Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 62
    Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Twoja ocena: Yes No

Hmm, to zabrzmi glupio, ale... próbowałeś rozmawiać z adminem tamtego forum...? Przemówić może do rozsądku etc.

Jak widze, nie ma raczej podstaw prawnych by zawiesić im forum, a admin boo.pl boi się o strate renomy, hosta który zamyka strony. Ludzi raczej nie będzie obchodziło dlaczego zamknął (chyba że wyraźnie, bo się nie zgadzała z regulaminem) tylko, że zamknął i to bardzo negatywnie może wpłynąć na wizerunek jako hostera. No i straci klienta oczywiście.

Cytat Napisał Black
    Hmm, to zabrzmi glupio, ale... próbowałeś rozmawiać z adminem tamtego forum...? Przemówić może do rozsądku etc.
    .
    to byla pierwsza rzecz jaka zrobilem.
    I jak napisalem w pierwszym poscie - zaslonil sie netykieta czyli nie ma podstaw. Nie ma mniejuz ladnych pare lat w Pl i stracilem wiekszosc kontaktow.. kiedys zamkniecie czegos takiego to bylaby chwila moment.. a teraz musze szukac rozwiazn prawnych.. porazka

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

---------- 13:12 08.07.2006 ----------

Cytat Napisał Aiki
    Problem jest natury prawnej.. produkcja niebezpiecznych narzedzi i publikowanie wiedzy bedacej zagrozeniem cudzej pracy. Jezeli widze topickj " jak shackowac XX Mu serwer" to niech mi nikt nie mowi,ze to hobby i tak dla jaj.
    Tak, prawnej. Więc powtarzam - idź do prokuratury. Jeżeli tego nie robisz, to najwidoczniej problem nie jest aż tak poważny.

Cytat Napisał Aiki
    widze,ze wiek znasz.. moze jeszcze nazwiska i adresy? Jak mi moja prace zniszczy babcia , ktora ma 98 lat , to pewnei bedzie za stara? Czepiac sie moge wylacznie pracujacych, w pelnym wieku z odbyta sluzba wojskowa?
    Wiek jest bez znaczenia, 14 podałem przykładowo. Przepraszam, jeżeli źle to zrozumiałeś. W takim razie poprawiam: nazywanie kogoś posługującego się głupim skryptem "hackerem" jest śmieszne.

Cytat Napisał Aiki
    Moja pragmatyzm mowi mi,ze obojetnie ile kto ma lat alejezeliniszczy cudza prace, to powinien byc nazwany po imieniu.
    Czyli... hackerem? lol

Cytat Napisał Aiki
    I miedzy innymi po toszukam rozwiazania, by 14-letnie dzieci nie mialy skad sciagac "skryptow"
    I to jest rozwiązanie? Będziesz kilka tygodni zamykał forum, a chwilę po tym powstanie takie samo? Albo i dwa? To nie jest rozwiązanie. A przynajmniej nie jest skuteczne. Oczywiście możesz dla zasady ganiać za wiatrakami, ale sam powiedz - czy coś zmienisz?

Cytat Napisał Aiki
    To inna bajka - nie o tym rozmawiamy.
    Dlaczego? Kto zamknie forum skuteczniej niż prokuratura? Co nie zmienia faktu, że po chwili otworzą drugie. No chyba, że wsadzisz tych bandziorów do więzienia. -.-

Cytat Napisał Aiki
    Cytat Napisał Tor
    Tak jak napisał Nimitz, jeżeli problemem jest ingerencja w kod (btw, jak to się dzieje?
    tlumaczylem powyzej - nie bede pisal 2 x.
    Tak, tak. Ale plik konfiguracyjny a kod to nie to samo.

Cytat Napisał Aiki
    Cytat Napisał Tor
    Klient nie jest open source?)
    jest i mozna w nim grzebac do woli
    Możesz mi podać linka do ściągnięcia źródeł? Sprawdzałem na stronie muonline.com i nie znalazłem. No chyba, że dalej myślisz o plikach konfiguracyjnych? -.
    Skieruj mnie również do licencji, która pozwala grzebać do woli, zrób to proszę. :]
    Ja znalazłem tylko to:
    Kod:
    8. Subject to the terms of this Agreement, we hereby grant to you a
    non-exclusive, non-transferable, revocable license to use the Software
    solely in connection with playing the Game via an authorized and fully-paid
    Account. You may not distribute, sell, auction, rent, lease, loan, modify or
    create derivative works, adapt, translate, perform, display, sublicense or 
    transfer all or any portion of the Software. You may not copy any of the 
    written, digital or electronic materials accompanying the Software unless
     we expressly permit you to do so in writing, and then only to the extent 
    permitted. You may not reverse engineer, disassemble or decompile the
     Software except to the extent that this restriction is expressly prohibited 
    by applicable law.
    Dziwny ten Twój open-source a grzebanie do woli rozumiesz jeszcze dziwniej.

Wiesz co z tego wnioskuję? Nie wiesz o czym piszesz.

Cytat Napisał Aiki
    Cytat Napisał Tor
    Włamania na serwery prywatne to już raczej nie jest sprawa autorów programu (zwłaszcza, że i tak nie są naszym rynkiem zainteresowani?), tylko właściciela danego serwera.
    tluamczylem powyzej - nie o tym rozmawiamy. Topick jest na zupelnie inny temat.
    Nie? Zaraz, to nie jest o włamaniach na serwery? Jeżeli nie, to w czym przeszkadzają Ci ludzie piszący skrypty? Nigdzie się nie włamują, nikomu nie zagrażają. Eh, ci nasi "hackerzy". :]

Cytat Napisał Aiki
    Cytat Napisał Tor
    W przypadku gier blizzarda
    blizzard ma przedstawicielstwo w Europie. Webzen nie ma - ile razy tojeszcze powtorzyc?
    Dokładnie, więc się nie czepiaj. Firma się wypieła.

