie" są ludzie kupujący oryginały...
    A ja mam pytanie do Was:
    Co Was skłania do kupienia oryginału skoro to samo mozna miec za darmo? Juz pomijam kwestie sciągnięcia z netu... ale np można pożyczyc oryginal od znajomka etc...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Bo nie jestem złodziejem. Jeśli artysta tworzy dobrą muzykę, to czemu mam go nie wesprzeć? Muzyka sama z siebie nie powstanie, a studia nagraniowe kosztują.

No... I lubie pomacać CD, okładkę, poczytać poogladac... To nie to samo co mp3

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał tkacz
    Juz pomijam kwestie sciągnięcia z netu... ale np można pożyczyc oryginal od znajomka etc...
    Z netu też możesz mieć za darmo i zgodnie z licencją. Nie wierzysz? Zajrzyj na http://www.jamendo.com/en/ Takich serwisów jest więcej :-)

Cytat Napisał konkordpl
    I lubie pomacać CD
    Ja wolę macać kobiety, a Cd słuchać :demon09:

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

---------- 10:54 28.07.2006 ----------

Kobiety się dotyka, pieści... Ale żeby macać? :P

---------- 10:34 24.08.2006 ----------

No nie wierze, Merlin przewidzial mi date reazalicji zamowienia zlozonego 21.08.06 na 16.10.06 a zrealizowal... 23.08.06 :lol: I wysylka kurierska gratis, no po prostu cuda niewidy, nie to co Stereo.pl :mrgreen:

Dodam, że czas przewidywanej realizacji był tak długi, gdyż zamówilem plyte Lion Vibrations - Over the rainbow (https://www.merlin.com.pl/frontend/towar/436404) :mrgreen:

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)