Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Tuner TV/FM

Twoja ocena: Yes No

Tuner TV/FM

Kręcę się po Allegro jak spławik w przeręblu i nie wiem jaką kartę TV wybrać.
    Nie chciałbym się wpakować w takie g... jak to zrobiłem kilka lat temu w superpromocji kupiłem coś co nigdy nie zadziałało poprawnie, no może poza tunerem FM, jeśli chodzi o obraz to porażka, tamto cudo to PixelView PlayTVpro

Jeśli ktoś z Was jest w temacie proszę o podanie modelu karty, chipsetu i na co zwracać uwagę, zależy mi na dobrej jakości obrazu, wskazany NICAM, teletext niekoniecznie.
    Tuner TV obsługujący zakres kanałów kablówki.
    Pilot zdalnego sterowania to chyba już standard.
    Dobrej jakości tuner FM
    Chyba nie muszę wspominać, że cena nie powinna być wygórowana.

Przykładowo (z opisu) podoba mi się ten tuner TV, niestety bez tunera FM.

Mile widziane wejście wideo.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

mam tuner Leadtek WinFast 2000XP Expert, ma wszystko to co wymieniłeś, zapłaciłem za nowy w sklepie Vico.pl 190 zł nagrywa wszystko bardzo ładnie, działa bez problemu pod linuksem ( pod mplayerem, inne programy jakoś nie chcą go wykryć...)

jedyną jego wadą jest to, że dzwiek jest dość cicho, wiec jak ogladam tv musze podgłośnic mikser i głośniki...

Z jednej strony myślałem o kwocie poniżej 100 zł, ale jeżeli ta rezecenzja jest obiektywna to jednak wolę dołożyć stówkę i mieć radość z zakupu, a nie jak w przypadku poprzedniej karty, która wówczas kosztowała jedynie 240zł i w niej jedynie dobrze prezentowałaby się pierwsza dama Kaczyńska.
    .........

Wertując w internecie nie znalazłem o niej złych opinii, kartę znalazłem na allegro za 174zł już ją kupuję, tym bardziej, że do tego sklepu mam poniżej 1 KM.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Alarmus
    jeżeli ta rezecenzja jest obiektywna
    moge potwierdzić wszystko co tam napisali :-) zwłaszcza ten wewnętrzny kabelek do aux jest fajny, nie zwieksza plątaniny kabli za kompem :P

tylko nie wiem co zrobić z tym fantem, że jest tak cicho... może to coś z moją dźwiękówką jest nie tak...

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Z innej mańki - zamierzasz to podpiąć do anteny, kablówki, czy antenki pokojowej?

Do kablówki. i?....

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał Alarmus
    i?....
    To będziesz miał całkiem dobry obraz. Podpinanie do anteny mija się z celem.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

a ja podrzucę link do takiej karty. Widziałem tę kartę w działaniu pod WXP i sprawiała pozytywne wrażenie. Daje całkiem dobry obraz, pomimo że jest podpięta tylko "zwykła" antena.

Obydwie karty są na identycznym chipsecie, pozostaje jakość głowicy tunera, podejrzewam że niewiele się różnią.

Tuner FM bardzo dobry
    TV - obraz brzytwa, natomiast tutaj kiepsko z fonią, dźwięk ginie w szumie i nie wiem co z tym fantem zrobić, googlowałem i nic....
    Wolałbym cicho jak u Ciebie ale bez tego szumu!

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia