Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
    Zefir_psv
    Gość

Twoja ocena: Yes No

Homofobia - ???

Irytuje mnie nieskończenie używanie przez homoseksualistów słowa homofobia w odniesieniu do ludzi heteroseksualnych będących radykalnie przeciwnymi publicznemu manifestowaniu swojej orientacji seksualnej, która nie jest normalna. Jeśli chodzi o normalność mam na myśli zachowania do których jesteśmy przystosowani zarówno biologicznie (normalność ewolucyjna/biologiczna) jak i kulturowo (chrześcijanie - tak, ale pod warunkiem absolutnego celibatu, gdyż stosunki homoseksualne są grzechem ciężkim; judaizm - przeciw; u muzułmanów - kara śmierci; starożytny Rzym - kara śmierci). Wracając do tematu - według mnie homofobia jest hasłem propagandowym osób nie będących jednak normalnymi pod względem orientacji seksualnej (normalność wyznacza również większość, a jak wiadomo "hetero" jest więcej).
    Homofobia (z Wikipedii)
    (od słów "homoseksualizm" i "fobia") - lęk przed zetknięciem się z, niechęć, potępienie bądź nienawiść wobec osób o orientacji homoseksualnej.
    Homoseksualiści nie powinni używać tego hasła w odniesieniu do "wszystkich, którzy są przeciwko nam". Ja jestem "przeciwko Wam" (Wam celowo z dużej litery) - szanuje Was jako ludzi, ROZUMIEM, że mężczyzna może poczuć pociąg [seksualny] do innego mężczyzny. Na prawde rozumiem i NIE BOJĘ się Was/Waszej inności [bo to jest odstępstwo od normalności].
    Jest wielu takich ludzi jak ja - dla mnie nie ma możliwości zaakceptowania tego zjawiska, a jednocześnie je ROZUMIEM (choć zupełnie OSOBIŚCIE uważam, za problem psychiczny), NIE BOJĘ się i dla tego nie zgadzam się, nie życzę sobie (jak na koncercie życzeń) "wyzywania" mnie od homofobów. Tak zwana "homofobia" dotyczy tak na prawdę niewielkiego odsetka ludzi, którzy się nie zgadzają z zachowaniem homoseksualistów. Nie podoba mi się to, uważam, że mnie to obraża i wręcz nazywa w pośredni sposób ignorantem.
    Chciałem tu, teraz i na tym forum jasno temu zaprostestować, mając nadzieję, że ktoś to przeczyta, poprze mnie, lub nie zgodzi się z moim stanowiskiem i podejmie dyskusję, z której mam nadzieję wynieść coś konstruktywnego.

Moje imię: Piotr.
    Moje gg: 3214321
    Nazwisko nie jest istotne, ale jeśli komuś bardzo potrzebne - nie wstydzę się swoich poglądów, ani nazwiska - niech napisze na priva.

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

IMHO po tych słowach Benia 16, że rodzine mogą zbudować jedynie ... ludzie zaczeli wariować.
    Zostawcie tych homoseksualistów w spokoju !
    Skoro jest wolność słowa to chyba można protestować i pokazywać swoją odmienność ?
    To kolejny atak na homoseksualistów, poprzedni miał miejsce w tym temacie
    To wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Irytuje mnie nieskończenie używanie przez homoseksualistów słowa homofobia
    a żebyś wiedział ile rzeczy mnie irytuje... ooo, panie...

jak Giertych może mówić, że wszyscy jego przeciwnicy to geje, to geje mogą mówić, że jest homofobem :P

Zefir_psv
    Gość

Właśnie o to chodzi.

Giertych może mówić, że wszyscy jego przeciwnicy to geje, to geje mogą mówić, że jest homofobem
    - OK, ale dlaczego nazywają MNIE? Poza tym, zauważyliście jak Giertych się wyrobił?

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

IMHO normalni ludzie nie mają problemów z gejami, bo ich to zwyczajnie nie obchodzi...

a przeciwko są ludzie którzy mają jakieś kompleksy na tym tle, ewentualnie nie rozumieją, albo po prostu lubią się wtrącać w nie swoje sprawy...
    Cytat Napisał Zefir_psv
    (od słów "homoseksualizm" i "fobia") - lęk przed zetknięciem się z, niechęć, potępienie bądź nienawiść wobec osób o orientacji homoseksualnej.
    skoro taka jest definicja homofobii, to skoro jesteś im niechętny, więc chyba homofobem jesteś, nie?

ja to wychodze z założenia, że jeśli ktoś nie krzywdzi mnie albo kogoś innego, to to co robi mnie nie obchodzi.
    czy geje kogoś krzywdzą? nie zauważyłem.

a te wszystkie argumenty o naturalności czy o przetrwaniu gatunku...
    jeśli nagle by sie okazało, że 100% ludzkości to homoseksualiści i wszystkie kobiety wolą kobiety, a faceci facetów... to co, mamy ich zmuszać do prokreacji na siłę, aby przetrwał gatunek? a po co nam nieszczęśliwy gatunek? jak ktoś coś lubi i mu z tym dobrze, niech to robi (oczywiscie jesli nikogo nie krzywdzi przy tym...)