Cytat Napisał Aiki
    Cytat Napisał Tor
    - potrafił zamknąć strony tych złych przestępców, którzy oferowali dodatkowe programy wspomagające.
    pisalem powyzej - zamknalem kilka takich stron.
    No to świetnie. To były polskie strony? Czy może w innych krajach europy, gdzie netykieta jest bardziej rozwinięta?

Cytat Napisał Aiki
    Cytat Napisał Tor
    A zamykanie for na temat tej gry nie jest Twoim prawem. Niech sobie robią co chcą. W wypadku zniszczenia sprzętu zgłosić sprawę do prokuratury i tyle.
    Od kiedy to ustalasz co jest czyim prawem, a co nie jest? syndrom Boga?
    Co najśmieszniejsze, w następnym poście objeżdżasz człowieka, który Tobie zarzucił to samo. Zaraz, jak to się nazywało... Schizofrenia? :]

Cytat Napisał Aiki
    nie chce byc zlosliwy ale jedna trzecia byla o tym jaki jest tytul topiku, a 2/3 nie na temat.
    Bo tak naprawdę to sam nie wiesz o co Ci chodzi. Piszesz o włamaniach na serwery i uszkodzeniach sprzętu, a gdy ja o tym piszę, to jest nie na temat.

---------- 13:18 ----------

Cytat Napisał Aiki
    to byla pierwsza rzecz jaka zrobilem.
    I jak napisalem w pierwszym poscie - zaslonil sie netykieta czyli nie ma podstaw. Nie ma mniejuz ladnych pare lat w Pl i stracilem wiekszosc kontaktow.. kiedys zamkniecie czegos takiego to bylaby chwila moment.. a teraz musze szukac rozwiazn prawnych.. porazka :)
    No nie? Ale lipa. :) W tej Polsce już nie da się zrobić po znajomości. Jakieś głupie prawa dla maluczkich obowiązują.

no comments.. nic z tego nie wynika
    wiecej w tym zlej woli niz merytorycznej pomocy

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Bo piszesz kłamstwa i nie jesteś w stanie ich wyprostować.
    Mam wrażenie, że Ty tak naprawdę nie masz żadnego problemu, a po prostu chcesz zareklamować gierkę.
    Spotkałem się już takimi formami reklamy.

Proszę ponownie o skierowanie mnie do źródeł klienta i licencji zezwalającej na modyfikacje.

Proszę również o wskazanie na oficjalnej witrynie muonline odnośnika do swojego forum. Skoro nazywasz się oficjalnym kimkolwiek - a firma nie ma tu swojego przedstawicielstwa - to coś tu nie tak?
    Bo takim oficjalem to i ja mogę się nazwać. A wiek 40+ też mogę sobie wpisać.
    Dziękuję

Cytat Napisał Tor
    Bo piszesz kłamstwa i nie jesteś w stanie ich wyprostować.
    dalej nie czytalem, jak bedziesz mial cos sensownego do powiedzenia - daj mi znac. Schodzenie na poziom bruku jest dla mnie nieosiagalne.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Więc napiszę krócej - przeczytaj: proszę o link do źródeł programu i licencję zezwalającą na modyfikację takowych.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Aiki

Aiki przyznaj sie poprostu zazdroscisz i piszesz kłamstwa..!! bo to najlepsze forum w pl(www.muonline.forum.boo.pl) :P naucz sie zdobywac userow w uczciwy sposob a nie zabierasz innym .. przekonujesz ich do uzytkowania z twojego forum .. daj se spokoj.. bo nic na tym nie zyskasz... tobie tylko chodzi o wiecej uzytkownikow..! zazdrosc zazdrosc..
    A WIESZ CO JEST W TYM NAJGLUPSZE? ZE MOGLES TO ZALATWIC NA PRV.. A TY GOBALNIE ZEBY WSZYSCY WIDZIELI I TAM NIE WCHODZILI..!!
    jak chcesz zalatwic ta sprawe to prywatnie a nie zniechecasz innych do innych for

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Aiki żal mi takich ludzi jak Ty ...
    Zazdrościsz że na moim forum jest ponad 10k zarejestrowanych osób a na Twoim jest 5k? może chcesz żeby moi użytkownicy przeszli na Twoje forum ^^ bez urazy ale jesteś jakiś inny ... żyjesz w innym świecie ... moje forum istnieje i istnieć będzie nie masz co się męczyć z administratorami na boo.pl bo i tak niedługo zmieniam hosting
    wytłumacz mi co masz do mojego forum? naprawde dręczy Cię chyba to że jest ono sławniejsze od Twojego ^^ i tak wogóle to dziwne żeby ktoś zamknął moje forum skoro istnieje dużo większe forum o hackach mcpforum.com i jakoś nikt go jeszcze nie zamknął więc się nie przemęczaj i bez obrazy ale Ty powinieneś siedzieć w domu i się dziećmi zajmować a nie prowadzić forum o mu ^^
    to chyba tyle niech Cię zazdrość nie zje za jakiś czas bo forum się dopiero rozwija więc narazie jest 10k osób ale niedługo myśle że będzie coraz coraz więcej jeżeli Ci hacki nie pasują to poprostu nie chodź po takich stronach a jeżeli ktoś kto zakłada serwer naprawde dobrze zna się na serwerach to może zabezpieczyć się przed wszystkim wystarczy troche rozumu i wszystko da się zrobić ;]

pozdro

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

matepewnie zna się zradek199...
    Ludzie takie rzeczy to na PRIV, Aiki miał problem, pomogłem/ pomogliśmy mu.
    Cytat Napisał mate
    ^^
    To jakiś szyf ?

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)