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał stilgar
    czy geje kogoś krzywdzą? nie zauważyłem.
    Nie życzę Ci abyś np. śpiesząc się do pracy,a lbo co gorsza pędząc z Ukochaną do szpitala, natknął się na paradę (gejów) wolności...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Nie życzę Ci abyś np. śpiesząc się do pracy,a lbo co gorsza pędząc z Ukochaną do szpitala, natknął się na paradę (gejów) wolności...
    wolność zgromadzeń :P

równie dobrze można sie natknąć na protest górników, pielęgniarek, lekarzy, marsz MW czy procesję Bożego Ciała...

imho takie marsze czy procesje powinne sie odbywać nie na ulicach tylko może na deptakach czy placach...

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał stilgar
    takie marsze czy procesje powinne sie odbywać nie na ulicach tylko może na deptakach czy placach
    Tylko dlaczego, górnicy, pielęgniarki innej maści ludzie, w tym geje nie potrafią tego zrozumieć?

Zaawansowany uczestnik
    Siła Reputacji
    0

Cytat Napisał stilgar
    IMHO normalni ludzie nie mają problemów z gejami,bo ich to zwyczajnie nie obchodzi...
    Dopóki krzykacze pokroju Biedronia nie będą rozdawać w szkołach ulotek, ani prowadzić lekcji o lizaniu odbytu... Moment! To już było! Sprzeciwiam się temu, czy to znaczy, że jestem nienormalny?

Cytat Napisał Zefir_psv
    Irytuje mnie nieskończenie używanie przez homoseksualistów słowa homofobia
    Powiedz, że Niemcy, że to dupki, Francuzi są głupi, a Amerykanie to polityczni popaprańcy. Efekt? Żaden, nic sie nie stanie. Powiedz jednak, że żyd (wyznawca judaizmu) wyrachowany cwaniak, a zostaniesz okrzyknięty antysemitą. To słówko ma w sobie dużą moc, bo to zawoalowany przekaz, że jesteś fanatykiem, który całymi dniami knuje "Wielki Plan Zniszczenia Żydostwa". Podobnie jest z "homofobem" - tyle, że jest to "Wielki Plan Zniszczenia Pedalstwa" :lol:
    Teraz homofobami nazywa się też osoby, które nie popierają kochania się mocno w pupę dwóch facetów.

Cytat Napisał smalu
    Skoro jest wolność słowa to chyba można protestować i pokazywać swoją odmienność
    Zatem niech na ulice wyjdą pedofile, nekrofile, dendrofile itd. i też pokazują swoją odmienność kopulując z dziećmi, zwłokami i kawałkami drewna.
    Wolność jednostki kończy się tam, gdzie zaczyna wolność innej. Wolność tych kolorowych krzykaczy, którzy notabene WCALE nie reprezentują zwykłych homoseksualistów, nie może doprowadzać do machania ,za przeproszeniem, kutasami na ulicach!
    Acha, we Francji korzystali z "wolności słowa" pokazując "swoją odmienność" wtargnięciem do katedry Notre Dame, pobiciem księdza, wiernych, odprawieniem "ślubu".

Cytat Napisał stilgar
    jeśli nagle by sie okazało
    A jeśli nagle okazałoby się, że okazało się, że ludzki nos to narośl wychodowana przez potwory z głębin?
    Bajki zostaw bajkopisarzom.

Cytat Napisał stilgar
    imho takie marsze czy procesje powinne sie odbywać nie na ulicach tylko może na deptakach czy placach...
    I tu się zgadzamy.

Obserwator
    Siła Reputacji
    0

jestem heteroseksualny i jestem tolerancyjny, ale jak to ktoś powiedział tolerancja to tylko inna nazwa obojętności, będę obojętny dopóki jakiś pedał czy lesba nie będzie się wpierdzielać z butami w moje życie i życie mojego najbliższego otoczenia.szczerze nie jestem w stanie zrozumieć homoseksualistów (możę dlatego, że nie jestem jednym z nich) i jeżeli zobaczyłbym takich dwóch w moim domu, którzy by się zbytnio odnosili ze swoim homoseksualizmem, to wywaliłbym na zbity pysk za drzwi, granice mojej tolerancji kończą się wraz z początkiem granic, nazwe to, "mojej osoby". każdy kto przekroczy te granice i nie będzie przestrzegał praw panukących w tym "państwie" zostanie potraktowany jako wróg.
    "spokojny" homoseksualista - ok
    homoseksualista "krzykacz" - nie ok

normalnie za niedługo tych "krzykaczy" będę nazywał heterofobami

Informacje o temacie

Users Browsing this Thread

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten temat. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Uprawnienia